Trattoria Pomo D'Oro Budapest

Trattoria Pomo D'Oro Budapest
1051 Budapest, Arany János u. 9.

Trattoria Pomo D'Oro Budapest a térképen

Trattoria Pomo D'Oro Budapest értékelése:

étterem, pizzéria
olasz
egzotikus fogások ...
Gépzene:
Olasz zene
magyar, angol, francia, német, olasz, orosz
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:
VIP - max. 14 fő
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Pilsner Urquell

Trattoria Pomo D'Oro Budapest - vélemények, kritkikák

Trattoria Pomo D'Oro Budapest vélemények

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 19.
Házassági évfordulónkat ünnepeltük itt. Meglepett, hogy vasárnap délben teltház volt. Hangulatos étterem, hangulatos zenével. Az ételek nagyon finomak voltak, igaz arányában drágák. A mi asztalunkhoz jutott pincér nem volt valami kedves, megérkezésünk után kb.

2039 hasznos szavazat
2013. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. február 14. - 3 látogató hasznosnak vélte
A munkahelyemhez nagyon közel esik ez az étterem, többször ebédeltünk már itt a munkatársaimmal, persze nem egy átlagos napon, mert ahhoz túl magas az árfekvése. Olaszos ételek, olaszos hangulat, minden erre emlékeztet. A pincérek udvariasak, forognak a vendégek körül. Nekem az ételek közül nem minden ízlett, kicsit csalódtam, jobbra számítottam, persze az is lehet, hogy csak nem sikerült jól választanom.

2014. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. február 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon hangulatos étterem. Már belépve hozza az olasz stílust, amit imádok: olasz zene szól, olaszos dekoráció, és az illatok is ezt idézik. Nagyon tetszett benne, hogy friss alapanyagokból dolgoznak, ez érezhető az ételek ízén. A pincérek nagyon készségesek és kedvesek. Az adagok elfogadhatóak, bár én kisétkű vagyok, úgyhogy ez nem biztos, hogy mérvadó.

2013. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. december 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nekem ősszintén nagyon tetszett a hely,gyerekkel voltunk és a türelmük a kedvességük is jó volt,amit a gyerek kért azt állították össze. Csendes hangulatos kis vendéglő. Az étel is finom volt ha nem tudtunk választani segítettek elképzelés szerint és jól össze rakták. A pincérek ahogy kell kedvesen udvariasan tették a dolgukat. Fogunk még menni az biztos.

2030 feltöltött fotó
varadym TOP szállásértékelő
varadym TOP étteremértékelő
varadym TOP egyébhely értékelő
varadym TOP fotófeltöltő
2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 17. - 13 látogató hasznosnak vélte
Sokszor ettem már ezen a helyen, anno garázsnak hívták-a sajttortájuk egyedülálló volt, előtte meg nem tudom már mi volt a neve. A hétvége kicsit már-már zsúfolt érzetet kelt és valljuk be ilyenkor a sznobizmus is felüti a fejét, de hétközben egy teljesen elfogadható és jó étterem. Az ételek jók és ízletesek a pincérek kedvesek és mosolyognak –olyan olaszosan és profin, a berendezés ízléses és hangulatos.

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 10. - 3 látogató hasznosnak vélte
2013. november 09-én voltunk itt 4-en egy korai vacsorára. Asztalt foglalnunk kellett, mivel szinte mindig telt ház van. A hely maga nagyon kellemes benyomást keltett. Barátságos volt az atmoszférája. Előétel: Langhiranoi pármai sonkaszeletek paradicsomos bruschettával, parmezán tallérral valamint Bivalytejes mozzarellával gratinírozott libamáj pirított kaláccsal, lilahagyma lekvárral
Mindkettő nagyon ízletesen volt elkészítve, a lilahagyma lekvár kitűnő volt és a libamáj is nagyon finom.

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Házassági évfordulónk alkalmából foglaltam ide asztal, egy októberi hétfői napra. Meglepetésemre az étterem vacsora időben telt házas volt. Profin felépített hely, profi csapat. Kicsit sok volt a "jóból" olyan, mint a tulaj. . . Felszolgálónk is kicsit "sok" volt, de profi. Nem voltunk partnerei a humorának. Bivaly mozzarella paradicsommal, egyszerű étel, hibátlan.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2012. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Alapvetően igen jó, de nem hibátlan hely a Pomo d'Oro. Pizza kifogástalan, pasta szintén, húsok, halak tekintetében már vannak döccenők. Árak magasak, de minőséget adnak érte. Az atmoszférára megadtam a maximális pontszámot, hasonlóan szépet, izgalmasat, vibrálót láttam már, de szebbet, meggyőzőbbet nem. A borválaszték is meggyőző.

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször voltam már ebben az étteremben. Amit szeretnék kiemelni,az a fantasztikus felszolgálás. Nagyon tetszik,ahogy csinálják,figyelmesek,humorosak,de nem tolakodók. Igazán ez az,ami visszavisz ide. Talán külön válogatás van? Persze remek az étel-ital és a capuccinójuk jobb,mint Itáliában! :-)Ha valaki biztosra akar menni,csak ajánlani tudom a helyet!

zsoci8888 TOP szállásértékelő
zsoci8888 TOP étteremértékelő
zsoci8888 TOP egyébhely értékelő
2013. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. július 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Imádom az olasz ételeket, az ízvilágot és a hangulatot. Egyszer jártam Olaszországban, és már akkor szerelmes lettem az olaszok életstílusába. A Trattoria azt az érzést keltette bennem, mintha most is ott lennék. Az ételek nagyon finomak, házias jellegűek, de a steaktől kezdve a kagyló is megtalálható ( hozzáteszem nagyon finom).

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 27.900 - 31.000,- Ft/fő/éj között;tartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
2019.05.21. - 2019.12.31.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, játszóház és X-box szoba használattal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.06.16. - 2019.08.15.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.475 - 31.725,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2020.06.30.
T62 Hotel
2019.05.21. - 2019.07.31.
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
Drive Inn Hotel
Törökbálint
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.05.22. - 2020.01.01.
Hotel Honti
2019.05.21. - 2019.09.30.
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.27.
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
2019.06.26. - 2019.07.22.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 14.963,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2019.11.09.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Pünkösdi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Wellness pihenés (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

Trattoria Pomo D'Oro BudapestX