Zoocafé Budapest

Zoocafé Budapest
Zoocafé BudapestZoocafé Budapest
Zoocafé BudapestZoocafé Budapest

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
2025.04.05-ig
Hunguest Hotel Gyula

Zoocafé Budapest vélemények

Kiváló 2023. február 7.barátokkal járt itt
Nagyon jó hely. Felejthetetlen élmény volt az itt töltött idő. Az egyetlen probléma a 1,5 órás limit volt. Ezt be is tartják, szóval 1 óra 15 perc körül szólnak, hogy hamarosan ideje távozni. Ide kevésbé az étel/ital fogyasztásért kell jönni, hanem az élményért, hogy egzotikus állatokat lehet a kezünkben tartani.
2022. szeptember 2.gyerekekkel járt itt
Helyszín a belváros, az Egyetem tér közelében. A maga nemében különleges, egyedi és ötletes hely, ahol a sokféle állatot nemcsak terráriumban lehet megtekinteni, de oda is hozzák az asztalhoz, kézbe vehetjük, megsimogathatjuk őket. Előzetesen szükséges asztalt foglalni, az ott tartózkodás másfél órára szól.
Zoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - Külső kép
Átlagos 2017. november 27.gyerekekkel járt itt
Egy szombati napon vittem el unokámat ide egy szülinapi rendezvényre. Az ötlet az állatokkal, a sok megnézhető, megsimogatható állattal jó! A baj az, hogy a befogadott vendégek számához képest a hely nagyon szűkös. Nincs hová letenni a kabátokat, lépni sem lehet a vendégektől vagy a személyzettől, a mozgási lehetőség - ami a gyereknek ugye lételeme - minimális.
Kiváló 2017. november 3.gyerekekkel járt itt
Szuper hely kedves személyzettel. Az àllatok nagyon tetszettek a kislànyomnak. A kàvé finom volt. A kedvencünk a nyuszi volt meg a gekko. A papagàj meg fantasztikusan jó fej,hogy így össze-vissza repül a vendégek között. Volt aki szimpi volt neki,ezért a vàllàn ült egész végig.
Szörnyű 2017. június 14.a párjával járt itt
Nagyon szeretem az állatokat, ezért elmentünk megnézni a kávézót. Számorma hatalmas csalódás. Szegény állatok 10 percenként körforgóként mennek az asztalok között. Van amelyik jól bírja, van amelyik beleőrül. Érdekes egy gekkó, de szörnyű egy félájult teknőst szorongatni. A tengerimalac az asztalra bogyózik, vagy pisil, te pedig iszogatod mellette a kávédat.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2016. október 24.a párjával járt itt
Állatbolond lévén nagyon régóta el szerettem volna menni ide, és végül sikerült is hosszú idő után. Direkt a hely különlegessége miatt látogattuk meg a kávézót, az állatok miatt, abban nem csalódtunk, de az árak magasak, azt hiszem nem mindennapi kávézó ez, minden téren. Aki csak kávézni szeretne de nem szereti az állatokat annak semmiképp sem ajánlom!
Gyenge 2016. október 13.családjával járt itt
Parkolót találni nem lehet a környéken, és elég zsúfolt a hely. Az árak elég magasak. A hangulat jó, és a dolgozók is. Az italok nagyon jók, viszont az ételek nem frissek. Az egésznek dzsungel hangulata van, és a macskák fel alá járkálnak, ugrándoznak a kávézóban.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 20 helyen első értékelőNépszerű író - 83 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1315 feltöltött kép
2016. március 3.gyerekekkel járt itt
Véletlenül csöppentem ide a barátnőm hívására, s rá 2 napra elvittem az állatbolond uncsikámat is. Gondoltam ezt nem szabad kihagynia neki sem. Sikerült is meglepni őt, csak ámult, bámult mikor beléptünk a kicsi, de barátságos kávézóba. Hangos fogadtatásban részesültünk Jágó papagáj által, aztán hozzánk simult egy hófehér cica is, majd jöttek a többiek is sorba.
Zoocafé Budapest - BelsőZoocafé Budapest - BelsőZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - BelsőZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - BelsőZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - BelsőZoocafé Budapest - Étlap/itallapZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - BelsőZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - BelsőZoocafé Budapest - BelsőZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - BelsőZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - BelsőZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - Belső
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2015. október 28.gyerekekkel járt itt
Ma (10. 28) látogattuk meg a helyet, foglalás nélkül. Szerencsénk volt, kaptunk asztalt az egyik helyiségben. Normálisan berendezett hely, az akváriumoknak és ketreceknek, terráriumoknak alárendelve, melyek megadják a kiváló alaphangulatot. Kiváló üzletpolitikával rendelkeznek. Viszonylag drágák az italok, egy asztalnál láttam fornettis pogácsát felszolgálva.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Maga a hely inkább állatkert, mint kávézó. Kissé fura élmény inni a kávédat, enni a sütidet, miközben ott hever egy macska vagy egy nyúl az asztalodon, vagy éppen egy kaméleon a tenyereden. Előnyére legyen mondva, hogy ott van minden asztalon a kézfertőtlenítő, amit bármikor használhatsz.