Trattoria Pomo D'Oro Budapest

Trattoria Pomo D'Oro Budapest
Trattoria Pomo D'Oro BudapestTrattoria Pomo D'Oro Budapest
Trattoria Pomo D'Oro BudapestTrattoria Pomo D'Oro Budapest

Trattoria Pomo D'Oro Budapest bemutatkozása

Családias hangulatú, tradicionális olasz étterem; házi készítésű tészták; látványgrill, faszénen készített
ételek; eredeti Florentin steak; Mindig friss tengeri különlegességek: halak, rákok, kagylók; különleges bor és grappa választék.
Grazie e arrivederci!

Senior pihenés az Alpok lábánál
Hotel Írottkő K?szeg

Trattoria Pomo D'Oro Budapest vélemények

2013. december 17.a párjával járt itt
Sokszor ettem már ezen a helyen, anno garázsnak hívták-a sajttortájuk egyedülálló volt, előtte meg nem tudom már mi volt a neve. A hétvége kicsit már-már zsúfolt érzetet kelt és valljuk be ilyenkor a sznobizmus is felüti a fejét, de hétközben egy teljesen elfogadható és jó étterem.
Ezüst fokozatú értékelő
2015. augusztus 17.barátokkal járt itt
Négyesben barátokkal esti beszélgetős vacsorázós hely volt a cél. A beszélgetés és a vacsora is megvolt, de picit többet vártunk a hely híre és a látvány alapján. Az ételek finomak voltak, de messze nem kiemelkedőek, a kiszolgálás az árakhoz méltóan nem rossz, de sok hasonlóan árazott étterem közül inkább átlagos.
Szörnyű 2016. február 16.a párjával járt itt
Nem értem a sok pozitív visszajelzést. A terítő koszos volt mikor már odaértünk pedig cserélik őket vendégenként, a pohár meg volt repedve, a zenétől nem hallottam a páromat. Sőt az asztalok olyan szélesek, viszont olyan közel vannak egymáshoz, hogy közelebb ültem a szomszéd asztalnál ülőhöz mint a saját páromhoz.
2014. február 14., kollégákkal járt itt
A munkahelyemhez nagyon közel esik ez az étterem, többször ebédeltünk már itt a munkatársaimmal, persze nem egy átlagos napon, mert ahhoz túl magas az árfekvése. Olaszos ételek, olaszos hangulat, minden erre emlékeztet. A pincérek udvariasak, forognak a vendégek körül.
Trattoria Pomo D'Oro Budapest - BelsőTrattoria Pomo D'Oro Budapest - Étel/italTrattoria Pomo D'Oro Budapest - Étel/italTrattoria Pomo D'Oro Budapest - Étel/italTrattoria Pomo D'Oro Budapest - Étel/italTrattoria Pomo D'Oro Budapest - Étel/italTrattoria Pomo D'Oro Budapest - Étel/italTrattoria Pomo D'Oro Budapest - MosdóTrattoria Pomo D'Oro Budapest - MosdóTrattoria Pomo D'Oro Budapest - MosdóTrattoria Pomo D'Oro Budapest - BelsőTrattoria Pomo D'Oro Budapest - BelsőTrattoria Pomo D'Oro Budapest - Étel/italTrattoria Pomo D'Oro Budapest - BelsőTrattoria Pomo D'Oro Budapest - Étel/italTrattoria Pomo D'Oro Budapest - Étel/italTrattoria Pomo D'Oro Budapest - Étlap/itallapTrattoria Pomo D'Oro Budapest - Étlap/itallapTrattoria Pomo D'Oro Budapest - Étlap/itallapTrattoria Pomo D'Oro Budapest - Étlap/itallapTrattoria Pomo D'Oro Budapest - Étlap/itallapTrattoria Pomo D'Oro Budapest - Étel/italTrattoria Pomo D'Oro Budapest - Külső képTrattoria Pomo D'Oro Budapest - Étel/italTrattoria Pomo D'Oro Budapest - Étel/italTrattoria Pomo D'Oro Budapest - Étel/italTrattoria Pomo D'Oro Budapest - Külső képTrattoria Pomo D'Oro Budapest - Külső képTrattoria Pomo D'Oro Budapest - Külső képTrattoria Pomo D'Oro Budapest - Külső kép
Átlagos 2018. július 27.családjával járt itt
Felkapott, divatos hely, mióta egy értékelő oldalon kikiáltották a legjobb pesti olasz étteremnek. A külföldi vendég nem is keresgél tovább, rábízza magát a régebbi véleményekre, összehasonlítási alapja nincs. Ennek megfelelően mindig telt ház van, előzetes foglalás nélkül nem érdemes próbálkozni, főleg nagyobb társaságnak.
Trattoria Pomo D'Oro Budapest - Külső képTrattoria Pomo D'Oro Budapest - Étel/italTrattoria Pomo D'Oro Budapest - Étel/italTrattoria Pomo D'Oro Budapest - Étel/italTrattoria Pomo D'Oro Budapest - Étel/italTrattoria Pomo D'Oro Budapest - Étel/italTrattoria Pomo D'Oro Budapest - Étel/italTrattoria Pomo D'Oro Budapest - BelsőTrattoria Pomo D'Oro Budapest - BelsőTrattoria Pomo D'Oro Budapest - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 41 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 66 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. október 22.a párjával járt itt
Régen tervezzük, hogy meglátogatjuk ezt az éttermet, és eszünk egy igazi olasz menüt a szokott olasz tészták helyett. Sajnos csalódnunk kellett. Maga az étterem Budapest banknegyedében van, mind kívülről mind belülről igényesen kialakított, tágas nagy helyiségek, látványkonyha a nagy üvegablakon túl, rusztikus, hangulatos enteriőr.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2017. július 10.családjával járt itt
Négyen érkeztünk vacsorára az étterembe, egyikünk nemrégiben töltött évet, ezt kivántuk megünnepelni együtt egy olasz étteremben az ünnepelt kivánsága szerint. Az étterem elegáns, tiszta, stilusa valóban emlékeztet az elegánsabb olaszországi éttermekhez. Az árnivó magas, a kinálat böséges. Háromfogásos vacsorával nagyon elégedettek voltunk.
Kiváló 2017. június 20.a párjával járt itt
Évfordulónkat ünnepeltük itt Párommal. Igazán olaszos hangulatú, kívülről is szép étterem. Sajnos mivel közel telt ház volt, így nem sétáltam végig az egész éttermen, mert a bejárathoz közel foglaltak nekünk asztalt, de amit láttam az tetszett.
2014. május 6.barátokkal járt itt
Eredeti olasz ízek. A hely maga nagyon hangulatos, a felszolgálók is nagyon udvariasak, az ételek egyszerűen fantasztikusak. Imádom az olasz konyhát, és ha ilyet kívánok akkor mindig ide megyünk. . . Én éltem olaszországban és ezért is imádok ide járni ,mert mindig eszembe jutatja azokat a régi szép időket, amikor még ott éltem és ott jártam el éttermekbe.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2014. február 12.barátokkal járt itt
Nagyon hangulatos étterem. Már belépve hozza az olasz stílust, amit imádok: olasz zene szól, olaszos dekoráció, és az illatok is ezt idézik. Nagyon tetszett benne, hogy friss alapanyagokból dolgoznak, ez érezhető az ételek ízén. A pincérek nagyon készségesek és kedvesek. Az adagok elfogadhatóak, bár én kisétkű vagyok, úgyhogy ez nem biztos, hogy mérvadó.
Trattoria Pomo D'Oro Budapest a térképen
1051 BudapestArany János u. 9.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • kisállat bevihető • koktélok • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték
H-V
olasz