Vakvarjú Étterem - Újlipót Budapest

Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel
2025.01.01-ig
Royal Club Hotel Visegrád

Vakvarjú Étterem - Újlipót Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 30 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2023. március 6.a párjával járt itt
Ünnepi vacsorára készültünk a párommal. Csalódás, csalódás hátán: A taknyos 20 év körüli pincér tegez, ami nem bántó, de érthetetlen, közel 80 éves vagyok. . . . Rendelés: csülökpörkölt rakott krumplival. Egy tégla alakú hús, mely nyesedékből állt össze. Nem túl ízletes és alig langyos + egy barna szósszal leöntve, ami méreg sós .
Gyenge 2024. március 29.családjával járt itt
Elegáns környezetben az európai trendnek megfelelő étlaphoz, viszonylag gyors és udvarias kiszolgálás párosul a középkategóriát meghaladó árakon. Gond a fizetésnél van, mert a kártya beolvasás elött a pincér a számla végösszegét nem közölte, csak annyit hadart el, hogy ugye hozzátehetem a 10 % szervízdíjat is?
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2018. október 19., üzleti partnerrel járt itt
A partnerem ajánlatára, üzleti ebédre ugrottunk be. Jó nagy pörgésre érkeztünk, ennek ellenére nem kellett sokat várni az ételekre. Snitzelt rendeltem burgonyasalátával. Imádom a burgonyasalátát, képes vagyok érte Bécsig elmenni. A snitzelt úgyszintén. A kettő együtt meg maga a mennyország! Nagyon jól nézett ki az óriási szelet, a krumplisalátán.
Gyenge 2017. március 20.gyerekekkel járt itt
Szombati ebédere jelentkeztünk be- 3 felnőtt + két gyerek. Lassú a kiszolgálás, mentségként, dugig az étterem. Velős lepény az előétel,nyálcsorgató vágyak, majd hideg zuhany. Pocsék, íztelen a lepény,a rajta lévő velős hideg katyvalék szinte ehetetlen. Brrrr.
Gyenge 2015. április 20.családjával járt itt
Valószínűleg rossz időben jöttünk, vasárnap ebédre, de zavaróan sokan voltak, nagy volt a nyüzsgés, ráadásul a bejárat mellett kaptuk az előre lefoglalt asztalunkat. Hideg volt a sok ajtónyitástól, szűk volt a hely. A pincérek segítettek, nemsokára átülhettünk egy "normálisabb" asztalhoz.
Átlagos 2022. június 19.barátokkal járt itt
Sokszor jártunk már itt (csak idén már legalább 3-4-szer), ezért külföldi vendégeinkkel ellátogattunk, mondván milyen jó kis hely ez. Végül hatalmas csalódás volt. Sokan voltak, de ez nem gond. Az első meglepetés. hogy a kínálat átalakult (pl eltünt a kenyérlángos), mondván elment a szakács és sok a vendég. MIVAAAN?
Átlagos 2018. június 14.barátokkal járt itt
Egy előadás előtti másfél órát töltöttünk el a helyen, mert ha már van némi időnk, akkor kipróbáljuk ha már jó a híre. hatan voltunk, öt hölgy, jómagammal. A hely kialakítása elég kellemes, ha nem vesszük azt a hangzavart ami egy bajor kocsmának is becsületére válna, a kerek asztalnál szinte csak kiabálva értettük egymást.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. október 11., kollégákkal járt itt
Sosem voltam még Vakvarjú étteremben, bár tudom, nagyon menőnek számítanak, és mit hagytam ki, bla. . . ha viszont ez a sztenderd, akkor nem is leszek újra. Üzleti ebédre mentünk heten egy mezei kedden, és tele volt az étterem. Belsőre, enteriőrre rendben volt, és látszik, hogy van marketinges az irodája asztalánál, viszont nagyon zajos a hely.
Átlagos 2016. január 1.barátokkal járt itt
Nyilván jó a szervezés, a marketing, meglepően zsúfolt a nem kis étterem.
Négyen voltunk, a kiszolgálás lassú, de udvarias volt, az ételek közepesen jók. El tudom képzelni, ha kevesebb vállalati buli van, jobban teljesítenek a konyhában.
Összehasonlítva a belvárosi Varjúval, kicsit gyengébb a színvonal és kevésbé hangulatos a miliő.
Vakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. április 28.barátokkal járt itt
Mivel közeli, gyerekbarátnak mondott hely, azért többször is megfordultunk a nyitás óta az étteremben, sokféle társasággal, s azt kell mondjam: a vakszerencse kérdése, hogy mi vár ránk. . . Sosem volt üres az étterem, legalább közepesen tele volt minden látogatásunkkor.