Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő ★★★★

Cserkeszőlő és környéke
4,6
a 30 cserkeszőlői szállás közül
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel CserkeszőlőAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - Igazi pihenés Cserkeszőlőn
2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő vélemények

Kiváló 2014. január 4.gyerekekkel járt itt
Wellness részlege a fürdő részlegben hiányoltuk belső medencénél a termálvizet csak kint volt az udvaron. Télen szerintem nem egy előnyös. Mi hotelbe voltunk nagyon szép, az étkezés lehetett volna nagyobb választék szerintem nem 4 csillagos rész. Személyzet helyes kedves emberek. Elhelyezése a hotelnek jó helyen van. Ajánlom mindenkinek szerintem nyáron sokkal szebb mint télen.
Gyenge 2013. december 28.barátokkal járt itt
2013. februárban töltöttünk el 3 napot a szállodában. A benti medence vize hideg volt, a kinti pezsgőfürdő sokszor leállt így nem igazán lehetett élvezni. A személyzet nem tudta kezelni sem a medencék hőfokát sem a pezsgőfürdőt! A faházak szobái nagyon kicsik kényelmetlenek,két családnak egy közös fürdőszoba WC van.
Kiváló 2013. december 26.a párjával járt itt
Nagyon jó hely,mindenkinek csak ajánlani tudom!Már kétszer voltunk itt,és bármikor visszamennék.Kedves személyzet,tiszta környezet.A meleg termálvizes pezsgőfürdő az udvaron ,téli időszakban is fantasztikus.Hétköznapokon csendes ,nyugodt pihentető környezet.Finom ételek,bő választék.
Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
Maximális elégedettséggel tudok csak beszélni a szállodáról. Gyönyörű környezet, szép, tiszta, kényelmes szoba, kedves személyzettel, finom ételekkel, megfelelő Wellness részleggel kiegészítve, mindenkinek csak élmény lehet. Aki csendes, nyugodt, szép környezetben szeretne kikapcsolódni, az itt megteheti.
Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
Cserkeszölő Aqua Spa Wellness és Konferencia **** Hotel az út mellet a fürdővel szemben helyezkedik el. Rendkívül szimpatikus környezetben minden igényt kielégítő szálloda. Wellness része is tiszta minden igényt kielégítő kinti és benti része. Köntöst a hotel biztosítja! Az étterem és a kiszolgálás megfelelő! Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
Természetesen nem megsértve a többi helyeket ez volt az a hely ahol eddig a legcsodálatosabban éreztük magunkat. Ez az a hely ahová bármikor szívesen elmennék a családdal.
Igaz a mi fizetésünkhöz kicsit drága, de érdemes spórolni rá. Nagyszerű személyzet fantasztikus ételek a welnes kívül-belül csodálatos tisztaság kifogástalan.
Üdv: Kuris Gábor
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2013. november 11. járt itt
Csendes környéken, de a központhoz és a fürdőhöz közel fekszik a szálloda. A szobák kényelmesek,a kinti medence szép és jó,napozóágyak,bár is vann. A benti medence is megfelelő, a szauna is jó. A masszázs fantasztikus volt. Az étterem és a kínálat nem négycsillagos.
Kiváló 2013. október 14.a párjával járt itt
Faházban nyaraltuk Május végén! Nagyon szép,kényelmes,jól felszerelt,barátságos kialakitásuak a házikók,rendezett környezetben! Élmény volt a külön lak,jobban tetszett mind az eddigi szállodai szobáink! A wellness tiszta,kényelmes volt,igaz előszezon volt,de kint is,bent is minden adott a jó időtöltéshez!
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Külső képAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Wellness
2013. augusztus 15.családjával járt itt
Nagyon jónak találtuk a luxus apartmant, amiben eltöltöttük pihenésünket. Két hálószoba a gyerekek a nappaliban tökéletesen elfértek és persze a fürdőszobában lévő szauna mindenkit elbűvölt. Az étkezést én inkább csak jónak mondanám, bár azért otthon lenne ilyen fogás mindennap. Mi a külső medencéknél már csak a meleg pezsgőfürdőt tudtuk használni.
Kiváló 2013. augusztus 14.családjával járt itt
Mielőtt lefoglaltam a szállást, nagyon sok véleményt elolvastam róla. Szerencsére minden negatív kritika nem bizonyult megalapozottnak. Rengeteg nagy és ismert wellness szállodában jártam már és az Aqua-Spa is őszintén a legjobbak közé sorolható. A szálloda nagyon szép, hangulatos pár perc sétára a központtól.