Trattoria Pomo D'Oro Budapest

Trattoria Pomo D'Oro Budapest
1051 Budapest, Arany János u. 9.

Trattoria Pomo D'Oro Budapest a térképen

Trattoria Pomo D'Oro Budapest értékelése:

étterem, pizzéria
olasz
egzotikus fogások ...
Gépzene:
Olasz zene
magyar, angol, francia, német, olasz, orosz
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:
VIP - max. 14 fő
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Pilsner Urquell

Trattoria Pomo D'Oro Budapest - vélemények, kritkikák

Trattoria Pomo D'Oro Budapest vélemények

2013. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. december 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nekem ősszintén nagyon tetszett a hely,gyerekkel voltunk és a türelmük a kedvességük is jó volt,amit a gyerek kért azt állították össze. Csendes hangulatos kis vendéglő. Az étel is finom volt ha nem tudtunk választani segítettek elképzelés szerint és jól össze rakták. A pincérek ahogy kell kedvesen udvariasan tették a dolgukat. Fogunk még menni az biztos.

2030 feltöltött fotó
varadym TOP szállásértékelő
varadym TOP étteremértékelő
varadym TOP egyébhely értékelő
varadym TOP fotófeltöltő
2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 17. - 13 látogató hasznosnak vélte
Sokszor ettem már ezen a helyen, anno garázsnak hívták-a sajttortájuk egyedülálló volt, előtte meg nem tudom már mi volt a neve. A hétvége kicsit már-már zsúfolt érzetet kelt és valljuk be ilyenkor a sznobizmus is felüti a fejét, de hétközben egy teljesen elfogadható és jó étterem. Az ételek jók és ízletesek a pincérek kedvesek és mosolyognak –olyan olaszosan és profin, a berendezés ízléses és hangulatos.

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 10. - 3 látogató hasznosnak vélte
2013. november 09-én voltunk itt 4-en egy korai vacsorára. Asztalt foglalnunk kellett, mivel szinte mindig telt ház van. A hely maga nagyon kellemes benyomást keltett. Barátságos volt az atmoszférája. Előétel: Langhiranoi pármai sonkaszeletek paradicsomos bruschettával, parmezán tallérral valamint Bivalytejes mozzarellával gratinírozott libamáj pirított kaláccsal, lilahagyma lekvárral
Mindkettő nagyon ízletesen volt elkészítve, a lilahagyma lekvár kitűnő volt és a libamáj is nagyon finom.

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Házassági évfordulónk alkalmából foglaltam ide asztal, egy októberi hétfői napra. Meglepetésemre az étterem vacsora időben telt házas volt. Profin felépített hely, profi csapat. Kicsit sok volt a "jóból" olyan, mint a tulaj. . . Felszolgálónk is kicsit "sok" volt, de profi. Nem voltunk partnerei a humorának. Bivaly mozzarella paradicsommal, egyszerű étel, hibátlan.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2012. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Alapvetően igen jó, de nem hibátlan hely a Pomo d'Oro. Pizza kifogástalan, pasta szintén, húsok, halak tekintetében már vannak döccenők. Árak magasak, de minőséget adnak érte. Az atmoszférára megadtam a maximális pontszámot, hasonlóan szépet, izgalmasat, vibrálót láttam már, de szebbet, meggyőzőbbet nem. A borválaszték is meggyőző.

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször voltam már ebben az étteremben. Amit szeretnék kiemelni,az a fantasztikus felszolgálás. Nagyon tetszik,ahogy csinálják,figyelmesek,humorosak,de nem tolakodók. Igazán ez az,ami visszavisz ide. Talán külön válogatás van? Persze remek az étel-ital és a capuccinójuk jobb,mint Itáliában! :-)Ha valaki biztosra akar menni,csak ajánlani tudom a helyet!

2013. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. július 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Imádom az olasz ételeket, az ízvilágot és a hangulatot. Egyszer jártam Olaszországban, és már akkor szerelmes lettem az olaszok életstílusába. A Trattoria azt az érzést keltette bennem, mintha most is ott lennék. Az ételek nagyon finomak, házias jellegűek, de a steaktől kezdve a kagyló is megtalálható ( hozzáteszem nagyon finom).

2012. júliusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2013. július 19.
Egy régi üzlettársammal kerestük fel az éttermet, és nagyon kellemesen éreztük magunkat. A pincérek roppant készségesek voltak és a többi étteremtől eltérően nem kőröztek keselyű módjára az asztalunk körül. Éppen csak egy kicsivel kellett többet várnunk a fogásokra, amiket rendeltünk, ám az íz és a minőség bőségesen kárpótolt minket ezért.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy nagyon hangulatos vacsorát költöttem el a párommal, ebben a valóban "ízig vérig Olasz" étteremben. A felszólgálók nagyon barátságosak voltak és pontosan tudták, hogy meddig mehetnek el a humoros kedvességgel. Készséggel segítettek választani, a számtalan (számunkra ismeretlen) Olasz finomság közül.

2012. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 10.
Párommal látogattam el az étterembe, mindketten teljes mértékben meg voltunk elégedve a hellyel, mind a kiszolgálás, mind pedig az ételek minősége kiváló volt. Magam kicsit válogatós vagyok, de nagyon ízlett minden étel, amit ettem :) Aki megy, annak érdemes előre asztalt foglalnia, tele volt az étterem hétköznap este. Egészen biztos, hogy vissza fogunk még látogatni.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
2019.01.17. - 2020.01.18.
Ezüstfenyő Üdülő
2 nap/1 éjszaka 7.875 - 9.125,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.13. - 2019.11.11.
The Aquincum Hotel Budapest
2019.01.18. - 2019.04.18.
Ilzer Rendezvényház
Monor
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.18. - 2020.01.18.
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.01.18. - 2020.01.01.
Hotel Termálkristály Aqualand
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 22.050 - 23.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, komplex szobai bekészítéssel, ajándék fürdőbelépővel a ráckevei Aqua Land Termál-és Élményfürdőbe, szabadidős szolgáltatásokkal, internet elérhetőséggel
2018.03.21. - 2019.04.30.
Öreg Halász Hotel & Étterem
Tát
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.01.18. - 2019.12.31.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
3 nap/2 éjszaka 13.250,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes esti fürdőzéssel, játszóház és kültéri street fitness pálya használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.05.31.
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.15. - 2019.03.17.
Gastland M1 Hotel
Páty
Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, reggelivel, parkolással
2019.01.18. - 2019.03.23.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.600 - 25.475,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2020.06.30.

Szállodák Budapest környékén
Tó Wellness Hotel Budapest
Patak Park Hotel Budapest
Hotel Velence Resort & Spa Budapest
A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó...
Wellness pihenés (min. 2 éj)
Téli álom (min. 2 éj)
Aki spa-zik, nem fázik (2 éjszaka)

Trattoria Pomo D'Oro BudapestX