Trattoria Pomo D'Oro Budapest

Trattoria Pomo D'Oro Budapest
1051 Budapest, Arany János u. 9.

Trattoria Pomo D'Oro Budapest a térképen

Trattoria Pomo D'Oro Budapest értékelése:

étterem, pizzéria
olasz
egzotikus fogások ...
Gépzene:
Olasz zene
magyar, angol, francia, német, olasz, orosz
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:
VIP - max. 14 fő
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Pilsner Urquell

Trattoria Pomo D'Oro Budapest - vélemények, kritkikák

Trattoria Pomo D'Oro Budapest vélemények

2013. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. március 4.
Barátokkal látogattunk el egy vacsora erejéig. A pincér az első pillanattól kezdve a helyzet magaslatán állt. Kedves volt, segítőkész és nem tolakodó. Az ételek tökéletesen voltak elkészítve, a halamat előttem filézték. Már a szertartás is megért egy "misét".
Egyszer mindenkinek ki kell próbálni!

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 19.
Házassági évfordulónkat ünnepeltük itt. Meglepett, hogy vasárnap délben teltház volt. Hangulatos étterem, hangulatos zenével. Az ételek nagyon finomak voltak, igaz arányában drágák. A mi asztalunkhoz jutott pincér nem volt valami kedves, megérkezésünk után kb.
Cegléd
Gyöngyös

2013. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. február 14. - 3 látogató hasznosnak vélte
A munkahelyemhez nagyon közel esik ez az étterem, többször ebédeltünk már itt a munkatársaimmal, persze nem egy átlagos napon, mert ahhoz túl magas az árfekvése. Olaszos ételek, olaszos hangulat, minden erre emlékeztet. A pincérek udvariasak, forognak a vendégek körül. Nekem az ételek közül nem minden ízlett, kicsit csalódtam, jobbra számítottam, persze az is lehet, hogy csak nem sikerült jól választanom.

2014. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. február 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon hangulatos étterem. Már belépve hozza az olasz stílust, amit imádok: olasz zene szól, olaszos dekoráció, és az illatok is ezt idézik. Nagyon tetszett benne, hogy friss alapanyagokból dolgoznak, ez érezhető az ételek ízén. A pincérek nagyon készségesek és kedvesek. Az adagok elfogadhatóak, bár én kisétkű vagyok, úgyhogy ez nem biztos, hogy mérvadó.

2013. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. december 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nekem ősszintén nagyon tetszett a hely,gyerekkel voltunk és a türelmük a kedvességük is jó volt,amit a gyerek kért azt állították össze. Csendes hangulatos kis vendéglő. Az étel is finom volt ha nem tudtunk választani segítettek elképzelés szerint és jól össze rakták. A pincérek ahogy kell kedvesen udvariasan tették a dolgukat. Fogunk még menni az biztos.

varadym TOP szállásértékelő
varadym TOP étteremértékelő
varadym TOP egyébhely értékelő
varadym TOP fotófeltöltő
2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 17. - 13 látogató hasznosnak vélte
Sokszor ettem már ezen a helyen, anno garázsnak hívták-a sajttortájuk egyedülálló volt, előtte meg nem tudom már mi volt a neve. A hétvége kicsit már-már zsúfolt érzetet kelt és valljuk be ilyenkor a sznobizmus is felüti a fejét, de hétközben egy teljesen elfogadható és jó étterem. Az ételek jók és ízletesek a pincérek kedvesek és mosolyognak –olyan olaszosan és profin, a berendezés ízléses és hangulatos.

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 10. - 3 látogató hasznosnak vélte
2013. november 09-én voltunk itt 4-en egy korai vacsorára. Asztalt foglalnunk kellett, mivel szinte mindig telt ház van. A hely maga nagyon kellemes benyomást keltett. Barátságos volt az atmoszférája. Előétel: Langhiranoi pármai sonkaszeletek paradicsomos bruschettával, parmezán tallérral valamint Bivalytejes mozzarellával gratinírozott libamáj pirított kaláccsal, lilahagyma lekvárral
Mindkettő nagyon ízletesen volt elkészítve, a lilahagyma lekvár kitűnő volt és a libamáj is nagyon finom.

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Házassági évfordulónk alkalmából foglaltam ide asztal, egy októberi hétfői napra. Meglepetésemre az étterem vacsora időben telt házas volt. Profin felépített hely, profi csapat. Kicsit sok volt a "jóból" olyan, mint a tulaj. . . Felszolgálónk is kicsit "sok" volt, de profi. Nem voltunk partnerei a humorának. Bivaly mozzarella paradicsommal, egyszerű étel, hibátlan.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2012. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Alapvetően igen jó, de nem hibátlan hely a Pomo d'Oro. Pizza kifogástalan, pasta szintén, húsok, halak tekintetében már vannak döccenők. Árak magasak, de minőséget adnak érte. Az atmoszférára megadtam a maximális pontszámot, hasonlóan szépet, izgalmasat, vibrálót láttam már, de szebbet, meggyőzőbbet nem. A borválaszték is meggyőző.

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször voltam már ebben az étteremben. Amit szeretnék kiemelni,az a fantasztikus felszolgálás. Nagyon tetszik,ahogy csinálják,figyelmesek,humorosak,de nem tolakodók. Igazán ez az,ami visszavisz ide. Talán külön válogatás van? Persze remek az étel-ital és a capuccinójuk jobb,mint Itáliában! :-)Ha valaki biztosra akar menni,csak ajánlani tudom a helyet!

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 13.121 - 15.388,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2020.12.31.
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2020.12.31.
Ezüstfenyő Üdülő
4 nap/3 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.308 - 9.965,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.01.02.
Kemence
2019.12.06. - 2020.04.30.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés bekészítéssel, kedvezményekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.24.
Bazilika alatti Panzió
2019.12.06. - 2020.04.30.
Szent Adalbert Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.12.08. - 2020.12.06.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.02. - 2020.04.30.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, társasjátékok, kártyajátékok, kültéri játékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.03. - 2020.12.23.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 13.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2020.06.15.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Budapest
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Royal Club Hotel Budapest
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Ezüst fenyő - 60+ ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

Trattoria Pomo D'Oro BudapestX