Trattoria Pomo D'Oro Budapest

Trattoria Pomo D'Oro Budapest
1051 Budapest, Arany János u. 9.

Trattoria Pomo D'Oro Budapest a térképen

Trattoria Pomo D'Oro Budapest értékelése:

étterem, pizzéria
olasz
egzotikus fogások ...
Gépzene:
Olasz zene
magyar, angol, francia, német, olasz, orosz
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:

Trattoria Pomo D'Oro Budapest vélemények

csak 1 vendég TOP fotófeltöltő
2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Keddi napon jártam itt. Illő módon még aznap délután próbáltam helyet foglalni,de meglepetésemre azt a választ kaptam,hogy 20:00-ig tudják csak az asztalt biztosítani. Belementem. Kb. 18-órakor érkeztünk. annak ellenére,hogy volt sok szabad asztal (ok. ezek 4 személyesek voltak) minket egy 2 személyes nagyon szűk helyre ültettek.

2012. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 11.
Ha egy kis olasz életérzésre vágyódik az ember, akkor itt nagyon jó helyen jár! Mindig pizzákat szoktam rendelni,mert visszaköszön a via Buenos Aires-en található kedvenc pizzériám ízvilága. Érdemes asztalfoglaltatni, mert nagy népszerűségnek örvend a hely! Az ételek minősége egyenesen arányos a személyzet vendégközpontú hozzáállásával. A. C.

2012. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. március 22.
Legjobb étterem, ahol eddig jártam. Sokszor ettem itt, de még soha semmi negatívumot nem tapasztaltam. Igazi olasz ételeket ehetünk , a pizzákat, tésztákat fantasztikusan készítik, csakúgy mint az előételeket vagy a desszerteket. Az én kedvencem a pármai sonkás, rukkolás pizza, illetve a faszénen grillezett különböző halak.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Green Hotel Budapest
3 nap/2 éjszaka 7.875,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2020.10.22. - 2022.03.31.
Opera Garden Hotel & Apartments
3 nap/2 éjszaka 17.239,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 14.975 - 21.940,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, igénybe vehető játékokkal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.01. - 2021.06.13.

Szállodák Budapesten és környékén
Vital Hotel Nautis Budapest
Szépia Bio & Art Hotel Budapest
A Szépia Bio és Art Hotel a főváros nyugati kapujában helyezkedik el, a gyönyörű,...
Egy hajónyi szerelem (min. 2 éj)
Családi kikapcsolódás (1 éjtől)
1 éjszaka Zsámbékon (1 éjszaka)

Trattoria Pomo D'Oro BudapestX