Trattoria Pomo D'Oro Budapest

Trattoria Pomo D'Oro Budapest
1051 Budapest, Arany János u. 9.

Trattoria Pomo D'Oro Budapest a térképen

Trattoria Pomo D'Oro Budapest értékelése:

étterem, pizzéria
olasz
egzotikus fogások ...
Gépzene:
Olasz zene
magyar, angol, francia, német, olasz, orosz
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:

zsoci8888 TOP étteremértékelő
zsoci8888 TOP egyébhely értékelő
2013. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. július 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Imádom az olasz ételeket, az ízvilágot és a hangulatot. Egyszer jártam Olaszországban, és már akkor szerelmes lettem az olaszok életstílusába. A Trattoria azt az érzést keltette bennem, mintha most is ott lennék. Az ételek nagyon finomak, házias jellegűek, de a steaktől kezdve a kagyló is megtalálható ( hozzáteszem nagyon finom).

2012. júliusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2013. július 19.
Egy régi üzlettársammal kerestük fel az éttermet, és nagyon kellemesen éreztük magunkat. A pincérek roppant készségesek voltak és a többi étteremtől eltérően nem kőröztek keselyű módjára az asztalunk körül. Éppen csak egy kicsivel kellett többet várnunk a fogásokra, amiket rendeltünk, ám az íz és a minőség bőségesen kárpótolt minket ezért.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy nagyon hangulatos vacsorát költöttem el a párommal, ebben a valóban "ízig vérig Olasz" étteremben. A felszólgálók nagyon barátságosak voltak és pontosan tudták, hogy meddig mehetnek el a humoros kedvességgel. Készséggel segítettek választani, a számtalan (számunkra ismeretlen) Olasz finomság közül.

2012. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 10.
Párommal látogattam el az étterembe, mindketten teljes mértékben meg voltunk elégedve a hellyel, mind a kiszolgálás, mind pedig az ételek minősége kiváló volt. Magam kicsit válogatós vagyok, de nagyon ízlett minden étel, amit ettem :) Aki megy, annak érdemes előre asztalt foglalnia, tele volt az étterem hétköznap este. Egészen biztos, hogy vissza fogunk még látogatni.

2012. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. június 7.
Többször is jártam már az étteremben, az első alkalom óta ez a kedvenc éttermem Magyarországon. Igaz az áraik húzósak, de az ételekre ránézve érthető, itt nem nutriával vannak keverve a húsok, nagyon jó alapanyagokat használnak. Ha valaki már járt Olaszországban annak az első gondolata az étterembe belépve, hogy tipikus olasz étterem (nem az a magyarországi pizzázó, persze azok is jók, de ez más).

2012. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. május 7.
Három alkalommal jártam itt ! Minden alkalommal kiváló ételeket kaptunk! Minőségi ételek és egyedi izek! Sok olaszországi étteremnél jobb az biztos! harmadik alkalommal már nehezen tudtam választani. Nekem nem bőséges az étlap, de ez lehet hogy csak egyéni problem. A kiszolgálás kiváló! Az étterem ismert tulajdonosa is barátságos és közvetlen volt!

2013. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. május 6.
Budapesten Pizza csak a Pomo D'Oro! Imádjuk. Nem olcsó, de szenzációs a menü. Javaslom mindig foglalni kell asztalt. Eddig ahány alkalommal voltunk szinte nem volt üres asztal. Soha rossz tapasztalatunk nem volt, az előételek változatosak, minden nagy adag. A tészták, pizzák nagyon finomak. A főételek, a húsok halak, minden no és a desszert, nagyon nagyon finom.

Értékelt: 2013. május 5.
Csodálatos és hangulatos belső térben, az olasz hangulatot idéző kellemes környezetben, udvarias pincérek által felszolgált különleges ételek emelik az amúgy is jó közérzetet. A kiszolgáló térben felállított asztalon óriási parmezán sajtból a helyszínen készül a speciális olasz tészta. A különleges tengeri fogások ízükkel elvarázsolják az ember ízlelő bimbóit.

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 24.
Sokszor szerettünk volna már a Pomo D'Doro-ban vacsorázni de mivel nem azok a típusok vagyunk akik napokkal előtte tudják, hogy melyik étterembe vacsoráznak így ez csak többszöri próbálkozásra sikerült bár korlátozva voltunk 18-20 óra időszakra. A hely berendezése számomra nem igazán a várt olaszos stílust hozta. A pincérek nagyon figyelmesek és segítőkészek voltak.

csak 1 vendég TOP fotófeltöltő
Értékelt: 2013. április 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Keddi napon jártam itt. Illő módon még aznap délután próbáltam helyet foglalni,de meglepetésemre azt a választ kaptam,hogy 20:00-ig tudják csak az asztalt biztosítani. Belementem. Kb. 18-órakor érkeztünk. annak ellenére,hogy volt sok szabad asztal (ok. ezek 4 személyesek voltak) minket egy 2 személyes nagyon szűk helyre ültettek.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Klebelsberg Kastély
5 nap/4 éjszaka 9.263,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.02.21. - 2020.12.31.
Velence Resort & Spa
Velence
4 nap/3 éjszaka 26.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, animációs programokkal, wellness-részleg használattal, kulturális és gyerekprogramokkal
2020.07.13. - 2020.08.30.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.03. - 2021.04.03.
Forster Vadászkastély és Szálloda
Bugyi
3 nap/2 éjszaka 21.900,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, borospince látogatással, locsoló bállal, húsvéti kalács sütéssel, tájház látogatás lovas kocsival, kézműves foglalkozásokkal
2020.04.11. - 2020.04.13.
Aquaworld Resort Budapest
2 nap/1 éjszaka 23.000,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.29. - 2020.05.03.
MP Hostel Budapest
3 nap/2 éjszaka 14.782,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.29. - 2020.05.03.
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.04.03. - 2021.04.03.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 9.533 - 14.133,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.05.15. - 2021.01.03.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 18.352 - 25.835,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2019.01.25. - 2021.07.12.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
2 nap/1 éjszaka 14.948 - 23.584,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.05.01. - 2020.12.29.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
3 nap/2 éjszaka 14.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes esti fürdőzéssel, játszóház és kültéri street fitness pálya használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2020.06.15.
Gastland M1 Hotel
Páty
3 nap/2 éjszaka 10.729 - 15.778,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, ellátás nélkül, parkolással
2020.04.03. - 2020.12.31.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Budapest
Húsvéti hosszú pihenés (min. 3 éj)
Egy éjszakás wellness félpanzióval
Május 1. (min. 2 éj)