Arizona Pizzéria és Hamburgéria Cegléd

Bagolyvár Inárcs - Napi árak félpanziós ellátással
2024.08.30-ig
Bagolyvár Inárcs

Arizona Pizzéria és Hamburgéria Cegléd vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2410 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25193 feltöltött kép
2024. január 30.egyedül járt itt
Az Arizóna beltere engem megnyert, tinédzser koromnak meghatározó élményei voltak a westernfilmek, jó érzés egy ilyen dizájn követő helyen nosztalgiázni. Rendeltem egy pizzát, ami nem volt kifejezetten olaszos, 3,5 pontra tartanám, továbbá egy fish and chipset, ami egész korrektnek bizonyult.
Arizona Pizzéria és Hamburgéria Cegléd - EgyébArizona Pizzéria és Hamburgéria Cegléd - EgyébArizona Pizzéria és Hamburgéria Cegléd - EgyébArizona Pizzéria és Hamburgéria Cegléd - EgyébArizona Pizzéria és Hamburgéria Cegléd - EgyébArizona Pizzéria és Hamburgéria Cegléd - EgyébArizona Pizzéria és Hamburgéria Cegléd - EgyébArizona Pizzéria és Hamburgéria Cegléd - EgyébArizona Pizzéria és Hamburgéria Cegléd - EgyébArizona Pizzéria és Hamburgéria Cegléd - EgyébArizona Pizzéria és Hamburgéria Cegléd - EgyébArizona Pizzéria és Hamburgéria Cegléd - EgyébArizona Pizzéria és Hamburgéria Cegléd - EgyébArizona Pizzéria és Hamburgéria Cegléd - EgyébArizona Pizzéria és Hamburgéria Cegléd - EgyébArizona Pizzéria és Hamburgéria Cegléd - EgyébArizona Pizzéria és Hamburgéria Cegléd - Egyéb
Szörnyű 2022. szeptember 11.gyerekekkel járt itt
Hamburgert szerettünk volna enni. Mivel nagyon éhesek voltunk már, így pár falat után eszméltünk, hogy mit is eszünk. Vizes zsemléből készült! Belül az alja, el volt áztatva valami piros löttyel, mert az nem ketchup volt. A hús belseje nyers volt, semmi íze nem volt! Illetve volt íze, de csak egy: bors. Kegyetlen borsos volt.
Szörnyű 2022. március 27.a párjával járt itt
Egyszer rendelünk innen, akkoris csalódás. A szállitás több mint másfél óra volt és az összes palacsinta le van öntve vaniliasodoval holott ez sehol nincs feltüntetve
Arizona Pizzéria és Hamburgéria Cegléd - Egyéb
Kiváló 2019. április 14.a párjával járt itt
Elismerésem a „hamburgéria” szó megalkotójának. Beírtam a Google-ba, és nem találtam belőle többet, csak a ceglédit. Védessék le gyorsan! :)

Kellemes étterem a város közepén, minden látnivalóhoz közel. A berendezés és a dekoráció „vadnyugati”, már ahogy azt az erről szóló filmek és könyvek ábrázolják.
Arizona Pizzéria és Hamburgéria Cegléd - Külső képArizona Pizzéria és Hamburgéria Cegléd - BelsőArizona Pizzéria és Hamburgéria Cegléd - BelsőArizona Pizzéria és Hamburgéria Cegléd - BelsőArizona Pizzéria és Hamburgéria Cegléd - Étel/italArizona Pizzéria és Hamburgéria Cegléd - Étel/italArizona Pizzéria és Hamburgéria Cegléd - Étel/ital
2019. március 4.barátokkal járt itt
A város központjában található a vendéglátó helyiség. A kiszolgálás udvarias és gyors volt. Óriási a pizza-kínálat. Mennyiségre megfelelő volt, a szokásos méretben. A pizza megnevezésére utaló feltétet visszafogottan mérték, de sajt felhasználásával kompenzálták. A kávé felszolgálása, minősége kifogástalan lenne, ha ivóvizet is tartalmazna.
Átlagos 2019. február 28.barátokkal járt itt
Ahogy í címben is írtam, hogy magát hamburgériának nevező helytől sokkal különlegesebb hamburgert várnék. Kezdem a zsemlével, ami tényleg zsemle tészta, szezámmaggal a tetejét. Finom ,jó nagy méretű is, de nem a klasszikus hamburgerzsemle. A hús mérete megfelelő, de talán kicsit túl van fűszerezve, szintén nem klasszikus hamburgerhús.
Kiváló 2017. szeptember 27.gyerekekkel járt itt
Épp szabadtéri rendezvényt tartottak a város központjában. Dél felé járt az idő és az eső is eleredt, hát gyorsan menedéket kerestünk és itt kötöttünk ki, az Arizona pizzériában. 2 db pizzát, 1 salátát és 2 üdítőt rendeltünk. Mindezért 5000 ft. -ot fizettünk, tehát nem a legolcsóbbak. Viszont minden ízlett.
Szörnyű 2017. február 20.a párjával járt itt
Betértünk egy délelőtt ide 9 :45. Bár ne tettük volna. 10 perces várakozás után előjött egy hölgy aki közölte ő a szakács,és pincér nincs,ő azonban nem szolgál ki csak ételt tud készíteni de abból sem mindet ami az étlapon szerepel. Italt ne is kérjünk mert azt ő nem adhat. De pár perc és jön a pincér.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2016. október 10.barátokkal járt itt
Baráti társasággal voltunk itt. A kinti hideg ellenére bent kellemes meleg fogadott. Az illatok nagyon kellemesek voltak. Külön tetszett, hogy a szemünk láttára készült a frissen sült buci, ami megjegyzem valami álom volt és forró. Én csirkemellet kértem sajttal és gyümölcsökkel. Nem csalódtam, igazán finom volt, jól összepasszoló ízekkel.
Kiváló 2016. szeptember 20.a párjával járt itt
Cegléden szinte minden létező helyet kipróbáltunk már,de az Arizona pizzéria mindent visz. Kiváló az elhelyezkedése,könnyen megközelíthető. A családom barátja az egyik pincérnő,így még otthonosabb számunkra a légkör. Klassz a berendezés,gyorsan kihozták a rendelésünket és finom ételekkel kínáltak minket(akár pizza,vagy sült/rántott hús volt a kívánságunk).