Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest

Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest
Trófea Grill Étterem - Újbuda BudapestTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest
Trófea Grill Étterem - Újbuda BudapestTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest

Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest bemutatkozása

Budapest legnagyobb Trófea Grill Étterme szeretettel várja Önt!
Meghatározott összegért korlátlanul fogyaszthat több mint 100 féle ételből és a következő italokból: száraz és édes pezsgő, folyóbor, csapolt sör, szénsavas és szénsavmentes üdítőitalok, ásványvíz és kávé!

Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
CE Plaza Hotel Siófok - Balatoni családi vakáció
Balatoni családi vakáció
06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok

Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest vélemények

Kiváló 2016. április 1.a párjával járt itt
Hétköznap délben látogattuk meg azt a helyet, melyet már évek óta terveztünk, hiszen nagyon sokszor elmentünk mellette. Nem volt asztalfoglalásunk, mégis talált nekünk egyet a segítőkész pincér. 100-féle ételt hirdetnek, de szerintem meg is volt annyi. A szódavíz ingyen volt. Wifi is van, de én ilyen helyen inkább a gasztronómiával foglalkozom.
Ezüst fokozatú értékelő
2016. február 16., kollégákkal járt itt
Céges vacsora keretében volt szerencsém nem rég ott tölteni egy estét, ami összességében jól sikerült. A pincérek nagyon nagy odafigyeléssel és kedvességgel sürögtek forogtak (talán túlságosan is), és a kifogyott ételeket szinte azonnal pótolták. Az ételek finomak voltak, és itt mindenki megtalálja a fogára valót, a választék kifogástalan.
Átlagos 2016. január 28.barátokkal járt itt
Egy-két szülinapon voltam már az újbudai Trófea Grill Étterembe, de nem nyűgözött le. Igaz a kiszolgálás kedves és az ételekkel sincs gond. Aki jól akar lakni, az jó helyen van és a választék is nagy, viszont nekem hiányzik belőle valami. Ez persze személyes vélemény és mindenki tapasztalja meg a saját bőrén, de nekem nem lesz a kedvenc éttermem. Tőlem nem kapja meg a trófeát most.
Kiváló 2015. november 2.gyerekekkel járt itt
Ugyan én egyáltalán nem szeretem a tömeget, de ez az étterem még evvel együtt is nagyon jó. Rengeteg a pincér és mind segítőkész. Mivel maga az étterem pedig svédasztalos, így az adagra senkinek nem lehet panasza. Ráadásul a gyerekeknek 12 éves kor alatt ingyenes (külön gyereksarokkal), így gyerekes családoknak abszolút megnyerő.
Kiváló 2015. október 26., csoporttal járt itt
Az étterem tágas, nagy létszámot tud befogadni, kényelmesen lehet az asztaloknál helyet foglalni.
A személyzet kedves, udvarias és rendkívül segítőkész, figyelmes.
Az ételválaszték és az ár teljesen arányban áll egymással.
Tökéletes hely céges rendezvények, és baráti összejövetelek megtartásához.
A mellékhelyiség tiszta és rendezett.
Átlagos 2015. október 23.barátokkal járt itt
Egyszerűen nem értem az embereket. Mi a jó abban, hogy valaki halálra zabálja magát, nincs kiszolgálás, és állott ételek állnak a pultokon? Ahogy azt korábban is írtam már, manapság már ne a degeszre zabálás legyen az erény. Ráadásul nem is olcsó, 5900 forintot fizetek egy vacsoráért, azt nem nevezném kevésnek.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 38 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. október 13.családjával járt itt
Trófeák közül is ez a legeslegjobb! Nagy területen, rengeteg a választék, mind italban, mind ételben. Fantasztikus! Csak ajánlani tudom. Innen tuti nem távozik senki elégedetlenül illetve éhesen! ! Szülinapkor-, névnapkor, ünnepekkor ajándék torta! ! A felszolgálók és a személyzet nagyon kedves, figyelmes, ha szennyes edény van, rögtön jönnek viszik el, nem nagyon kell várni.
Kiváló 2015. szeptember 2.családjával járt itt
Nagyon tetszett, a családommal voltam és mindenki megtalálta az az ételt amit szeretett volna megkóstolni, nagyon segítőkészek voltak,szép és tisztaság volt mindenhol, csak ajánlani tudom mindenkinek. Mi először voltunk itt, és tervezzük hogy még többször is meg fogunk itt fordulni. Például egy szülinapi part helyszínek kiváló.
Kiváló 2015. augusztus 2.családjával járt itt
Sok családi eseménynél döntöttünk emellett a hely mellett. Nagyon megvagyok elégedve az étteremmel. Òriási választék van ételekből, mindenki ízlése szerint dönthet. A személyzet odafigyel a tisztaságra, kedvesek és azonnal segítenek ha bármi probléma van. Ha Budapesten ár/érték arànyt nézzük, akkor ezt a helyet tudom a legjobban ajánlani mindenkinek.
Kiváló 2015. május 9.a párjával járt itt
Kiváló étterem, nagyon finom volt az ebéd, bár a hétvégi árakat picit drágának érzem. Mivel a születésnapomat a párommal ünnepeltem meglepetés tortát is kaptunk az étteremtől. A pincér nagyon kedves és segítő kész volt. Az ételek különlegesek voltak, nagyon finom volt. Csak ajánlani tudom, biztos vissza fogunk még térni, mivel nem tudtam mindent megkóstolni!
Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest a térképen
1117 BudapestHauszmann Alajos u. 6/b
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • fix áras • házhozszállítás • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo
V
magyar, nemzetközi
grill ételek
Zene
Gépzene: alternatív, jazz, könnyűzene, musical
Különtermek
Akvárium - max. 46 fő
Napsugár - max. 68 fő
Nádor - max. 108 fő
Motívumos - max. 56 fő
Szerémi - max. 60 fő
Pilseni típusú, házi főzésű világos és barna csapolt sör
Wellness Hotel Szindbád