Trattoria Pomo D'Oro Budapest

Trattoria Pomo D'Oro Budapest
1051 Budapest, Arany János u. 9.

Trattoria Pomo D'Oro Budapest a térképen

Trattoria Pomo D'Oro Budapest értékelése:

étterem, pizzéria
olasz
egzotikus fogások ...
Gépzene:
Olasz zene
magyar, angol, francia, német, olasz, orosz
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:
VIP - max. 14 fő
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Pilsner Urquell

Trattoria Pomo D'Oro Budapest - vélemények, kritkikák

Trattoria Pomo D'Oro Budapest vélemények

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször voltam már ebben az étteremben. Amit szeretnék kiemelni,az a fantasztikus felszolgálás. Nagyon tetszik,ahogy csinálják,figyelmesek,humorosak,de nem tolakodók. Igazán ez az,ami visszavisz ide. Talán külön válogatás van? Persze remek az étel-ital és a capuccinójuk jobb,mint Itáliában! :-)Ha valaki biztosra akar menni,csak ajánlani tudom a helyet!

zsoci8888 TOP szállásértékelő
zsoci8888 TOP étteremértékelő
zsoci8888 TOP egyébhely értékelő
2013. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. július 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Imádom az olasz ételeket, az ízvilágot és a hangulatot. Egyszer jártam Olaszországban, és már akkor szerelmes lettem az olaszok életstílusába. A Trattoria azt az érzést keltette bennem, mintha most is ott lennék. Az ételek nagyon finomak, házias jellegűek, de a steaktől kezdve a kagyló is megtalálható ( hozzáteszem nagyon finom).

2012. júliusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2013. július 19.
Egy régi üzlettársammal kerestük fel az éttermet, és nagyon kellemesen éreztük magunkat. A pincérek roppant készségesek voltak és a többi étteremtől eltérően nem kőröztek keselyű módjára az asztalunk körül. Éppen csak egy kicsivel kellett többet várnunk a fogásokra, amiket rendeltünk, ám az íz és a minőség bőségesen kárpótolt minket ezért.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy nagyon hangulatos vacsorát költöttem el a párommal, ebben a valóban "ízig vérig Olasz" étteremben. A felszólgálók nagyon barátságosak voltak és pontosan tudták, hogy meddig mehetnek el a humoros kedvességgel. Készséggel segítettek választani, a számtalan (számunkra ismeretlen) Olasz finomság közül.

2012. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 10.
Párommal látogattam el az étterembe, mindketten teljes mértékben meg voltunk elégedve a hellyel, mind a kiszolgálás, mind pedig az ételek minősége kiváló volt. Magam kicsit válogatós vagyok, de nagyon ízlett minden étel, amit ettem :) Aki megy, annak érdemes előre asztalt foglalnia, tele volt az étterem hétköznap este. Egészen biztos, hogy vissza fogunk még látogatni.

2012. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. június 7.
Többször is jártam már az étteremben, az első alkalom óta ez a kedvenc éttermem Magyarországon. Igaz az áraik húzósak, de az ételekre ránézve érthető, itt nem nutriával vannak keverve a húsok, nagyon jó alapanyagokat használnak. Ha valaki már járt Olaszországban annak az első gondolata az étterembe belépve, hogy tipikus olasz étterem (nem az a magyarországi pizzázó, persze azok is jók, de ez más).

2012. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. május 7.
Három alkalommal jártam itt ! Minden alkalommal kiváló ételeket kaptunk! Minőségi ételek és egyedi izek! Sok olaszországi étteremnél jobb az biztos! harmadik alkalommal már nehezen tudtam választani. Nekem nem bőséges az étlap, de ez lehet hogy csak egyéni problem. A kiszolgálás kiváló! Az étterem ismert tulajdonosa is barátságos és közvetlen volt!

2013. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. május 6.
Budapesten Pizza csak a Pomo D'Oro! Imádjuk. Nem olcsó, de szenzációs a menü. Javaslom mindig foglalni kell asztalt. Eddig ahány alkalommal voltunk szinte nem volt üres asztal. Soha rossz tapasztalatunk nem volt, az előételek változatosak, minden nagy adag. A tészták, pizzák nagyon finomak. A főételek, a húsok halak, minden no és a desszert, nagyon nagyon finom.

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 5.
Csodálatos és hangulatos belső térben, az olasz hangulatot idéző kellemes környezetben, udvarias pincérek által felszolgált különleges ételek emelik az amúgy is jó közérzetet. A kiszolgáló térben felállított asztalon óriási parmezán sajtból a helyszínen készül a speciális olasz tészta. A különleges tengeri fogások ízükkel elvarázsolják az ember ízlelő bimbóit.

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 24.
Sokszor szerettünk volna már a Pomo D'Doro-ban vacsorázni de mivel nem azok a típusok vagyunk akik napokkal előtte tudják, hogy melyik étterembe vacsoráznak így ez csak többszöri próbálkozásra sikerült bár korlátozva voltunk 18-20 óra időszakra. A hely berendezése számomra nem igazán a várt olaszos stílust hozta. A pincérek nagyon figyelmesek és segítőkészek voltak.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 30.000 - 31.125,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.17. - 2022.04.28.
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 5.500 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.20. - 2022.04.20.
Baross City Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.240,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.22. - 2021.12.27.
Majorka Vendégház
Diósjenő
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással
2020.11.30. - 2021.12.31.
Promenade City Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.234 - 34.465,- Ft/fő/éj között: önellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2022.12.31.
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2021.12.31.
Boutique Residence Budapest
4 nap/3 éjszaka 41.351,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.29. - 2022.01.02.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 23.524 - 31.724,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kézműves foglalkozással, csónakázással, játszószoba használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.08.31.
Atlantic Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.654,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2021.05.20. - 2021.05.24.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 17.680,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.12.31.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 28.695,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, masszázzsal, kozmetikai kezeléssel, Kleopátra tejfürdővel, sportos programokkal, parkolással, WI-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.06. - 2021.12.28.
Continental Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 14.012 - 69.719,- Ft/fő/éj között: választható ellátás
2020.10.22. - 2022.03.31.

Szállodák Budapest környékén
Vital Hotel Nautis Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Patak Park Hotel Budapest
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

Trattoria Pomo D'Oro BudapestX