Vakvarjú Étterem - Újlipót Budapest

06.21-08.31.
Duna Relax Hotel Ráckeve

Vakvarjú Étterem - Újlipót Budapest vélemények

Gyenge 2024. március 29.családjával járt itt
Elegáns környezetben az európai trendnek megfelelő étlaphoz, viszonylag gyors és udvarias kiszolgálás párosul a középkategóriát meghaladó árakon. Gond a fizetésnél van, mert a kártya beolvasás elött a pincér a számla végösszegét nem közölte, csak annyit hadart el, hogy ugye hozzátehetem a 10 % szervízdíjat is?
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2018. október 19., üzleti partnerrel járt itt
A partnerem ajánlatára, üzleti ebédre ugrottunk be. Jó nagy pörgésre érkeztünk, ennek ellenére nem kellett sokat várni az ételekre. Snitzelt rendeltem burgonyasalátával. Imádom a burgonyasalátát, képes vagyok érte Bécsig elmenni. A snitzelt úgyszintén. A kettő együtt meg maga a mennyország! Nagyon jól nézett ki az óriási szelet, a krumplisalátán.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2017. március 20.gyerekekkel járt itt
Szombati ebédere jelentkeztünk be- 3 felnőtt + két gyerek. Lassú a kiszolgálás, mentségként, dugig az étterem. Velős lepény az előétel,nyálcsorgató vágyak, majd hideg zuhany. Pocsék, íztelen a lepény,a rajta lévő velős hideg katyvalék szinte ehetetlen. Brrrr.
Vakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Étel/ital
Gyenge 2015. április 20.családjával járt itt
Valószínűleg rossz időben jöttünk, vasárnap ebédre, de zavaróan sokan voltak, nagy volt a nyüzsgés, ráadásul a bejárat mellett kaptuk az előre lefoglalt asztalunkat. Hideg volt a sok ajtónyitástól, szűk volt a hely. A pincérek segítettek, nemsokára átülhettünk egy "normálisabb" asztalhoz.
Szörnyű 2023. március 6.a párjával járt itt
Ünnepi vacsorára készültünk a párommal. Csalódás, csalódás hátán: A taknyos 20 év körüli pincér tegez, ami nem bántó, de érthetetlen, közel 80 éves vagyok. . . . Rendelés: csülökpörkölt rakott krumplival. Egy tégla alakú hús, mely nyesedékből állt össze. Nem túl ízletes és alig langyos + egy barna szósszal leöntve, ami méreg sós .
Vakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Étel/ital