Trattoria Pomo D'Oro Budapest

Trattoria Pomo D'Oro Budapest
1051 Budapest, Arany János u. 9.

Trattoria Pomo D'Oro Budapest a térképen

Trattoria Pomo D'Oro Budapest értékelése:

étterem, pizzéria
olasz
egzotikus fogások ...
Gépzene:
Olasz zene
magyar, angol, francia, német, olasz, orosz
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:
VIP - max. 14 fő
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Pilsner Urquell

Trattoria Pomo D'Oro Budapest - vélemények, kritkikák

Trattoria Pomo D'Oro Budapest vélemények

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 1. - 2 látogató hasznosnak vélte
Álmom volt hogy egyszer egyek egy jó kis olasz étteremben itthon is. Az árakról tájékozódtam, tudtam mire számíthatok, nem lepődtem mikor megláttuk az étlapot. De mikor a pincér szól a páromnak, aki egy bizonyos tészta ételt szeretett volna enni, hogy szerintem ne ezt válaszd, mert ez neked kevés lesz majd rábök egy másik, hasonló tésztára, ami igaz picivel drágább, de az jó lesz.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 16. - 5 látogató hasznosnak vélte
Nem értem a sok pozitív visszajelzést. A terítő koszos volt mikor már odaértünk pedig cserélik őket vendégenként, a pohár meg volt repedve, a zenétől nem hallottam a páromat. Sőt az asztalok olyan szélesek, viszont olyan közel vannak egymáshoz, hogy közelebb ültem a szomszéd asztalnál ülőhöz mint a saját páromhoz. A pincér lekezelő volt.

2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 17. - 4 látogató hasznosnak vélte
Négyesben barátokkal esti beszélgetős vacsorázós hely volt a cél. A beszélgetés és a vacsora is megvolt, de picit többet vártunk a hely híre és a látvány alapján. Az ételek finomak voltak, de messze nem kiemelkedőek, a kiszolgálás az árakhoz méltóan nem rossz, de sok hasonlóan árazott étterem közül inkább átlagos.

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Autentikus minden ízében! Látvány, illat, íz, kiszolgálás, hangulat! Kiváló. Igazi kis Itália Budapest szívében. Itt kapható a legjobb focaccia rozmaringgal, fokhagymával. A papfojtó tésztájuk flambirozva egy nagy darab sajtban felejthetetlen. De a csoda miután jól laktál, az utca túloldalán a fagylaltozó! Ilyen jó fagyi még olasz-honban sem általános!

2014. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ha belépek erre a helyre, elfelejtem minden gondom! A leveseket érdemes megkóstolni, igazi ízélmény az olasz tészával. A fő fogások közül igazán nehéz választani. Mikor először jártunk itt, úgy gondoltam a húsleves és a kacsamell szeletek után, hogy ennél finomabb már nem is lehet. És akkor a pincér ajánlására megkóstoltam a gorgonzolás csokitortát.

2014. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. május 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Eredeti olasz ízek. A hely maga nagyon hangulatos, a felszolgálók is nagyon udvariasak, az ételek egyszerűen fantasztikusak. Imádom az olasz konyhát, és ha ilyet kívánok akkor mindig ide megyünk. . . Én éltem olaszországban és ezért is imádok ide járni ,mert mindig eszembe jutatja azokat a régi szép időket, amikor még ott éltem és ott jártam el éttermekbe.

2013. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. április 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes vacsorát költöttünk el az étteremben. A pincér mindenre ügyelt és seregnyi tanáccsal látott el minket. Olyan érzésünk volt, mintha csak miattunk lett volna ott, de csöppet sem éreztük tolakodónak. Az ételek mind finomak és szépen tálaltak voltak az előételtől a desszertig. Az egymást követő fogások közötti időt is nagyon jól eltalálták.

2014. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. április 9.
Nagyon jó hangulatú olasz étterem! Nagyon tetszett a berendezés, a pincér közvetlen és barátságos hozzáállása, a segítőkészsége az étel kiválasztásánál. Az ételek rendkívül minőségiek, a séf igen hozzáértő. A fogások között pont elegendő időt hagytak. Nagyon jó helyen van az étterem, könnyedén megközelíthető tömegközlekedéssel vagy a helyieknek gyalog.

2013. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. március 6.
Személy szerint rajongok a tengeri ételekért. Legyen az rák, kagyló, hal. Ez az étterem nekem maga a Paradicsom. A kiszolgálás mindig nagyon kedves és udvarias. Szimpatikusak a pincérek.
Az ételek első osztályúak. Tényleg Olaszországban érezheti magát itt az ember. Mindenkinek ajánlom aki szereti a finom olasz ízvilágot és a kellemes borokat.

2013. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. március 4.
Barátokkal látogattunk el egy vacsora erejéig. A pincér az első pillanattól kezdve a helyzet magaslatán állt. Kedves volt, segítőkész és nem tolakodó. Az ételek tökéletesen voltak elkészítve, a halamat előttem filézték. Már a szertartás is megért egy "misét".
Egyszer mindenkinek ki kell próbálni!

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Monastery Boutique Hotel Budapest
2019.05.21. - 2019.06.16.
Bazilika alatti Panzió
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.05.21. - 2020.04.30.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 26.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, jégkrém fogyasztással, programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.25.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2019.05.21. - 2020.05.21.
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.27.
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 27.900 - 31.000,- Ft/fő/éj között;tartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
2019.05.21. - 2019.12.31.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.475 - 31.725,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2020.06.30.
Klebelsberg Kastély
Akár 1 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ajándék Yamuna testápoló csomaggal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.02.21. - 2019.12.31.
The Aquincum Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 31.169 - 43.082,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2019.12.31.
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.05.21. - 2020.05.21.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 22.250 - 25.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
2018.06.25. - 2019.12.28.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 14.080 - 15.200,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2020.06.30.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Pünkösdi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Wellness pihenés (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

Trattoria Pomo D'Oro BudapestX