Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő ★★★★

Cserkeszőlő és környéke
4,6
a 30 cserkeszőlői szállás közül
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel CserkeszőlőAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - Igazi pihenés Cserkeszőlőn
2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő vélemények

Kiváló 2019. március 25.barátokkal járt itt
Jóó , mint mindíg ! Már sok alkalommal jártunk itt ! Most barátainkal , akik még nem voltak ebben a hotelben ! Nekik is nagyon tetszett minden ! Jó wllness , finom ételek , kényelmes szállás , kedves személyzet ! Mi kellhet még ennél több ? Azért egy picit csalódtam a kültéri jakuzziban ! Eddig minden alkalommal gyógyvíz volt benne , most nem !
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Medence/kertAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Medence/kertAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Medence/kertAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - KörnyékAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Külső képAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - WellnessAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Medence/kert
Kiváló 2019. március 14.a párjával járt itt
Akciós kuponnal voltunk és így szuper áron, teljes áron szezonban persze 4 csillagos az ára is. 1-2 kisebb hibától eltekintve jó - azért lehangoló volt a félig töltött nem használt , szemetes kültéri medence. Mi faházban voltunk. Ritkaság a fűtött kültéri jakuzzi. Az étel megfelelő. Ajánlom másoknak is, főleg ha valami akciós ajánlatot sikerül kifogni.
Kiváló 2019. március 7.a párjával járt itt
Négy csodás napot töltöttünk a hotel faházainak egyikében. Maga a házacskák telitalálatok, mert teljes komfortjukkal idegenben is az otthon melegét pótolják. A szálloda óramű pontossággal működik és mindezt a vendégek figyelmes kiszolgálásával teszi. Az épületek , berendezése jó karbantartottak a környezet szépen kialakított.
2019. január 28.üzleti partnerrel járt itt
A szálloda összeségében rendben van, a szobák színvilága és berendezése nekem nem tetszett, pedig semmi extra, csak a színek talán túl sok a sárga-pasztel színek. Hangulatos környezet nem az a nagyüzemi szálloda feeling. A személyzet kedves és segítőkész. Az ételek (reggeli) semmi extra. A medence-külső rendben van.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. augusztus 9.gyerekekkel járt itt
Most már visszajáró vendégek vagyunk, és ezúttal sem okozott csalódást a hely. Idén később kapcsoltunk, ezért már nem tudtunk apartmanba, menni, de helyette a faház is nagyon bevált. Funkciójában ugyanazt tudja, mint az apartman, csak régebbi a design. A medence és a kültéri jakuzzi kiváló, a beltérit a kánikula miatt nem sokat használtuk.
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Környék
2018. február 23.a párjával járt itt
Egy nyereményjátáékon nyertem ide egy wellness hétvégét. Nagyon tetszett ,tavaly szeptemberben voltunk itt ,kitűnő és bőséges reggeli és vacsora ,kiváló személyzet,csendes környezet kivéve kicsit ha van lakodalom szombatonként és hajnali 4-ig szól a hangos zene !
Szoba kényelmes , wellness részleg elfogadható , szivesen elmennlénk máskor is ide !
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Medence/kertAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Külső képAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Külső képAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Külső képAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Medence/kertAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Külső kép
Kiváló 2017. december 28.a párjával járt itt
Egy nyeremény voucherrel "keveredtünk" ide. Kicsi, nyugodt békés település az Alföldön. Bár nyáron állítólag sokszor ennyien szoktak lenni

Az fogadtatástól kezdve nagyon kedves barátságos volta személyzet az össze részlegben. A szoba korekt, kényelmes

Az étkezés félpanziós volt, mind a reggeli, mind a vacsora választékos, ízletes.
Kiváló 2017. november 5.a párjával járt itt
Nagyon meg voltunk elégedve a szálláshellyel, ezért rendszeresen visszalátogatunk. Így lesz ez a jövőben is. A személyzet nagyon kedves. A kinti jakuzzi vízhőmérséklete változó volt. Vagy langyos vagy túl meleg. Viszont a személyzet figyelembe vette kérésünket és korrigált...
Kiváló 2017. október 16.a párjával járt itt
Nagyon tiszta, kiváló, segítőkész, barátságos személyzettel rendelkező hely. Mi a szálloda részén voltunk de a többi részleg is barátságos rendezett volt.
Konyha finom. Változatos.
Medencék tiszták. Udvar rendezett.
Imádtunk itt lenni. Szuper élmény volt.
Kiváló 2017. szeptember 15.a párjával járt itt
Párommal jártunk itt a múlt hétvégén. Nyereményjátékon nyertünk ide egy wellness hétvégét. Nagyon tetszett a hely,a csendes vidék,aki pihenni vágyik távol a város zajától,annak kitűnő választás! Úgy éreztük itt magunkat,mintha a nyugalom szigetén lennénk. A finom ételekről nem is beszélve.
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - EgyébAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - EgyébAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - VendéglátásAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Külső kép