Vakvarjú Étterem - Újlipót Budapest

Spa ajánlat fürdőbelépővel
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Vakvarjú Étterem - Újlipót Budapest vélemények

2019. november 17., kollégákkal járt itt
Nagy divat manapság, hogy Márton nap környékén nagyon sok étterem libanapokat tart, nem volt ez másképp az újlipóti Varjúban sem. László Chef (a honlapon írják így, ezek szerint vagy a chef szó vált nagybetűvel írandó szóvá, vagy a helyi főszakács egy László vezetéknevű ember, akinek Géza helyett Chef a keresztneve. .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 30 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2023. március 6.a párjával járt itt
Ünnepi vacsorára készültünk a párommal. Csalódás, csalódás hátán: A taknyos 20 év körüli pincér tegez, ami nem bántó, de érthetetlen, közel 80 éves vagyok. . . . Rendelés: csülökpörkölt rakott krumplival. Egy tégla alakú hús, mely nyesedékből állt össze. Nem túl ízletes és alig langyos + egy barna szósszal leöntve, ami méreg sós .
Vakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Étel/ital
Átlagos 2018. június 14.barátokkal járt itt
Egy előadás előtti másfél órát töltöttünk el a helyen, mert ha már van némi időnk, akkor kipróbáljuk ha már jó a híre. hatan voltunk, öt hölgy, jómagammal. A hely kialakítása elég kellemes, ha nem vesszük azt a hangzavart ami egy bajor kocsmának is becsületére válna, a kerek asztalnál szinte csak kiabálva értettük egymást.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. október 11., kollégákkal járt itt
Sosem voltam még Vakvarjú étteremben, bár tudom, nagyon menőnek számítanak, és mit hagytam ki, bla. . . ha viszont ez a sztenderd, akkor nem is leszek újra. Üzleti ebédre mentünk heten egy mezei kedden, és tele volt az étterem. Belsőre, enteriőrre rendben volt, és látszik, hogy van marketinges az irodája asztalánál, viszont nagyon zajos a hely.
Gyenge 2015. április 20.családjával járt itt
Valószínűleg rossz időben jöttünk, vasárnap ebédre, de zavaróan sokan voltak, nagy volt a nyüzsgés, ráadásul a bejárat mellett kaptuk az előre lefoglalt asztalunkat. Hideg volt a sok ajtónyitástól, szűk volt a hely. A pincérek segítettek, nemsokára átülhettünk egy "normálisabb" asztalhoz.
Gyenge 2024. március 29.családjával járt itt
Elegáns környezetben az európai trendnek megfelelő étlaphoz, viszonylag gyors és udvarias kiszolgálás párosul a középkategóriát meghaladó árakon. Gond a fizetésnél van, mert a kártya beolvasás elött a pincér a számla végösszegét nem közölte, csak annyit hadart el, hogy ugye hozzátehetem a 10 % szervízdíjat is?
Átlagos 2022. június 19.barátokkal járt itt
Sokszor jártunk már itt (csak idén már legalább 3-4-szer), ezért külföldi vendégeinkkel ellátogattunk, mondván milyen jó kis hely ez. Végül hatalmas csalódás volt. Sokan voltak, de ez nem gond. Az első meglepetés. hogy a kínálat átalakult (pl eltünt a kenyérlángos), mondván elment a szakács és sok a vendég. MIVAAAN?
Kiváló 2020. február 12.gyerekekkel járt itt
Vasárnap ebédidőben voltunk két kisgyerekkel. Sajnos az ígéret ellenére nem kaptunk a gyereksarokhoz közeli asztalt, de ez volt az egyetlen negatívum. Teltházas volt az étterem, de ennek ellenére nem éreztük zsúfoltnak. Kellemes meglepetés volt, hogy a nagy tömeg ellenére gyors és figyelmes volt a kiszolgálás.
2019. június 2.gyerekekkel járt itt
Ismét hasonló körülmények között látogattunk el a RAM Művelődési Központ épületében és kertjében lévő Vakvarjú Étterembe, amely töretlen népszerűségnek örvend. A célpont a ceruzás játszótér volt, és a könyvtár lett volna, de mint kiderült, az szombaton zárva tart sajnos. Előzetes telefonos érdeklődésre megtudtuk, hogy 15.
Vakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Étel/italVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Étlap/itallapVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Étlap/itallapVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Étlap/itallapVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Étlap/itallapVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Étlap/itallapVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Étlap/itallapVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Étlap/itallapVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Étlap/itallapVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Étel/italVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Étel/italVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Étel/italVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Étel/italVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Étlap/itallapVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Étlap/itallapVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - BelsőVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - BelsőVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - BelsőVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Külső képVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Étel/italVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Étel/italVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Étel/italVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Étel/italVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Étel/italVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Étel/italVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Étel/italVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Külső képVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - MosdóVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - MosdóVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - BelsőVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - BelsőVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - BelsőVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - BelsőVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Étel/italVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Étlap/itallapVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Étlap/itallapVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - MosdóVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - BelsőVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Külső képVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Külső képVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - BelsőVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - BelsőVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Étel/italVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Étlap/itallapVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - BelsőVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - EgyébVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - BelsőVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - BelsőVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Étlap/itallapVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - BelsőVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Külső képVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - BelsőVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Étlap/itallapVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - BelsőVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - BelsőVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2018. október 19., üzleti partnerrel járt itt
A partnerem ajánlatára, üzleti ebédre ugrottunk be. Jó nagy pörgésre érkeztünk, ennek ellenére nem kellett sokat várni az ételekre. Snitzelt rendeltem burgonyasalátával. Imádom a burgonyasalátát, képes vagyok érte Bécsig elmenni. A snitzelt úgyszintén. A kettő együtt meg maga a mennyország! Nagyon jól nézett ki az óriási szelet, a krumplisalátán.