Trattoria Pomo D'Oro Budapest

Trattoria Pomo D'Oro Budapest
1051 Budapest, Arany János u. 9.

Trattoria Pomo D'Oro Budapest a térképen

Trattoria Pomo D'Oro Budapest értékelése:

étterem, pizzéria
olasz
egzotikus fogások ...
Gépzene:
Olasz zene
magyar, angol, francia, német, olasz, orosz
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:
VIP - max. 14 fő
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Pilsner Urquell

Trattoria Pomo D'Oro Budapest - vélemények, kritkikák

Trattoria Pomo D'Oro Budapest vélemények

2012. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. június 7.
Többször is jártam már az étteremben, az első alkalom óta ez a kedvenc éttermem Magyarországon. Igaz az áraik húzósak, de az ételekre ránézve érthető, itt nem nutriával vannak keverve a húsok, nagyon jó alapanyagokat használnak. Ha valaki már járt Olaszországban annak az első gondolata az étterembe belépve, hogy tipikus olasz étterem (nem az a magyarországi pizzázó, persze azok is jók, de ez más).

2012. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. május 7.
Három alkalommal jártam itt ! Minden alkalommal kiváló ételeket kaptunk! Minőségi ételek és egyedi izek! Sok olaszországi étteremnél jobb az biztos! harmadik alkalommal már nehezen tudtam választani. Nekem nem bőséges az étlap, de ez lehet hogy csak egyéni problem. A kiszolgálás kiváló! Az étterem ismert tulajdonosa is barátságos és közvetlen volt!

2013. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. május 6.
Budapesten Pizza csak a Pomo D'Oro! Imádjuk. Nem olcsó, de szenzációs a menü. Javaslom mindig foglalni kell asztalt. Eddig ahány alkalommal voltunk szinte nem volt üres asztal. Soha rossz tapasztalatunk nem volt, az előételek változatosak, minden nagy adag. A tészták, pizzák nagyon finomak. A főételek, a húsok halak, minden no és a desszert, nagyon nagyon finom.

Értékelt: 2013. május 5.
Csodálatos és hangulatos belső térben, az olasz hangulatot idéző kellemes környezetben, udvarias pincérek által felszolgált különleges ételek emelik az amúgy is jó közérzetet. A kiszolgáló térben felállított asztalon óriási parmezán sajtból a helyszínen készül a speciális olasz tészta. A különleges tengeri fogások ízükkel elvarázsolják az ember ízlelő bimbóit.

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 24.
Sokszor szerettünk volna már a Pomo D'Doro-ban vacsorázni de mivel nem azok a típusok vagyunk akik napokkal előtte tudják, hogy melyik étterembe vacsoráznak így ez csak többszöri próbálkozásra sikerült bár korlátozva voltunk 18-20 óra időszakra. A hely berendezése számomra nem igazán a várt olaszos stílust hozta. A pincérek nagyon figyelmesek és segítőkészek voltak.

csak 1 vendég TOP fotófeltöltő
Értékelt: 2013. április 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Keddi napon jártam itt. Illő módon még aznap délután próbáltam helyet foglalni,de meglepetésemre azt a választ kaptam,hogy 20:00-ig tudják csak az asztalt biztosítani. Belementem. Kb. 18-órakor érkeztünk. annak ellenére,hogy volt sok szabad asztal (ok. ezek 4 személyesek voltak) minket egy 2 személyes nagyon szűk helyre ültettek.

2012. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 11.
Ha egy kis olasz életérzésre vágyódik az ember, akkor itt nagyon jó helyen jár! Mindig pizzákat szoktam rendelni,mert visszaköszön a via Buenos Aires-en található kedvenc pizzériám ízvilága. Érdemes asztalfoglaltatni, mert nagy népszerűségnek örvend a hely! Az ételek minősége egyenesen arányos a személyzet vendégközpontú hozzáállásával. A. C.

2012. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. március 22.
Legjobb étterem, ahol eddig jártam. Sokszor ettem itt, de még soha semmi negatívumot nem tapasztaltam. Igazi olasz ételeket ehetünk , a pizzákat, tésztákat fantasztikusan készítik, csakúgy mint az előételeket vagy a desszerteket. Az én kedvencem a pármai sonkás, rukkolás pizza, illetve a faszénen grillezett különböző halak.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Jagelló Business Hotel
2019.01.18. - 2019.04.18.
Sipito Pihenőpark
Pilis
3 nap/2 éjszaka 4.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.18. - 2019.11.05.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
2019.01.17. - 2020.01.18.
Szent Adalbert Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.01.18. - 2019.12.31.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 11.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.01. - 2019.02.28.
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
4 nap/3 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, gyermekprogrammal, wellness-részleg és sportpálya használattal, kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.17. - 2019.04.24.
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 3.750 - 4.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.01.18. - 2020.01.18.
Hotel Charles
2019.01.17. - 2020.01.18.
Hotel Termálkristály Aqualand
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 22.050 - 23.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, komplex szobai bekészítéssel, ajándék fürdőbelépővel a ráckevei Aqua Land Termál-és Élményfürdőbe, szabadidős szolgáltatásokkal, internet elérhetőséggel
2018.03.21. - 2019.04.30.

Szállodák Budapest környékén
Tó Wellness Hotel Budapest
Patak Park Hotel Budapest
Hotel Velence Resort & Spa Budapest
A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó...
Wellness pihenés (min. 2 éj)
Téli álom (min. 2 éj)
Aki spa-zik, nem fázik (2 éjszaka)

Trattoria Pomo D'Oro BudapestX