Zoocafé Budapest

2024.07.01-ig
Hotel Helikon Keszthely
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell a legjobb áron
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány - Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Zoocafé Budapest vélemények

Kiváló 2023. február 7.barátokkal járt itt
Nagyon jó hely. Felejthetetlen élmény volt az itt töltött idő. Az egyetlen probléma a 1,5 órás limit volt. Ezt be is tartják, szóval 1 óra 15 perc körül szólnak, hogy hamarosan ideje távozni. Ide kevésbé az étel/ital fogyasztásért kell jönni, hanem az élményért, hogy egzotikus állatokat lehet a kezünkben tartani.
Kiváló 2017. november 3.gyerekekkel járt itt
Szuper hely kedves személyzettel. Az àllatok nagyon tetszettek a kislànyomnak. A kàvé finom volt. A kedvencünk a nyuszi volt meg a gekko. A papagàj meg fantasztikusan jó fej,hogy így össze-vissza repül a vendégek között. Volt aki szimpi volt neki,ezért a vàllàn ült egész végig.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. március 3.a párjával járt itt
Ha egy igazán klassz programot szeretnél, mindenképpen menj el ide!
Nem fogsz csalódni! Rengeteg állatot lehet simogatni, nézegetni. A hely hangulata is egyedülálló, könnyen megtalálható.
Gyermekeknek kifejezetten ajánlom, jó szórakozási lehetőség.
Egyetlen negatívumként tudnám felhozni a kiszolgálást. A hölgyre rengeteget kellett várni.
Kiváló 2015. január 5.a párjával járt itt
Párommal már kétszer is jártunk ezen a helyen. Először 2014 októberében, aztán pedig 2 hónapra rá decemberben. Nagyon bejött a hely, mert mindketten állatbarátok vagyunk. A páromnak főként tetszett, mert szereti a macskákat és többel is tudott érintkezni. Lehetett kézbe venni kaméleont és csincsillát is.
Kiváló 2014. december 4.a párjával járt itt
2. házasségi hónapfordulónkat is különleges helyen szerettük volna ünnepelni, így esett a választás a Zoo Caféra.
GYömbértea, Chokolate de mousse szelettel remek választás volt!
Testközelből lehet ismerkedni a kaméleonnal, main coon cicákkal, kakaduval, csincsillával. . .
Egyedüli macera az asztalfoglalás volt neten, mert nagyon nehezen és sokára reagáltak a mailemre.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
2022. szeptember 2.gyerekekkel járt itt
Helyszín a belváros, az Egyetem tér közelében. A maga nemében különleges, egyedi és ötletes hely, ahol a sokféle állatot nemcsak terráriumban lehet megtekinteni, de oda is hozzák az asztalhoz, kézbe vehetjük, megsimogathatjuk őket. Előzetesen szükséges asztalt foglalni, az ott tartózkodás másfél órára szól.
Zoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2016. október 24.a párjával járt itt
Állatbolond lévén nagyon régóta el szerettem volna menni ide, és végül sikerült is hosszú idő után. Direkt a hely különlegessége miatt látogattuk meg a kávézót, az állatok miatt, abban nem csalódtunk, de az árak magasak, azt hiszem nem mindennapi kávézó ez, minden téren. Aki csak kávézni szeretne de nem szereti az állatokat annak semmiképp sem ajánlom!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 20 helyen első értékelőNépszerű író - 83 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1315 feltöltött kép
2016. március 3.gyerekekkel járt itt
Véletlenül csöppentem ide a barátnőm hívására, s rá 2 napra elvittem az állatbolond uncsikámat is. Gondoltam ezt nem szabad kihagynia neki sem. Sikerült is meglepni őt, csak ámult, bámult mikor beléptünk a kicsi, de barátságos kávézóba. Hangos fogadtatásban részesültünk Jágó papagáj által, aztán hozzánk simult egy hófehér cica is, majd jöttek a többiek is sorba.
Zoocafé Budapest - BelsőZoocafé Budapest - BelsőZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - BelsőZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - BelsőZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - BelsőZoocafé Budapest - Étlap/itallapZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - BelsőZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - BelsőZoocafé Budapest - BelsőZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - BelsőZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - BelsőZoocafé Budapest - EgyébZoocafé Budapest - Belső
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2015. október 28.gyerekekkel járt itt
Ma (10. 28) látogattuk meg a helyet, foglalás nélkül. Szerencsénk volt, kaptunk asztalt az egyik helyiségben. Normálisan berendezett hely, az akváriumoknak és ketreceknek, terráriumoknak alárendelve, melyek megadják a kiváló alaphangulatot. Kiváló üzletpolitikával rendelkeznek. Viszonylag drágák az italok, egy asztalnál láttam fornettis pogácsát felszolgálva.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 42 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2015. január 9.gyerekekkel járt itt
Szuper különleges hely. Nem étterem, hanem egy különleges kávézó-cukrászda. Kicsit nehézkes a foglalás. Jó hangulatú, különleges hely állatbarátoknak, a kínálatban szereplő dolgok finomak. Legalábbis kávékat, tortaszeleteket és üdítőket teszteltünk. Visszajáró vendégek leszünk, a gyerekeknek nagyon tetszett a hely.