Trófea Grill Étterem - Király utca Budapest

4,3
étterem, önkiszolgáló, all inclusive
Trófea Grill Étterem - Király utca Budapest
Trófea Grill Étterem - Király utca BudapestTrófea Grill Étterem - Király utca Budapest

Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.23-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?
Hotel Wellamarin Zamárdi - Napi árak
2024.12.30-ig
Hotel Wellamarin Zamárdi
Portobello Hotel Esztergom - Wellness pihenés félpanzióval
Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Trófea Grill Étterem - Király utca Budapest vélemények

Gyenge 2016. május 17.barátokkal járt itt
13 fős társasággal voltunk itt szülinapot ünnepelni május elején egy pénteki napon. 21:00-tól volt lefoglalva az asztal, ám érkezésünkkor még meg sem volt terítve, székek hiányoztak, stb. . . Miután le tudtunk ülni, negyed órát vártunk mire odajött a pincér felvenni az italrendelést, majd ismét negyed óra volt mire meg is kaptuk őket, így az első pohár italt 21:30 után sikerült meginnunk.
Kiváló 2016. május 17.családjával járt itt
Mi a családdal már sok étteremben megfordultunk Budapesten, de eggyik legjobb a Trófea Grill Étterem volt. A kiszolgálás kíváló, személyzet kedves és készséges, és nem utolsó sorban az ételek fantasztikusak. Minden kívánságot teljesítenek, beleértve az ünnepelt felköszöntését is, ami nagy meglepetés volt az ünnepeltnek. Szerintem itt mindenki talál kedvére valót. Ajánlani tudom bárkinek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2016. május 15.családjával járt itt
Nem tudom mi történhetett de az étterem elvesztette a hangulatát. Talán a varázsát is. A két pincér viselkedése talán nem is értékelhető. Ott létünk alatt végig egymással beszélgettek, viccet olvasgattak. Rajtunk kívül még egy asztalnál ültek érkezésünkkor. Hamar távoztak. Mégis majd 3/4 órát vártunk mire kiszolgáltak.
Kiváló 2016. május 15.a párjával járt itt
Szuper ár-érték arány. Ebédelni voltunk itt a párommal. Kissé sokan voltak, de ez semmi különösebb problémát nem okozott. Az elfogyott fogásokat gyorsan visszatöltötték. A személyzet kedves és figyelmes. A választék nagy és minden étel, amit csak kóstoltam nagyon ízletes volt. A libamájpástétom és a raguleves eszméletlen finom volt! Csak ajánlani tudom ezt az éttermet.
2016. május 12.a párjával járt itt
Szombaton voltunk az étteremben vacsoraidőben. Rengetegen voltak, folytonosan egymásba ütköztünk, hol valamelyik vendéggel hol a pincérrel. Az ételek finomak voltak, bár a sushi választékot hiányoltam, összesen 2 féle volt az is az "olcsóbbikból" egyszerű avokádós vagy lazacos közül választhattunk, és az íze sem volt az az igazi.
2016. május 8.családjával járt itt
A Trófea egy olyan élvezeteket nyújtó hely, mely magával ragad és egy más világba visz minket. Az ízorgiák földjére, melyet igen magas összegben meg is számolnak. Ez cseppet visszaránt a földre, de amint meglátjuk a kínálatot, a színpompás ételeket, alig várja az ember, hogy vehessen a mesebeli terülj terülj asztalkámról, mindent, mi szem-szájnak ingere.
Átlagos 2016. május 5.családjával járt itt
Étteremnek nem mondanám, mert gyors étteremnek felel meg. Ebéd időben, zsúfoltság van . A feltöltés elég lassú, az alkoholos italok egyhangúak. A mosdó bejárata megtévesztő, mert fekete tükrözésű üveg van, persze még félhomály is, ezért könnyen neki meg az ember, egyszerű kéztörlő papír van, de lehetne valamivel gusztusosabb is.
Kiváló 2016. május 4.gyerekekkel járt itt
Minden nagyon szép volt. Az ételek jók és remek elrendezése is evésre csàbitott.Màskor is szívesen meglàtogatom mível nagyon meg voltam elégedve. Mindenkinek csak ajànlani tudom.
Trófea Grill Étterem - Király utca Budapest - EgyébTrófea Grill Étterem - Király utca Budapest - Egyéb
2016. május 4., csoporttal járt itt
Áprilisi vasárnap délután, ha sétálsz egy nagyot a belvárosban, barátokkal, s számos gyermekkel, s megéheztek, jó megoldásnak tűnik egy "all you can eat" hely. Szeretünk sokféle finomságot megkóstolni, s nagyon díjazzuk, ha nem kell várni a pincérre meg az ételre.
Kiváló 2016. április 19.családjával járt itt
Pénteken jártunk náluk. Előre foglaltattam, mert nem akartam hoppon maradni. Zsúfolásig tele volt persze. 3899 Ft-ért volt minden, mint a búcsúban. A pincér nagyon kedves volt, érkezésünkkor máris egy hatalmas kancsó friss limonádét hozott, amiben mentalevelek úszkáltak. Levesek közül halászlevet választottam, isteni volt.
Trófea Grill Étterem - Király utca Budapest a térképen
1061 BudapestKirály u. 30-32.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • brunch • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • házhozszállítás • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-P
Szo-V