Trattoria Venezia Budapest

2024.06.21-ig
Hotel Napfény Zalakaros

Trattoria Venezia Budapest vélemények

Gyenge 2014. február 18.a párjával járt itt
Valentin napi vacsora helyszínéül választottam az éttermet, mivel sok pozitív visszajelzést olvastam róla. Az étteremnek kellemes hangulata volt, valentin-nap révén nagyon sokan voltak. Valószínűleg ebből fakadóan a pincéreknek rengeteg dolguk volt, nehezen lehetett rendelni.
Gyenge 2015. szeptember 27.a párjával járt itt
Niylván nem erről van szó, nem lesz utolsó, de tekintve, hogy én az ittjártam-listát szeretem használni és többször segített már, nagy csalódás volt ez az étterem. Igazság szerint eleve bosszantott, hogy most egy olyan étterem van az első helyen a listán, aki egyáltalán nem is foglalkozik ezzel a listával, hiszen semmit nem adott meg magáról a bemutatkozóban.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2014. december 27.gyerekekkel járt itt
Karácsonyi túltelítődés után valami könnyed ebédre vágytunk a legjobb választásnak tűnt egy kis mediterrán paradicsom leves és light-os pizza, könnyű desszertes levezetéssel. Mára már rendszeres havi vendégek vagyunk a Trattoria Venezia étteremben. A paradicsomlevesük valami fenomenális, pedig jómagam utálom a leveseket.
Átlagos 2015. december 25., kollégákkal járt itt
Az ittjartam. hu sok pozitív értékelése alapján választottuk ezt az éttermet, de sajnos én is az utolsó, nem igazán pozitív hozzászólásában leírtakkal tudok inkább egyetérteni és azonosulni, még ha annyira nem is lett negatív a véleményem.
Trattoria Venezia Budapest - BelsőTrattoria Venezia Budapest - BelsőTrattoria Venezia Budapest - Étel/italTrattoria Venezia Budapest - Étel/italTrattoria Venezia Budapest - Étel/italTrattoria Venezia Budapest - Étel/italTrattoria Venezia Budapest - Étel/italTrattoria Venezia Budapest - MosdóTrattoria Venezia Budapest - MosdóTrattoria Venezia Budapest - BelsőTrattoria Venezia Budapest - BelsőTrattoria Venezia Budapest - BelsőTrattoria Venezia Budapest - BelsőTrattoria Venezia Budapest - Étlap/itallapTrattoria Venezia Budapest - Étlap/itallapTrattoria Venezia Budapest - Étlap/itallapTrattoria Venezia Budapest - BelsőTrattoria Venezia Budapest - BelsőTrattoria Venezia Budapest - Külső képTrattoria Venezia Budapest - Külső képTrattoria Venezia Budapest - Külső képTrattoria Venezia Budapest - Külső képTrattoria Venezia Budapest - EgyébTrattoria Venezia Budapest - EgyébTrattoria Venezia Budapest - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. április 10.egyedül járt itt
Az első tavaszi kiülős nap estéjén tetszett meg az étterem és ez volt az első a belvárost elhagyva, ami az utamba került. A lemenő nap árnyékában, szemben a Gellért-heggyel kellemes környezetnek ígérkezett a hely. A pincér ajánlásának megfelelően lasagnet kértem, ami ízletes volt és viszonylag hamar el is készült.
2015. május 1.családjával járt itt
Tavaly jártunk itt kétszer is. Nagyon tetszik a belső tere, és szép helyen van. Az olaszos jellegű éttermek közül az elegánsabb típusba sorolnám. Ennek megfelelően az árak picit magasabbak mint egy átlag olasz étteremben, de az ételek minősége ezzel arányban van.
Kiváló 2015. január 3.barátokkal járt itt
Rendszeresen járok az étterembe, családdal és barátokkal. A kiszolgálás udvarias. A kedvenc ételeink az olasz paradicsom leves és a Penne arabiata minősége még soha nem hagyott kívánni valót maga után. A desszertek közül mind a krém karamell, mind a Pannacotta fenséges ízélményt kínál. Az étterem a pesti környezetből sikeresen átrepít az olaszos hangulatba.
Kiváló 2013. március 17.a párjával járt itt
Igazán elsőrangú hely azoknak, akik szeretik az olasz konyhát! Többször is jártunk ott az elmúlt években, eddig még nem okozott csalódást, legutóbb sem.
Kiváló 2022. szeptember 24.a párjával járt itt
Először jártunk ebben az olaszos pizzériában, pedig már régóta szemeztünk a hellyel. Ahogy olvastam a korábbi kommenteket, nekem egyáltalán nem ez jött le. Gondolom időközben megújult a hely, az értékelések nem követték a változásokat. A kiszolgálás először kicsit olaszos volt, de aztán ahogy este megtelt az étterem pörgött a hely rendesen.
Trattoria Venezia Budapest - EgyébTrattoria Venezia Budapest - Egyéb
2019. november 9.egyedül járt itt
Tenger gyümölcsei pizzát ettem itt háromszor is. A pizza mindig finom volt (amikor kaptam). A kiszolgálással csak először adódott problémám: leültem kora délutáni időpontban egy utcai asztalhoz, és senki nem jött oda vagy fél óráig. Eléggé furcsa érzés volt. . . Akkor csalódottan eljöttem.