Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő ★★★★

Cserkeszőlő és környéke
4,6
a 30 cserkeszőlői szállás közül
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel CserkeszőlőAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - Napi árak önellátással
Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő vélemények

2016. május 3.csoporttal járt itt
Volt szerencsém kétszer is élvezni a szálloda adta pihenést. Nagyon kedvesen fogadtak, és hamar eltudtuk foglalni a szobánkat. Az első alkalommal az Apartmanban volt a szállásom. A szobák mérete megfelelő, de a tusolókabin nekem kényelmetlen volt. Az ételek finomak, mivel svédasztalos, így a mennyiséggel nem volt gond.
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Medence/kert
2016. április 4.kollégákkal járt itt
Kellemes, csendes és hangulatos szálloda. Van Bungalow :) A szoba kellemes, de a fürdőszobával nem tudtam megbékülni valahogy a színösszeállítás. . . nekem nem jött be. Egyébként tiszta és rendezett szoba. Van külső és belső medence,gyermekmedence és "közel" a termálvízes medencék. Udvarias kiszolgálás, változatos ételek, kedves és udvarias személyzet. Családdal még visszatérek.
Kiváló 2015. október 19.a párjával járt itt
2015. januárjában voltunk itt a párommal egy faházban. A nagy hideg ellenére a faházban mindketten nagyon jól éreztük magunkat. Tágas, kényelmes, hangulatos szállás. Egészen más feeling, mint egy wellness hotel szobája. Az ételek kifejezetten finomak voltak, átlag fölöttiek. A zöldborsókrémlevest és a minestronet egészen addig nem szerettem, amíg itt meg nem kóstoltam.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. szeptember 3.gyerekekkel járt itt
Nyári vakációt töltöttünk a hotel apartmanos részében idén nyáron. Az apartman kifogástalan volt, teljes felszereltségű, kényelmes az egész család számára és tiszta. A személyzet nagyon kedves és készséges. A wellness részleg nagyon jó, bár a padló nagyon csúszott. Mivel igazi kánikulában voltunk ott, a kültéri medence vize is elég meleg volt a fürdőzéshez.
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Környék
Kiváló 2015. július 14.a párjával járt itt
Férjemmel kettesben töltöttünk két éjszakát az egyik faházban, félpanziós ellátást kértünk. Maximálisan meg voltunk elégedve a wellness részleggel, az ételek mennyiségével, sokszínűségével és minőségével, igazi kikapcsolódás volt a kevésbé jó idő ellenére is. Reméljük, vissza tudunk majd menni akár a gyerekekkel is.
Kiváló 2015. július 14.a párjával járt itt
Kettesben töltöttünk ott egy hétvégét, gyerekek nélkül :)
Születésnapi ajándékként kaptam a családomtól! Nagyon jól éreztük magunkat, szuper volt a wellness részleg, és nagyon finomak az ételek. Faházban voltunk, ami nagyon otthonos volt, tiszta, rendezett. A személyzet kedves. Visszatérő vendégek leszünk... :)
Kiváló 2015. július 1.a párjával járt itt
3 éjszakát töltöttünk itt párommal, remekül éreztük magunkat. Kellemes szoba, jó kaja, kedves személyzet, nagyon jó hangulatú hely, a benti wellness és a kinti medence is klassz volt. Kint a jakuzziban van egyedül meleg víz, ez túl kicsi ennyi vendégnek.
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Külső kép
Kiváló 2015. június 10.a párjával járt itt
Egy játék során jutottunk el ide a szállodába, eredetileg faházban lettünk volna, de a helyhiány miatt szobát kaptunk, amit kiválónak értékelek. Kényelmes, tiszta, külön tetszett a szobák színösszhangja. Kiválóak a medencék, úgy a külső mint a fedett rész. Félpanziós étkezésünk volt, ami bőséges, ízletes szuper kiszolgálással.
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Külső képAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Külső képAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Wellness
2014. október 27.a párjával járt itt
2014 október 20-22-én voltunk itt párommal és St. Pétervári rokon vendéggel. A szállás bungalowban volt, nagyon jó, kényelmes, tiszta, kettő hálószoba, nappali, konyha, fürdőszoba, terrász, stb. A bungalow a kinti termalvíz és úszómedencéhez csupán 10 m gyalog, szép gyönyörű parkzona. A személyzet kedves.
Kiváló 2014. augusztus 27.a párjával járt itt
2014 május végén voltunk itt párommal. A szálloda rendkívül kellemes, kényelmes szálláslehetőség. Különösen tetszett a szobák színvilága, a színek összhangja, még ilyen látszólag kevésbé fontos "apróságra" is nagy figyelmet fordítottak. Az étel-italválaszték kifogástalan.