Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő ★★★★

Cserkeszőlő és környéke
4,6
a 30 cserkeszőlői szállás közül
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel CserkeszőlőAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - Igazi pihenés Cserkeszőlőn
2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő vélemények

Kiváló 2017. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Második alkalommal voltunk itt, először faházban laktunk, most másodszor apartmanban. Az apartman beosztása nagyon jó, tágas nappali konyha résszel, sok ülő felülettel, két hálószobával. A fürdőszobában volt egy pici infraszauna, ami nagyon jó ötlet, de sajnos csak egy fő fér el benne kényelmesen, kettőnek már nagyon szűk.
2017. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
Nyolcadik alkalommal voltunk itt, 5 napot töltöttünk el. Faházban laktunk, ahol a tavalyi évhez képest történtek pozitív változások. A jelzett problémákat orvosolták. Az ellátás változatlanul kiváló, félpanziós ellátás megfelelő, a személyzet a külön kéréseket is teljesíti.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
Másodszorra jártunk a szállodában és újra az apartmant választottuk. Ez nagyon tágas és kényelmes egy négytagú, de akár nagyobb családnak is. A nagy szekrényekben bőven elfért minden, nem kellett bőröndből élni. A külső medence nagyon jól használható volt a kánikulában, nem volt zsúfolt, pedig csúcsidőben érkeztünk.
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Környék
Kiváló 2017. május 5.a párjával járt itt
Ajándékban kaptuk a kupont 30. házassági évfodúlónkra, amivel érkeztünk ebbe a szép szállodába. A recepciós hölgy Anita nagyon kedvesen fogadott bennünket. Mivel busszal érkeztünk és már fél 12-kor ott voltunk nem jeletett gondot a szoba elfoglalása. Szép tágas,erkélyes szoba volt. Tisztaság volt minden nap takarítottak.
Kiváló 2017. április 20.a párjával járt itt
2017. márciusában jártunk a hotelben férjemmel. A szállodai szoba nagyon szépen berendezett, modern, és kényelmes volt. A személyzet nagyon kedves és illedelmes! Az ételek finomak és változatosak, valamint bőséges a kínálat. A wellness részleg is elnyerte tetszésünket,tiszta, és a víz hőmérséklete is kellemes.
2017. február 20.gyerekekkel járt itt
3 éve már jártunk itt,most vissza tértünk,csak szülőkkel. Finn típusú faházban voltunk 4 felnőtt és 1 gyerek. A faházak kezdenek egy kicsit lelakottak lenni,az elmúlt 3 évben nem volt egy festés sem,az ülőgarnitúra szakadt,a klíma nem működött megfelelően(nem fűtött),így elég hűvös volt. Kértünk egy pótágyat a gyereknek,nem kaptunk.
Kiváló 2017. február 13.a párjával járt itt
2éjszakát töltöttünk el, semmittevéssel.
Szuper volt. Az apartmanban beépített infraszauna különös kényeztetés volt. A design harmonikus és elegáns. A környezet nyugodt és megtervezett, szemet pihentető.
A termálvizes külső jakuzzi a holdfényben még csábítóbb.
Finom fogások, kedves, figyelmes, fiatal személyzet.
Kiváló 2017. január 20.családjával járt itt
Az elmúlt évben második alkalommal,most decemberben vettük igénybe a Hotel szolgáltatásait. A Karácsonyi Ünnepeket itt töltöttük,családi körben. Most a faházra esett a választásunk és nem bántuk meg,mivel nagyon kényelmes,mindennel felszerelt amire szükségünk van,és ami fontos még ilyenkor télen: nagyon jó meleg is volt!
Kiváló 2017. január 13.a párjával járt itt
Többször jártunk már itt. Pozitív változás, hogy a beltéri medence ezúttal már megfelelő hőmérsékletű volt (korábban túl hidegnek találtuk). A faházat továbbra is imádjuk! A személyzet nagyon kedves és segítőkész. A tisztaság példaértékű. A közelben levő, gyalog megközelíthető cserkeszőlői nagy fürdő az egyik kedvencünk, pedig legalább 20-ban voltunk már.
2016. december 16.a párjával járt itt
Egy hete jártunk itt a párommal 3 nap 2 éjszakát. Az apartman szép, tágas, jól felszerelt, kényelmes volt. A wellness részleg nem volt túl nagy, de volt benne 3 szauna, a medencében mindenféle élményelem. Az udvaron egy melegvizes jakuzzi is üzemelt. Egyedül a gőzfürdő volt kissé nevetséges (egy zuhanykabin két üléssel, és még nem is működött).
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - SzobákAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - WellnessAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - WellnessAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - WellnessAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - WellnessAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - BelsőAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Külső képAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Külső képAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Medence/kertAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Külső képAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - SzobákAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Wellness