Zila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest

3,4
cukrászda, étterem, kávézó - kávéház
Zila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest
Zila Kávéház, Étterem & Cukrászda BudapestZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest

Harkányi Psoriasis Centrum Harkány - Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Zila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest vélemények

2014. augusztus 7.barátokkal járt itt
Ez egy nagyon hangulatos, kellemes környezetben található cukrászda, étterem. A sütemények és fagylaltok isteniek, különlegesek és rendkívül guszták. A hely tiszta, a kiszolgálók kedvesek. Egyetlen negatívumot tudok csak megemlíteni az étteremről, azt, hogy a múltoki rántott szeletem igen csak féligsültre sikerült, annak ellenére, hogy közelített a papírvékonyhoz!
2014. július 13.a párjával járt itt
Legutóbb 2014. áprilisában jártunk az étteremben, korábban gyakrabban megfordultunk itt, de ahogy az évek múlásával egyre kevésvé vonzó a hely, mi is ritkítjuk látogatásainkat. Az étterem megjelenése elegáns, hangulatos, különösen a kerthelység az élő zenével. A kiszolgálásra is az elegencia jellemző, bár már nem annyira figyelmes, mint régen.
Zila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Külső kép
2014. július 9.családjával járt itt
Túl sűrűn nem járunk "Zilázni" viszont az eddigi tapasztalataimat megosztanám veletek. Én eddig "csak" a sütiket és kávékat kóstoltam náluk amik isteniek! Viszont a kávénkra eléggé sokat kellett várni,úgy hogy rajtunk kívül kb 6-an voltak az étterem részen és azok is már megkapták a rendelésüket. Szóval kissé nehézkes a felszolgálás.
2014. június 30.barátokkal járt itt
A gyönyörködésből is megárt a sok, főleg ha ezt az időt nem önszántunkból, hanem kényszer-várakozásból tesszük. Pedig az az egyébként is tetszetős étterem valóban hangulatosan, nem hivalkodóan volt évvégére díszítve. Az öt fős társaságból kettővel itt találkoztunk, egy külföldit a repülőtéren fogadtunk, ezért előre asztalt foglaltunk.
2014. május 31.a párjával járt itt
A cukrászdát hetente, az éttermet ritkábban látogatjuk. A sütemények és a fagylalt nagyon finom. A kiszolgálás előzékeny. Míg a belsőtér elegáns, a kerthelyiség romantikus, hangulatos.
Az ételválaszték bőséges. A kínálatban mind a magyaros, mind a reform, trendi ételek fellelhetőek. Autóval érkezőknek a kényelmes parkolás biztosított. Tömegközlekedéssel is könnyen elérhető.
Kiváló 2014. május 11.családjával járt itt
Már-már törzsvendégnek számítunk a az étteremben és a cukrászdában is. Nagyon szeretjük az étterem hangulatát, akár nyáron a teraszon, akár télen a téli kertben, de akár a galérián is. A felszolgálok előzékenysége, kedvessége ez még inkább kellemessé teszi. Különleges választék szerepel az étlapon is és a sütemény választék is fantasztikus. Érdemes megkóstolni a két személyes Krisztina tálukat.
Kiváló 2014. április 6.gyerekekkel járt itt
Visszatérő vendégek vagyunk a cukrászdában. Eddig egyedül a kiszolgálásban tapasztaltunk hiányosságokat. Ettől eltekintve minden más teljes egészében rendben van. Mi a látogatásaink alkalmával minden esetben a cukrászati termékek valamelyikét fogyasztjuk, s eddig még nem okozott csalódást egyik megkóstolt sütemény sem.
Szívesen ajánlom másoknak is!
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. március 19.a párjával járt itt
Eddig csak a cukrászat részt sikerült kipróbálni. A sütemények nagyon finomak és ráadásul szépek voltak. Mindenkinek ajánlom, hogy legalább egyszer az életében térjen be ide. A barackos-kölestorta a kedvencem. A süti Zilah-formával készül, így egészen egyedi, szemet gyönyörködtető látvány, ahogy a süteményből kifolyik a baracklekvár :)
2014. január 18.a párjával járt itt
Főleg süteményt szoktunk fogyasztani, kifogástalan mindig. A hangulat, kiszolgálás, kávé szintén. Egyetlen fájdalmunk az ár-érték arány. . . Több sütemény mérete alulmúlja a gyerekadagot is, ellenben az áruk belvárosi. Mivel elegáns étteremről van szó, nem nevezném kimagaslóan drágának, de mi az árak miatt csak nagyon ritkán nézünk be. Egyébként mindenkinek ajánljuk, külföldi látogatóknak is.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. január 5.gyerekekkel járt itt
Egyszer korábban jártam a Zilában, egy céges rendezvény vendégeként. Akkor nagyon profinak tűnt az egész, a hely atmoszférája pedig lenyűgözött. Aztán most a környékre költöztünk, szóval gondoltam: itt a szuper lehetőség, hogy ide szokjunk. . . Hát nem fogunk :-(
Mivel nemrég született meg a kisfiunk, csak nagyon rövid látogatásokra futja hármasban.
Zila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest a térképen
1183 BudapestÜllői út 452.
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • gyerekmenü
H-Szo
V
magyar
Zene
Élőzene: könnyűzene, magyar slágerek, musical, nemzetközi slágerek
2600 Ft (kb. ár)
Dreher, Cseh sörök