Trófea Grill Étterem - Király utca Budapest

4,3
étterem, önkiszolgáló, all inclusive
Trófea Grill Étterem - Király utca Budapest
Trófea Grill Étterem - Király utca BudapestTrófea Grill Étterem - Király utca Budapest

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Felejthetetlen pillanatok
Napi ár fürdőbelépővel
Hunguest Hotel Gyula

Trófea Grill Étterem - Király utca Budapest vélemények

Kiváló 2014. július 26.a párjával járt itt
2014. július végén jártunk az étteremben, hétköznap délben érkeztünk. Mivel az elsők között érkeztük, mindenből teljes volt a választék, végigkóstolhattuk az egész kínálatot. Ebédidőben végig viszonylag kevesen voltak, talán ennek köszönhető, hogy a kiszolgálás kifejezetten figyelmes és udvarias volt.
Kiváló 2014. május 24.családjával járt itt
Imádjuk a Király utcai trófeát, mindig ide járunk. Az ételek nagyon finomak, a kiszolgálás is szuper. Csak ajánlani tudom!
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. március 6.a párjával járt itt
Nagyon szeretjük a Király utcai trófeát, mert hangulatos és elegáns, illetve jó az elhelyezkedése. Itt is mint minden Trófeában degeszre esszük magunkat. Az ételek finomak és jó minőségűek, nagy a választék. A frissen sütést különösen szeretjük, mert sokféle különlegességet van lehetőségünk megkóstolni.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 19 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. április 12.barátokkal járt itt
Barátokkal sikerült egy habzsi-dőzsit csapni egyik este. A vacsora árát azért elég nehézkes teljesen kihasználni, de azért meg lehet próbálni ha nagy lakomát szeretne valaki csapni. A frissen süttetésnél nagyon flottul halad a sor, nem kell sokat türelmetlenül várakozni. Jó társasággal, jó ételek, italok keretében a 3 óra nagyon gyorsan el tud szállni.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 90 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
2019. március 2., csoporttal járt itt
Szülinapot ünnepeltünk a Király utcai Trófeában. Este 9-re érkeztünk és egy benti asztalt kaptunk, 8 főre. A kiszolgáló srác egész végig nagyon vicces volt. Elkezdődött a nagy kajálás. . . rengeteg étel közül tudtunk válogatni, először azt sem tudtam mihez nyúljak. :) Több nagyobb létszámú csoport ült mellettünk, így kissé szétkiabáltuk magunkat azalatt a 3 óra alatt!
Trófea Grill Étterem - Király utca Budapest - Belső
2018. május 12.családjával járt itt
Egy vasérnapi ebédet terveztünk elkölteni az étteremben. Én még sosem jártam itt, nagyon kíváncsi voltam. Nem okozott csalódást a hely. A választék bőséges, az ételek finomak voltak. A személyzet nagyon gyorsan és zökkenőmentesen végezte a dolgát. Két dolog van, amit negatívumként említenék meg.
2017. január 22.családjával járt itt
Nemrégiben írtam értékelést az étteremlánc Szerémi úti étterméről, a Király utcait legjobban úgy tudnám jellemezni, hogy ennek a kisöccse, az étterem méreteiben és a kínálatban is. Az előétel kínálat kevesebb, és kedvencemet, a tatárbifszteket itt kis köpet adagokban teszik ki, ami gyorsan elfogy, háromszor kellett kimennem "vadászni", mire sikerült szereznem egy adagot.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2016. május 15.családjával járt itt
Nem tudom mi történhetett de az étterem elvesztette a hangulatát. Talán a varázsát is. A két pincér viselkedése talán nem is értékelhető. Ott létünk alatt végig egymással beszélgettek, viccet olvasgattak. Rajtunk kívül még egy asztalnál ültek érkezésünkkor. Hamar távoztak. Mégis majd 3/4 órát vártunk mire kiszolgáltak.
2016. május 12.a párjával járt itt
Szombaton voltunk az étteremben vacsoraidőben. Rengetegen voltak, folytonosan egymásba ütköztünk, hol valamelyik vendéggel hol a pincérrel. Az ételek finomak voltak, bár a sushi választékot hiányoltam, összesen 2 féle volt az is az "olcsóbbikból" egyszerű avokádós vagy lazacos közül választhattunk, és az íze sem volt az az igazi.
2016. május 8.családjával járt itt
A Trófea egy olyan élvezeteket nyújtó hely, mely magával ragad és egy más világba visz minket. Az ízorgiák földjére, melyet igen magas összegben meg is számolnak. Ez cseppet visszaránt a földre, de amint meglátjuk a kínálatot, a színpompás ételeket, alig várja az ember, hogy vehessen a mesebeli terülj terülj asztalkámról, mindent, mi szem-szájnak ingere.
Trófea Grill Étterem - Király utca Budapest a térképen
1061 BudapestKirály u. 30-32.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • brunch • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • házhozszállítás • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-P
Szo-V