Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő ★★★★

Cserkeszőlő és környéke
4,6
a 30 cserkeszőlői szállás közül
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel CserkeszőlőAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - Igazi pihenés Cserkeszőlőn
2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő vélemények

Kiváló 2013. augusztus 12.barátokkal járt itt
2012-ben egy baráti társasággal töltöttünk ott 3 napot. Már a megérkezésünkkor elbűvölt minden. A főépület nagyon szép, a szobák tiszták, kényelmesek. Az udvaron a medence a napozóágyakkal, a jakuzzival fantasztikus, nem is beszélve a fedett élményfürdőről. A kertben jól felszerelt, klimatizált terasszal ellátott apartmanházak vannak.
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Medence/kertAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Medence/kert
Kiváló 2013. április 26.a párjával járt itt
Az udvari faházban laktunk, nagyon kényelmes mindennel felszerelt, nagy légtér, a medence a házunk mellett(kár hogy hideg volt az idő). Az ételek finomak és bőségesek, a kiszolgálás udvarias. A fedett fürdő kiváló,tiszta. Barátságos hangulatos szálloda, csak jót tudok mondani.
Köszönjük, biztos megyünk még ide.
Kiváló 2013. április 24.gyerekekkel járt itt
Mindenkinek csak ajánlani tudnám aki pihenni akar. Nincs sok látnivaló,de a város zajától elbújva pont ez kell Nekünk! Igaz akciósan voltunk és a rendes áron nem tudunk elmenni,de vadászom a kedvezményeket és,ha valami alkalom jön és összegyűlik a pénz akkor feltétlen lecsapok rá!
2013. április 23.a párjával járt itt
Nagyon kellemes hely. Udvarias, barátságos személyzet, szép, kulturált szoba és környezet. Szerencsénkre jó idő volt így a kinti medencét használtuk, de a benti wellnes bár kicsi, de jó. Visszamennénk családostól, de a nyári telt ház miatt erre még várnunk kell. Az étkek jók, a választék elfogadható
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Külső kép
Kiváló 2013. április 23.gyerekekkel járt itt
2012 nyarán töltöttünk itt el egy hetet a családommal. Először is el kell mondja mindenki hízott ez idő alatt, ugyanis a konyhájuk egyszerűen kitűnő volt! ! ! ! A szálloda környezete rendezett és tiszta. Medencék tiszták voltak,Wellness részleg lehetne kicsit nagyobb,kardió gépből lehetne több. De mindent összevetve jó kis hely. Ajánlani tudom másnak is.
Átlagos 2013. április 23.gyerekekkel járt itt
Apartmanban volt a szállásunk, 3 gyerekkel ez nagyon kényelmes volt. A játszótér csapnivaló volt, kicsi, tönkrement játékokkal tele. A belső medence egész jó, tiszta, a külső viszont jéghideg volt augusztus közepén. Az étkezések választéka egyáltalán nem 4*-os színvonalnak megfelelő, az elfogyott ételek utántöltése is nagyon döcögősen történt.
A személyzetből sajnos nem mindenki volt kedves és szolgálatkész.
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
Már sokfelé jártunk az országban, de ez a négycsillagos szálloda mindegyiket felülmúlta. Már belépéskor az a dizájn, ami fogadott bennünket és természetesen a recepciós,aki nagyon kedves volt és néven szólítva fogadott. A szállodai szobánk nagyon szép, a berendezés modern és nagyon kényelmes.
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Külső kép
Kiváló 2013. április 22.gyerekekkel járt itt
2012-ben 2 alkalommal is voltunk a szálloda vendégei, nem véletlenül. Első alkalommal apartmanban szálltunk meg, kényelmében, felszereltségében a legjobbak közé tartozik. Ez a tartózkodás ünnepi időszakra esett, így az étkezés is kiváló volt, széles választékkal. Második alkalommal bungalóban szálltunk meg, szerényebb felszereltséggel, szerényebb árakon is.