Trattoria Pomo D'Oro Budapest

Trattoria Pomo D'Oro Budapest
1051 Budapest, Arany János u. 9.

Trattoria Pomo D'Oro Budapest a térképen

Trattoria Pomo D'Oro Budapest értékelése:

étterem, pizzéria
olasz
egzotikus fogások ...
Gépzene:
Olasz zene
magyar, angol, francia, német, olasz, orosz
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:
VIP - max. 14 fő
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Pilsner Urquell

Trattoria Pomo D'Oro Budapest - vélemények, kritkikák

Trattoria Pomo D'Oro Budapest vélemények

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 16. - 5 látogató hasznosnak vélte
Nem értem a sok pozitív visszajelzést. A terítő koszos volt mikor már odaértünk pedig cserélik őket vendégenként, a pohár meg volt repedve, a zenétől nem hallottam a páromat. Sőt az asztalok olyan szélesek, viszont olyan közel vannak egymáshoz, hogy közelebb ültem a szomszéd asztalnál ülőhöz mint a saját páromhoz. A pincér lekezelő volt.

2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 17. - 4 látogató hasznosnak vélte
Négyesben barátokkal esti beszélgetős vacsorázós hely volt a cél. A beszélgetés és a vacsora is megvolt, de picit többet vártunk a hely híre és a látvány alapján. Az ételek finomak voltak, de messze nem kiemelkedőek, a kiszolgálás az árakhoz méltóan nem rossz, de sok hasonlóan árazott étterem közül inkább átlagos.

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Autentikus minden ízében! Látvány, illat, íz, kiszolgálás, hangulat! Kiváló. Igazi kis Itália Budapest szívében. Itt kapható a legjobb focaccia rozmaringgal, fokhagymával. A papfojtó tésztájuk flambirozva egy nagy darab sajtban felejthetetlen. De a csoda miután jól laktál, az utca túloldalán a fagylaltozó! Ilyen jó fagyi még olasz-honban sem általános!

2014. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ha belépek erre a helyre, elfelejtem minden gondom! A leveseket érdemes megkóstolni, igazi ízélmény az olasz tészával. A fő fogások közül igazán nehéz választani. Mikor először jártunk itt, úgy gondoltam a húsleves és a kacsamell szeletek után, hogy ennél finomabb már nem is lehet. És akkor a pincér ajánlására megkóstoltam a gorgonzolás csokitortát.

2014. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. május 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Eredeti olasz ízek. A hely maga nagyon hangulatos, a felszolgálók is nagyon udvariasak, az ételek egyszerűen fantasztikusak. Imádom az olasz konyhát, és ha ilyet kívánok akkor mindig ide megyünk. . . Én éltem olaszországban és ezért is imádok ide járni ,mert mindig eszembe jutatja azokat a régi szép időket, amikor még ott éltem és ott jártam el éttermekbe.

2013. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. április 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes vacsorát költöttünk el az étteremben. A pincér mindenre ügyelt és seregnyi tanáccsal látott el minket. Olyan érzésünk volt, mintha csak miattunk lett volna ott, de csöppet sem éreztük tolakodónak. Az ételek mind finomak és szépen tálaltak voltak az előételtől a desszertig. Az egymást követő fogások közötti időt is nagyon jól eltalálták.

2014. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. április 9.
Nagyon jó hangulatú olasz étterem! Nagyon tetszett a berendezés, a pincér közvetlen és barátságos hozzáállása, a segítőkészsége az étel kiválasztásánál. Az ételek rendkívül minőségiek, a séf igen hozzáértő. A fogások között pont elegendő időt hagytak. Nagyon jó helyen van az étterem, könnyedén megközelíthető tömegközlekedéssel vagy a helyieknek gyalog.

2013. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. március 6.
Személy szerint rajongok a tengeri ételekért. Legyen az rák, kagyló, hal. Ez az étterem nekem maga a Paradicsom. A kiszolgálás mindig nagyon kedves és udvarias. Szimpatikusak a pincérek.
Az ételek első osztályúak. Tényleg Olaszországban érezheti magát itt az ember. Mindenkinek ajánlom aki szereti a finom olasz ízvilágot és a kellemes borokat.

2013. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. március 4.
Barátokkal látogattunk el egy vacsora erejéig. A pincér az első pillanattól kezdve a helyzet magaslatán állt. Kedves volt, segítőkész és nem tolakodó. Az ételek tökéletesen voltak elkészítve, a halamat előttem filézték. Már a szertartás is megért egy "misét".
Egyszer mindenkinek ki kell próbálni!

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 19.
Házassági évfordulónkat ünnepeltük itt. Meglepett, hogy vasárnap délben teltház volt. Hangulatos étterem, hangulatos zenével. Az ételek nagyon finomak voltak, igaz arányában drágák. A mi asztalunkhoz jutott pincér nem volt valami kedves, megérkezésünk után kb.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Jagelló Business Hotel
2019.03.21. - 2019.06.19.
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, sportpálya használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.03.31.
Gastland M0 Hotel
Szigetszentmiklós
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.03.21. - 2020.01.05.
Tó Wellness Hotel
Bánk
4 nap/3 éjszaka 20.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.03.18. - 2019.05.05.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.615 - 24.053,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2020.06.30.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 13.450 - 14.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.03.21. - 2019.09.30.
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Panni Pihenőház
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, társasjátékok, kártyajátékok, kültéri játékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.05.02. - 2019.12.23.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, belépőkkel a Medveparkba, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.23.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 7.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 26.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délutáni falatkákkal, pünkösdi és gyermekprogramokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, éjszakai fürdőzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.06.07. - 2019.06.10.

Szállodák Budapest környékén
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Húsvét (min. 3 éj)
Húsvéti lazítás (min. 2 éj)
Tavaszi ajánlat 2=3

Trattoria Pomo D'Oro BudapestX