Zöld Kapu Vendéglő Budapest

Zöld Kapu Vendéglő Budapest
Zöld Kapu Vendéglő BudapestZöld Kapu Vendéglő Budapest
Zöld Kapu Vendéglő BudapestZöld Kapu Vendéglő Budapest

Zöld Kapu Vendéglő Budapest bemutatkozása

A Zöld Kapu Vendéglő egy Óbuda szívében található családi vendéglő, a kerület forma-, szín- és ízvilágával, téglás kerthelyiséggel, kockás abrosszal. Hazai alapokkal és sok-sok helyben kitalált étellel, télen csülökcsárda részleggel, aminek fogásai nyáron is rendelhetőek, csak előre kell szólni.

Hotel Elixír Mórahalom - 2 éjszakás ajánlat
2024.06.10-ig
Hotel Xavin Harkány

Zöld Kapu Vendéglő Budapest vélemények

Kiváló 2017. március 16.a párjával járt itt
Most nagyon jól éreztük magunkat! Előzőleg volt hiányossága az ételnek, mivel nem volt gomolya a Győző bátyám módra csülökhöz. Szóvá tettük, a pincérek végül megoldották, de ugye eltért a végeredmény az étlapon feltüntetetthez képest. Másnap kaptam online értékelő lapot, amelyben ezt feltüntettem.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 163 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 415 feltöltött kép
Kiváló 2017. február 5.családjával járt itt
Hívtak, jöttünk. Egy családi vacsorára jelentünk meg Óbudán. Foglalt asztalunk és előjegyzett csülkünk volt (a biztonság kedvéért). Kicsit korábban érkeztünk, de rugalmasan kezelték a helyzetet, pedig telt ház közeli állapot volt – a hét közepén. Kezdjük a negatívumokkal, három volt: Nem egyszerű mutatvány a környéken parkolót találni, de erről talán nem tehetnek.
Zöld Kapu Vendéglő Budapest - Külső képZöld Kapu Vendéglő Budapest - BelsőZöld Kapu Vendéglő Budapest - Étel/italZöld Kapu Vendéglő Budapest - Étel/italZöld Kapu Vendéglő Budapest - Étel/italZöld Kapu Vendéglő Budapest - Étel/italZöld Kapu Vendéglő Budapest - Étel/italZöld Kapu Vendéglő Budapest - BelsőZöld Kapu Vendéglő Budapest - Étlap/itallapZöld Kapu Vendéglő Budapest - Külső képZöld Kapu Vendéglő Budapest - Külső képZöld Kapu Vendéglő Budapest - Belső
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 131 feltöltött kép
Kiváló 2016. november 13.családjával járt itt
Márton nap utáni vasárnap jártam itt családommal ebédre. Szerencsére elöre foglaltam asztalt mivel mint utobb kiderült az étterem telt házas volt. A környékben lehet parkolni (hétközben fizetös). A telt ház ellenére a kiszolgállás gyors és figyelmes volt ( az egész étkezés egy szük orát vett igénybe)
A sörválaszték kifogástalan volt nem sok helyen ajánlanak kétfajta alkoholmenteset amiből az egyik csapolt volt.
Zöld Kapu Vendéglő Budapest - Étel/italZöld Kapu Vendéglő Budapest - BelsőZöld Kapu Vendéglő Budapest - Étel/italZöld Kapu Vendéglő Budapest - Étel/ital
Kiváló 2016. június 15.a párjával járt itt
Hatalmas adagok,fantasztikus ízek,gyors,pontos kiszolgálás .Biztos,hogy jövünk még!csakis ajánlani tudom mindenkinek.
Szörnyű 2016. május 24.barátokkal járt itt
Kb. 15 éve voltam a Zöld Kapuban utoljára, akkor nagyot hibáztak, gondoltam adok egy új esélyt. Egy pénteki napon 21:25-kor érkeztünk ketten a 22-ig nyitva tartó étterembe. Úgy néztek ránk az alkalmazottak, mint a véres rongyra. Mikor leültünk a pincér első dolga volt közölni, hogy 5 perc múlva zár a konyha.
Zöld Kapu Vendéglő válasza
Kedves Hölgyem/Uram!

Értékelését köszönöm szépen. Nem jellemző ez ránk. Elnézést kérek mindkét alkalomért.
Kérem keressen meg e-mailben. Kérem írja meg mikor voltak legutóbb, hogyan nézett ki, aki Önökkel.
Segíteni akarok.

Előre is köszönöm Tátrai Zsolt
2016. május 31., Zöld Kapu Vendéglő, tulajdonos
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2016. május 12.családjával járt itt
Nem a környezet, nem is a tisztaság és a kiszolgálás minősége miatt tudom ajánlani ezt a helyet. Egy szokványos, kissé "kocsma" szagú, helyiség a Szőlő utcában. A pincér igyekszik, de nem tud igazán barátságos lenni. Viszont a csülkök választéka és ízvilága arra késztet, hogy vissza-vissza térjünk.
Kiváló 2016. február 18.barátokkal járt itt
Ezidáig a Mókusban és a Kerékben foglaltak a barátok asztalt, de most arra kértem őket, hogy szálljunk ki a mókuskerékből, mert a sörkínálatuk elég hmm! nagyüzemi. A Szőlő utcában, a tízezer lakót - egy kisebb városkát - bújtató szürke panel sorház árnyékában azonban szerencsére még találunk ilyen sörből is minőségit kínáló rejtett szegletet a múlt század békeéveinek Óbudájából.
Zöld Kapu Vendéglő Budapest - Étel/italZöld Kapu Vendéglő Budapest - Étel/italZöld Kapu Vendéglő Budapest - Étel/italZöld Kapu Vendéglő Budapest - BelsőZöld Kapu Vendéglő Budapest - Étel/ital
Kiváló 2016. január 13., kollégákkal járt itt
Kollégámmal célzottan "tévedtünk" be erre az amúgy jól ismert helyre, ahol elég régen jártunk. Árak, minőség változatlanok, ami változik, az a csülök ételek palettájának gazdagsága: immár 30 (! ! ! ) féle ínycsiklandóbbnál ínycsiklandóbb csülök költemények találhatók az étlapon. Vigyázat!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat
Szörnyű 2015. december 10.családjával járt itt
Most jártam ott először, de szerintem utoljára is. :)
Egy családi rendezvényt tartottunk az étteremben. Nagyon negatív véleményem van róla. Asztalt foglaltunk előre, de olyan szűkösen rendezték be nekünk, hogy nagyon kényelmetlenül tudtuk elfogyasztani a vacsorát. Több ételnél nem pontosan azt kaptuk amit az étlapon írnak.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 41 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 66 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. november 15.barátokkal járt itt
Nem először jártunk itt, most barátainkkal Márton napi liba ebédre. Még idáig soha nem csalódtunk, és most is csak jókat mondhatunk a vendéglőről. Ez egy tipikus kockás abroszos, régimódi csillárokkal,régi egyedileg öntött téglákból épített söntéspulttal berendezett kisvendéglő, nyáron belső fedetlen udvara is van.
Zöld Kapu Vendéglő Budapest a térképen
1034 BudapestSzőlő u. 42.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • étel elvitelre • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték
H-V
magyar