Arizona Pizzéria és Hamburgéria Cegléd
2700 Cegléd, Kossuth tér 9.

Arizona Pizzéria és Hamburgéria Cegléd a térképen

Arizona Pizzéria és Hamburgéria Cegléd vélemények

Útközben TOP fotófeltöltő
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Elismerésem a „hamburgéria” szó megalkotójának. Beírtam a Google-ba, és nem találtam belőle többet, csak a ceglédit. Védessék le gyorsan! :)

Kellemes étterem a város közepén, minden látnivalóhoz közel. A berendezés és a dekoráció „vadnyugati”, már ahogy azt az erről szóló filmek és könyvek ábrázolják.

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 27.
Épp szabadtéri rendezvényt tartottak a város központjában. Dél felé járt az idő és az eső is eleredt, hát gyorsan menedéket kerestünk és itt kötöttünk ki, az Arizona pizzériában. 2 db pizzát, 1 salátát és 2 üdítőt rendeltünk. Mindezért 5000 ft. -ot fizettünk, tehát nem a legolcsóbbak. Viszont minden ízlett. A helység finom pizzaillatú és barátságos.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 20.
Cegléden szinte minden létező helyet kipróbáltunk már,de az Arizona pizzéria mindent visz. Kiváló az elhelyezkedése,könnyen megközelíthető. A családom barátja az egyik pincérnő,így még otthonosabb számunkra a légkör. Klassz a berendezés,gyorsan kihozták a rendelésünket és finom ételekkel kínáltak minket(akár pizza,vagy sült/rántott hús volt a kívánságunk).

2014. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. február 9.
A városban a legfinomabb és a legnagyobb hamburger itt kapható, széles választékban. A pizzájuk minősége és választási lehetősége széles körű. A hely varázsát a visszafogottság jellemzi és a nem túl nagy zaj, aminek köszönhetően kellemesen lehet elfogyasztani a megrendelt ételt és közben még beszélgetni is lehet.

dr.kocsis TOP szállásértékelő
dr.kocsis TOP étteremértékelő
2014. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 14.
Baráti társaságban kettős születésnap ünneplésére gyűltünk össze. A helyet minden helyi lakos ismeri, szinte nincs olyan ember a városban,aki ne rendelt volna innen pizzát. Barátságos belső berendezése és a nagy árnyékolt terasz minden időjárásban kellemes étkezési lehetőséget nyújt. Pizza és étel választéka jó alapot biztosít akár egy kellemes sörözéshez is.

2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 1.
Ez egy pizzéria a város közepén. Nagyon jó hely, kellemes terasszal, és Cegléden szinte egyedülálló módon nagyon figyelnek a vendégre. Még szinte magad alá sem húztad a széket, már ott van a pincér, hogy köszönjön és kezedbe nyomja az étlapot. :)
Mindenre figyelnek, ha elfogyott az italod, akkor szinte láthatatlanul újra ott vannak, hogy megtudják fogyasztasz-e még.

Zsuzsanna TOP étteremértékelő
Zsuzsanna TOP egyébhely értékelő
2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
A város központjában található a vendéglátó helyiség. A kiszolgálás udvarias és gyors volt. Óriási a pizza-kínálat. Mennyiségre megfelelő volt, a szokásos méretben. A pizza megnevezésére utaló feltétet visszafogottan mérték, de sajt felhasználásával kompenzálták. A kávé felszolgálása, minősége kifogástalan lenne, ha ivóvizet is tartalmazna.

Barbara113 TOP étteremértékelő
Barbara113 TOP egyébhely értékelő
2019. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. február 28.
Ahogy í címben is írtam, hogy magát hamburgériának nevező helytől sokkal különlegesebb hamburgert várnék. Kezdem a zsemlével, ami tényleg zsemle tészta, szezámmaggal a tetejét. Finom ,jó nagy méretű is, de nem a klasszikus hamburgerzsemle. A hús mérete megfelelő, de talán kicsit túl van fűszerezve, szintén nem klasszikus hamburgerhús.

Mobilról küldte. | 2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Betértünk egy délelőtt ide 9 :45. Bár ne tettük volna. 10 perces várakozás után előjött egy hölgy aki közölte ő a szakács,és pincér nincs,ő azonban nem szolgál ki csak ételt tud készíteni de abból sem mindet ami az étlapon szerepel. Italt ne is kérjünk mert azt ő nem adhat. De pár perc és jön a pincér. Ja a nyitvatartás 9 órátol van.

Dollcsi TOP étteremértékelő
2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 10.
Baráti társasággal voltunk itt. A kinti hideg ellenére bent kellemes meleg fogadott. Az illatok nagyon kellemesek voltak. Külön tetszett, hogy a szemünk láttára készült a frissen sült buci, ami megjegyzem valami álom volt és forró. Én csirkemellet kértem sajttal és gyümölcsökkel. Nem csalódtam, igazán finom volt, jól összepasszoló ízekkel.

Legnépszerűbb csomagok Cegléden és környékén
Hotel Aquarell
Cegléd
6 nap/5 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, játszóház, ping-pong, csocsó és X-box használattal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.13. - 2021.08.31.
Garden Hotel Wellness & Konferencia
Szolnok
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.01.20. - 2021.12.31.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 9.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.01.20. - 2021.12.31.
Fenyőharaszt Kastélyszálló
Verseg
3 nap/2 éjszaka 21.000,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, disznóvágás programmal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, disznótoros csomaggal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.10.26. - 2021.02.17.
Aranyhomok Business & Wellness Hotel
Kecskemét
3 nap/2 éjszaka 14.375,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, forralt borral, wellness-részleg és fitneszterem, fürdőköpeny használattal, hidromasszázzsal
2020.12.01. - 2021.02.28.
Gokart Hotel
Kecskemét
2 nap/1 éjszaka 14.181 - 27.311,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, pályakilátással, Wi-Fi internet hozzáféréssel, parkolással
2019.05.03. - 2021.08.30.
Hotel Három Gúnár
2 nap/1 éjszaka 9.300 - 16.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.11.04. - 2021.12.28.
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel
2021.01.19. - 2022.01.20.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 15.056 - 22.759,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, igénybe vehető játékokkal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.06. - 2021.09.30.
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátás
2020.10.20. - 2022.09.01.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 10.265,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.01.20. - 2022.01.20.

Szállodák Cegléden és környékén
Hotel Aquarell Cegléd
Hotel Stáció Wellness & Konferencia Cegléd
A Ferihegy Repülőtértől 5 percre, de mégis a zajos forgalomtól távol, csendes helyen...
Nyári szünidei akció (min. 5 éj)
Stáció pihenés (min. 2 éj)
Nádas tóparti láblógatás (min. 2 éj)

Arizona Pizzéria és Hamburgéria CeglédX