Trattoria Pomo D'Oro Budapest

Trattoria Pomo D'Oro Budapest
1051 Budapest, Arany János u. 9.

Trattoria Pomo D'Oro Budapest a térképen

Trattoria Pomo D'Oro Budapest értékelése:

étterem, pizzéria
olasz
egzotikus fogások ...
Gépzene:
Olasz zene
magyar, angol, francia, német, olasz, orosz
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:
VIP - max. 14 fő
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Pilsner Urquell

Trattoria Pomo D'Oro Budapest - vélemények, kritkikák

Trattoria Pomo D'Oro Budapest vélemények

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy nagyon hangulatos vacsorát költöttem el a párommal, ebben a valóban "ízig vérig Olasz" étteremben. A felszólgálók nagyon barátságosak voltak és pontosan tudták, hogy meddig mehetnek el a humoros kedvességgel. Készséggel segítettek választani, a számtalan (számunkra ismeretlen) Olasz finomság közül.

2012. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 10.
Párommal látogattam el az étterembe, mindketten teljes mértékben meg voltunk elégedve a hellyel, mind a kiszolgálás, mind pedig az ételek minősége kiváló volt. Magam kicsit válogatós vagyok, de nagyon ízlett minden étel, amit ettem :) Aki megy, annak érdemes előre asztalt foglalnia, tele volt az étterem hétköznap este. Egészen biztos, hogy vissza fogunk még látogatni.

2012. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. június 7.
Többször is jártam már az étteremben, az első alkalom óta ez a kedvenc éttermem Magyarországon. Igaz az áraik húzósak, de az ételekre ránézve érthető, itt nem nutriával vannak keverve a húsok, nagyon jó alapanyagokat használnak. Ha valaki már járt Olaszországban annak az első gondolata az étterembe belépve, hogy tipikus olasz étterem (nem az a magyarországi pizzázó, persze azok is jók, de ez más).

2012. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. május 7.
Három alkalommal jártam itt ! Minden alkalommal kiváló ételeket kaptunk! Minőségi ételek és egyedi izek! Sok olaszországi étteremnél jobb az biztos! harmadik alkalommal már nehezen tudtam választani. Nekem nem bőséges az étlap, de ez lehet hogy csak egyéni problem. A kiszolgálás kiváló! Az étterem ismert tulajdonosa is barátságos és közvetlen volt!

2013. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. május 6.
Budapesten Pizza csak a Pomo D'Oro! Imádjuk. Nem olcsó, de szenzációs a menü. Javaslom mindig foglalni kell asztalt. Eddig ahány alkalommal voltunk szinte nem volt üres asztal. Soha rossz tapasztalatunk nem volt, az előételek változatosak, minden nagy adag. A tészták, pizzák nagyon finomak. A főételek, a húsok halak, minden no és a desszert, nagyon nagyon finom.

Értékelt: 2013. május 5.
Csodálatos és hangulatos belső térben, az olasz hangulatot idéző kellemes környezetben, udvarias pincérek által felszolgált különleges ételek emelik az amúgy is jó közérzetet. A kiszolgáló térben felállított asztalon óriási parmezán sajtból a helyszínen készül a speciális olasz tészta. A különleges tengeri fogások ízükkel elvarázsolják az ember ízlelő bimbóit.

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 24.
Sokszor szerettünk volna már a Pomo D'Doro-ban vacsorázni de mivel nem azok a típusok vagyunk akik napokkal előtte tudják, hogy melyik étterembe vacsoráznak így ez csak többszöri próbálkozásra sikerült bár korlátozva voltunk 18-20 óra időszakra. A hely berendezése számomra nem igazán a várt olaszos stílust hozta. A pincérek nagyon figyelmesek és segítőkészek voltak.

csak 1 vendég TOP fotófeltöltő
Értékelt: 2013. április 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Keddi napon jártam itt. Illő módon még aznap délután próbáltam helyet foglalni,de meglepetésemre azt a választ kaptam,hogy 20:00-ig tudják csak az asztalt biztosítani. Belementem. Kb. 18-órakor érkeztünk. annak ellenére,hogy volt sok szabad asztal (ok. ezek 4 személyesek voltak) minket egy 2 személyes nagyon szűk helyre ültettek.

2012. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 11.
Ha egy kis olasz életérzésre vágyódik az ember, akkor itt nagyon jó helyen jár! Mindig pizzákat szoktam rendelni,mert visszaköszön a via Buenos Aires-en található kedvenc pizzériám ízvilága. Érdemes asztalfoglaltatni, mert nagy népszerűségnek örvend a hely! Az ételek minősége egyenesen arányos a személyzet vendégközpontú hozzáállásával. A. C.

2012. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. március 22.
Legjobb étterem, ahol eddig jártam. Sokszor ettem itt, de még soha semmi negatívumot nem tapasztaltam. Igazi olasz ételeket ehetünk , a pizzákat, tésztákat fantasztikusan készítik, csakúgy mint az előételeket vagy a desszerteket. Az én kedvencem a pármai sonkás, rukkolás pizza, illetve a faszénen grillezett különböző halak.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Klebelsberg Kastély
Akár 1 éjszaka 18.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.14. - 2019.04.30.
Hotel Termálkristály Aqualand
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 22.050 - 23.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, komplex szobai bekészítéssel, ajándék fürdőbelépővel a ráckevei Aqua Land Termál-és Élményfürdőbe, szabadidős szolgáltatásokkal, internet elérhetőséggel
2018.03.21. - 2019.04.30.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.920,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 13.450 - 14.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.03.21. - 2019.09.30.
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 16.110,- Ft/fő/éj ártól: bővített ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.10.31. - 2019.11.03.
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Zsámbéki Vendégház
Zsámbék
2 nap/1 éjszaka 5.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.27.
Debre Vendégház
Szendehely
2 nap/1 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.475 - 13.975,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.01.04. - 2020.06.30.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 26.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délutáni falatkákkal, pünkösdi és gyermekprogramokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, éjszakai fürdőzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.06.07. - 2019.06.10.
Hotel Velence Resort & Spa
Velence
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.17. - 2019.06.14.

Szállodák Budapest környékén
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Húsvét (min. 3 éj)
Húsvéti lazítás (min. 2 éj)
Tavaszi ajánlat 2=3

Trattoria Pomo D'Oro BudapestX