Zöld Kapu Vendéglő Budapest

Zöld Kapu Vendéglő Budapest
Zöld Kapu Vendéglő BudapestZöld Kapu Vendéglő Budapest
Zöld Kapu Vendéglő BudapestZöld Kapu Vendéglő Budapest

Zöld Kapu Vendéglő Budapest bemutatkozása

A Zöld Kapu Vendéglő egy Óbuda szívében található családi vendéglő, a kerület forma-, szín- és ízvilágával, téglás kerthelyiséggel, kockás abrosszal. Hazai alapokkal és sok-sok helyben kitalált étellel, télen csülökcsárda részleggel, aminek fogásai nyáron is rendelhetőek, csak előre kell szólni.

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Prémium nyár
Mindig Balaton
2024.05.30-ig

Zöld Kapu Vendéglő Budapest vélemények

Gyenge 2015. július 14.a párjával járt itt
kb. 10 éve járok az étterembe, igaz nem rendszeresen. Az utóbbi 2 év tapasztalatai negatívak. Van egy lehúzós pincér, aki mindig épp a dupláját érti annak amit kérek, legyen az egy ital, vagy köret. Vagy csak épp eljátssza az értetlent, amit pont ugyan olyan gáz. A kérdései idegesítőek, a nyomakodó, erőszakos stílusa botrányos.
Zöld Kapu Vendéglő válasza
Kedves Értékelő!

Sajnálom, hogy így lát minket. Figyelünk, igyekszünk. Általában nem ilyen a megítélésünk. Persze van, hogy hibázunk. Szeretném, ha Önben sem ez a kép élne rólunk. Kérem, amennyiben ez ügyben tehetek keressen az elérhetőségeinken. Tisztelettel Tátrai Zsolt
2015. július 21., Zöld Kapu Vendéglő, tulajdonos
2015. június 29.gyerekekkel járt itt
Már többen ajánlották az éttermet, így most névnapi alkalomból elmentünk. A kerthelyiség kellemes és hangulatos. Bár mondjuk nem engedném meg ott a dohányzást. Mert eléggé rosszul éreztem magam, amikor ettem és mellett rágyújtottak! A kiszolgálás viszonylag gyors és csalódásmentes. A személyzet nem túl tolakodó, sem túl passzív.
Zöld Kapu Vendéglő Budapest - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2015. április 24.a párjával járt itt
Nagy kerthelység nagyon szimpatikus hangulatos kis lámpácskák azasztalok melett egyedül csak az zavaró hogy dohányoztak sokan jobb lenne valahogyan elkülöniteni őket és a nem dohányosokat akik ugyanugy szeretnék élvezni a szabad levegőt és a kerthelyiségben vacsizni.
Kiváló 2015. április 15., kollégákkal járt itt
Munkatársunk búcsúztató buliját szerveztük ide a Zöld Kapu Vendéglőbe. Korábban már jártam itt néhány éve a férjemmel, akkor is pozitív élményekkel és jóllakottan távoztunk. A vendéglő belső Óbuda régi, családi házas utcájában található, amelyet egy régi sváb házban alakítottak ki, az egykori budai kiskocsmák hangulatát felidézve.
Zöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - Külső képZöld Kapu Vendéglő Budapest - Külső képZöld Kapu Vendéglő Budapest - Külső képZöld Kapu Vendéglő Budapest - Külső kép
Kiváló 2015. április 14.barátokkal járt itt
Szeretek ide járni, általában 6-8 fős baráti társasággal. Innen még semelyikünk nem ment el éhesen (a lányok általában el is viszik az ételük nagyját). Magyaros ízek és bőséges adagok várják az ide látogatót. Maga az étterem nem túl nagy, talán erre a helyre illik a "kis pesti vendéglő" elnevezés, még akkor is, ha ez Budán van, pontosabban Óbudán.
2015. február 19.barátokkal járt itt
Aki elsősorban nem a külsőségek érdeklik, és nem vár el túlzott udvariaskodást a pincérektől, viszont szeret jókat enni, az megtalálja itt a számítását. Hatalmas adagok relatíve elfogadható ár ellenében. A legtöbb étel esetében nincs probléma a hús mennyiségével, sőt.
Jó borok, jó sörök és rengetegféle pálinka. A kerthelyiségben ülve az igazi.
Kiváló 2014. október 18.barátokkal járt itt
Tegnap megint eljutottunk a cimborákkal a kedvenc helyemre, nyolcan jópárfélét ettünk de mind jóízű és hatalmas adag, komolyan mondom anyukám tudott ilyen ízeket, és ha van kívánság nagyon rugalmasak. csak haveroknak mondom titokban, tudjuk ki az új vendég, mert mi párokat szoktunk alakítani és egy adagot eszünk ketten az újak egészet kérnek, igaz ami marad becsomagolják és másnapra meg van a kaja
Kiváló 2014. május 23.a párjával járt itt
2014. május 18-án jártunk a vendéglőben. Maximálisan elégedettek voltunk. A választék fergeteges,a kiszolgálás korrekt és gyors volt. Az időjárás miatt a felső színten kaptunk előzetes foglalás után helyet. Az ételek finomak és látványosak voltak. Még vissza térünk és barátainknak,ismerőseinknek is csak ajánlani tudom.
Aki ide betért,biztos vissza tér! ! ! :) :) :)
Zöld Kapu Vendéglő Budapest - Étel/italZöld Kapu Vendéglő Budapest - BelsőZöld Kapu Vendéglő Budapest - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. április 9.a párjával járt itt
Párom egy gyermekkori emlékéből megmaradt helyet igyekeztünk kipróbálni. Hangulatos belsővel kialakítva. Az étlap korrektül összeválogatott ételeket tartalmaz. Mindenki találhat magának kedvére valót. Jóízű ételekkel és a mennyiséggel elégedett voltam,de a kiszolgálás nem hagyott nyomot bennem. Mit kérünk inni?
Átlagos 2013. augusztus 27.családjával járt itt
A csaladommal itt tartotuk a szuletes napomat. A ferjem baratja ajanlasaval mentunk el. Talan tul vagy elvarasal erkeztunk meg. jo ido volt, igy a kerthelysegbe kisert a pincer. A helyel nem volt problemam. A pincer felvete a rendelest vartunk , vartunk, egyszoval lasu volt a konyha. Amint meg jott az ettel szemlatomas sok volt de rajottem , hogy szemfenyvesztes.
Zöld Kapu Vendéglő Budapest a térképen
1034 BudapestSzőlő u. 42.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • étel elvitelre • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték
H-V
magyar