Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest

Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest
Trófea Grill Étterem - Újbuda BudapestTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest
Trófea Grill Étterem - Újbuda BudapestTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest

Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest bemutatkozása

Budapest legnagyobb Trófea Grill Étterme szeretettel várja Önt!
Meghatározott összegért korlátlanul fogyaszthat több mint 100 féle ételből és a következő italokból: száraz és édes pezsgő, folyóbor, csapolt sör, szénsavas és szénsavmentes üdítőitalok, ásványvíz és kávé!

Hotel Calimbra Miskolctapolca - Calimbra legkedvezőbb ár félpanzióval
Kedvezményes ajánlat
Fagus Hotel Sopron

Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest vélemények

Kiváló 2016. május 17. járt itt
Több Trófeába is voltam már de az újbudai az ahova rendszeresen vissza járunk. Remek személyzettel , kitűnő minőségű ételekkel és persze nagy választékkal tudom ajánlani családnak, pároknak, barátoknak.
Kiváló 2016. május 3.családjával járt itt
Emlékezetes születésnapi ebédet töltöttem itt a családommal (6 felnőtt és 1 baba), a nyári kánikula idején itt kellemes volt a hőmérséklet is. Az étkek csalogatóbbnál csalogatóbbak, bőséges a választék, a sushitól a szarvaspörköltön át a grillig minden van. Külön tetszett a frissen facsart narancslé, amit az ember szintén magának készít.
Kiváló 2015. december 15.gyerekekkel járt itt
Nagyon szeretünk ide járni. A családi eseményeket sokszor itt ünnepeljük, mindenki nagyevő lévén. A babasarok is nagyon kellemes, már járó gyerekkel érkezőknek. Az ültetők odafigyelnek, hogy a gyerekes családok ennek közelében kapjanak asztalt. Összességében bárkinek szívesen ajánlom céges rendezvényekre is, mert tágas leválasztható hely is van.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 156 feltöltött kép
Kiváló 2015. november 12.családjával járt itt
Nem vagyunk nagy Trófealátogatók, életemben talán három alkalommal volt szerencsém hozzá. Most úgy esett, hogy pont Márton napján, születésnapi ajándékként kaptam egy lehetőséget. A jeles nap alkalmából kínált különleges ételek is vonzottak minket a kipróbálásra. Hétköznap vacsoraidőben teltház volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. szeptember 24.barátokkal járt itt
Barátok hívtak meg bennünket erre a népszerű helyre. Belépve profi vendégvárás és hostess munka fogadott,ami nagyon tetszett. A belső tér nekem nem nyerte el a tetszésemet, mivel óriási a tér és nincs meg a barátságos hangulata, de mondjuk ez nem negatívum, csak adottság.
2015. szeptember 14.családjával járt itt
Telefonon megbeszélt asztalfoglalást nem találták.igy nem is akartak asztalt adni/teltház volt/.veszekedés árán kaptunk. Ez rá is tette a hangulatot az estére. Az ételek finomak, izletesek. Az asztalra kikészitett bodzaszörp nagyon izletes. A felszolgálok nem viselkednek természetesen. Tulságosan nyájasak,udvariasak.
Kiváló 2014. november 23.családjával járt itt
Sokadszorra jártunk itt, és soha nem csalódtunk. Minden öt csillagos, nem részletezem. A vendégek aránylag kulturáltan szednek, az ételek gusztusosak, nincsenek összetúrva.
Sajnos bankkártyát nem fogadnak el, ki kellett volna menni a közeli bankautomatához, így pár forintot spórol az étterem...
Kiváló 2014. október 28.gyerekekkel járt itt
Sok mindent meg lehet kóstolni. Az ételek frissek, nagyon jó ízűek! A hely kellemes, nagyon tágas. A hangulat nagyon kellemes, nagy a pörgés. A pincérek kedvesek, készségesek. Nem kell sokat várni az italokra. Annyit és azt ehetsz, amit szeretnél. Mindenki megtalálhatja amit szeret, vegák és allergiások is.
Sajnos az árat most újra feljebb vitték, így nem járunk ide hetente.
Kiváló 2014. október 16.családjával járt itt
Többször voltam már a Trófea étterembe. Nekem nagyon tetszik, a hangulat pompás, az ételek isteniek, a kiszolgálás fenomenális. Szülinapomat ünnepeltük ott a nyáron és nagyon jól esett, mikor kihozta a pincér a tortát nekem és közbe szólt a zene és mindenki tapsolt.
Szóval a véleményem nagyon is pozitív.
Kiváló 2014. május 27.a párjával járt itt
Ide mindig eljövök, amikor Budapesten járok. És igyekszem úgy időziteni, hogy akkor járjak erre, amikor sushi is van :-), a legtöbben nem szeretik, igy nem kell tolongani miatta.
Lehetetlen mindent végigenni. Amikor először itt jártam, nem tudtam, hogy a végén van a kenyérben sült csülök, most már mindig hagyok helyet annak is, hihetetlenül finom. Már most megindult a nyálelválasztásom, hogy csak leirom.
Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest a térképen
1117 BudapestHauszmann Alajos u. 6/b
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • fix áras • házhozszállítás • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo
V
magyar, nemzetközi
grill ételek
Zene
Gépzene: alternatív, jazz, könnyűzene, musical
Különtermek
Akvárium - max. 46 fő
Napsugár - max. 68 fő
Nádor - max. 108 fő
Motívumos - max. 56 fő
Szerémi - max. 60 fő
Pilseni típusú, házi főzésű világos és barna csapolt sör
Wellness Hotel Szindbád