Vakvarjú Étterem - Újlipót Budapest

2024.08.21-ig
Hotel Magistern Siófok

Vakvarjú Étterem - Újlipót Budapest vélemények

Kiváló 2022. szeptember 5.a párjával járt itt
Nagyon finomakat eszünk mindig itt. Van már kedcenc ételünk, amit szerintünk itt készítenek a legjobban (tatárbeefsteak, rozé kacsamell, csokiszuflé). Remélem soha nem veszik le az étlapról!
Ui.: még sokáig szeretnénk itt enni, ezért ha nem hiszitek menjetek el, nézzétek meg magatoknak Ti is :)
Kiváló 2020. február 12.gyerekekkel járt itt
Vasárnap ebédidőben voltunk két kisgyerekkel. Sajnos az ígéret ellenére nem kaptunk a gyereksarokhoz közeli asztalt, de ez volt az egyetlen negatívum. Teltházas volt az étterem, de ennek ellenére nem éreztük zsúfoltnak. Kellemes meglepetés volt, hogy a nagy tömeg ellenére gyors és figyelmes volt a kiszolgálás.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2019. december 31.a párjával járt itt
Eddig, csak a pesti vakvarjút látogattam, de most eljött a pillanat, hogy kipróbáljuk az újlipótit is. Nem ért csalódás. Figyelmes, gyors kiszolgálás a karácsonyi céges vacsik fő hetén, teltház mellett sem szenvedtünk hiányt semmiben. A lazac tökéletesen készült, roppanós bőr omlós szaftos hús, ami a citrusos bulgur salátával tökéletesen harmonizált.
Kiváló 2019. december 1.barátokkal járt itt
Barátaink vannak oda a Vakvarjúért, többször jártunk a budaiban. Bevallom, cseppet sem örültem, amikor végre Pesten találkozunk, megint a Vakvarjút ajánlották. De kellemesen csalódtam. Ugyan a hely felkapott, nagy forgalmú, hétvégén állandóan tele van, de mégis gyors a kiszolgálás, lehet beszélgetni, nem érezzük szűkösen magunkat.
Kiváló 2019. november 19.barátokkal járt itt
Az, hogy többnyire fullon van az étterem már mutatja, hogy kiváló színvonalú helyről van szó. A libamell olyan omlós, hogy szétolvad a szájban. Mint megtudtuk speciális konyhagépek, technikák, a séf tudása és egy jó csapat biztosítja ezt a színvonalat. Jó időben a kertben is lehet fogyasztani, este zongorista ad kellemest aláfestést.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2018. szeptember 23.gyerekekkel járt itt
Hármasban - egy másfél évessel - vacsoráztunk. A kiszolgálás gyors és kedves volt, segítőkészek voltak a felszogálók, az ételek pedig nagyon finomak. Külön jó, hogy van játszósarok, sok játékkal, ill az udvaron játszótér. A kerthelyiség hangulatos, ill. az étterem belső is nagyon szép.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 387 feltöltött kép
Kiváló 2017. december 10.gyerekekkel járt itt
Tavaj, a 70. születésnapomat a Kopaszi gáton levő Vak Varjúban étteremben rendeztük. Ma a fiam elvitt az Újlipót városban levőbe. Elegáns, szépen berendezett étterem, még nem jártam benne. Remek ételeket kaptunk, (vegyeset) és végig kóstoltuk. Jó ízű, dekoráltan tálalt ételek voltak.
Vakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - EgyébVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Étel/italVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Étel/italVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Étel/italVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Étel/italVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Étel/italVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Étel/italVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Étel/italVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Egyéb
Kiváló 2017. április 16.családjával járt itt
Nagyon szép estét töltüttünk itt el a családommal. Nagyon finomak az ételek, és nagyno tetszik az étlap kialakítása is, hogy minden étel mellett ott van a kép. Kicsit drága, de isteni finom ajánlom mindenkinek, hogy nézze meg. Aki nem akar állandóan magyaros kaját enni itt megtalálja az újdonságokat és érdekességeket. Az étlap nagy betűkkel van írva, ami a papámnak nagy öröm volt :))
Kiváló 2017. április 5.a párjával járt itt
Egy olyan helyet kerestünk, ahol gyorsan és kulturáltan el tudunk fogyasztani egy menüt, mivel a közelben volt éppen dolgunk. Kutakodtam a neten és rátaláltam az étteremre, ahol végre nyilvános volt a napi menü, plusz még az ára is. Udvarias fogadtatás, hangulatos helyiség és ami nekem nagyon tetszett, hogy olyan zene szólt diszkréten, ami még kellemesebbé tette az ottlétünket.
Kiváló 2017. február 1.a párjával járt itt
Színházjegyünk volt a RAM Colosseumba, ezért gondoltuk, hogy kipróbáljuk ezt az éttermet. Praktikus választásnak tűnt, hiszen a színházzal egy épületben van. Nem csalódtunk! Már az asztalfoglalásnál pozitív tapasztalataink voltak. 17:30-ra szerettünk volna foglalni. A pincér udvariasan érdeklődött, hogy van-e színházjegyünk aznap estére.