Trattoria Venezia Budapest

Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Trattoria Venezia Budapest vélemények

2015. május 1.családjával járt itt
Tavaly jártunk itt kétszer is. Nagyon tetszik a belső tere, és szép helyen van. Az olaszos jellegű éttermek közül az elegánsabb típusba sorolnám. Ennek megfelelően az árak picit magasabbak mint egy átlag olasz étteremben, de az ételek minősége ezzel arányban van.
Kiváló 2015. január 17.barátokkal járt itt
Ismerős párral vacsoráztunk egyet az évkezdő koncert (MŰPA - Boban Markovic) megtekintése előtt. Kellemes hangulat, barátságos kiszolgálás, igaz kissé lassan elkészült ételek (igaz az étterem zsúfolt volt).
Legközelebb kipróbáljuk egy koncert után is:-) Ajánlom másoknak is, akik autentikus olasz jövés-menésre és ízekre vágynak.
Kiváló 2015. január 3.barátokkal járt itt
Rendszeresen járok az étterembe, családdal és barátokkal. A kiszolgálás udvarias. A kedvenc ételeink az olasz paradicsom leves és a Penne arabiata minősége még soha nem hagyott kívánni valót maga után. A desszertek közül mind a krém karamell, mind a Pannacotta fenséges ízélményt kínál. Az étterem a pesti környezetből sikeresen átrepít az olaszos hangulatba.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2014. december 27.gyerekekkel járt itt
Karácsonyi túltelítődés után valami könnyed ebédre vágytunk a legjobb választásnak tűnt egy kis mediterrán paradicsom leves és light-os pizza, könnyű desszertes levezetéssel. Mára már rendszeres havi vendégek vagyunk a Trattoria Venezia étteremben. A paradicsomlevesük valami fenomenális, pedig jómagam utálom a leveseket.
Kiváló 2014. november 16.a párjával járt itt
Immáron harmadjára ünnepeltem meg itt a szülinapomat, ezúttal sem csalódtunk. Örömmel olvastam, hogy kedvenc ételeim még mindig szerepelnek az étlapon, így nehéz volt a választás. Előételként egy hideg olasz vegyestálra esett a választásunk házi készítésű pizzakenyérrel, maga a mennyország.
Gyenge 2014. február 18.a párjával járt itt
Valentin napi vacsora helyszínéül választottam az éttermet, mivel sok pozitív visszajelzést olvastam róla. Az étteremnek kellemes hangulata volt, valentin-nap révén nagyon sokan voltak. Valószínűleg ebből fakadóan a pincéreknek rengeteg dolguk volt, nehezen lehetett rendelni.
Kiváló 2013. december 2.a párjával járt itt
Évfordulós vacsora helyszínéül választottuk, mivel az olasz konyha nagy rajongói vagyunk. A Trattoria láncról eddig csak jókat hallottam, de inkább a belvárosiakat szokták emlegetni, ezért kicsit bizonytalankodtunk, főként az elhelyezkedés miatt. Minden aggodalmunk hiábavaló volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. október 7.gyerekekkel járt itt
Idén nyáron kedvencünkké vált ez az étterem. Amint az ember belép, máris ott terem a felszolgáló személyzet, kedvességgel, előzékenységgel találja magát az ember. Az ételek nagyon finomak, nagy a választék és valóban Velence és Veneto tartomány ízvilágát hozza el nekünk. . . köszönet érte! Jövőre ismét itt ünnepeljük meg a házassági évfordulónkat!
Kiváló 2013. augusztus 26.családjával járt itt
A hely régi kedvencem. Családommal együtt mentünk el ünnepelni összevont születés és névnapokat. A hangulat kellemes, a kiszolgálás előzékeny volt. A konyha szokás szerint remekelt, s ami a leginkább tetszett az a háttérzene, ami akkor éppen élőzene volt. Fontosnak tartom, hogy egy olasz étteremben ne a modern slágerek szóljanak, mert az egy kicsit illúzióromboló.
2013. június 27.gyerekekkel járt itt
Mar tobbszor jartunk ott, szeretjuk a konyhat-igazi olasz izek! Sajnos, 1-2 alkalommal udvariatlan, vagy eppen nagykepu pincerrel volt dolgunk-bar van ellenkezo tapasztalatunk is:-)) Az igazi gondot a parkolas jelentette, mert a telefonba mondott parkolobol kiebrudaltak-vegul a Corvin Centernel kellett parkolnunk.