Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő ★★★★

Cserkeszőlő és környéke
4,6
a 30 cserkeszőlői szállás közül
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel CserkeszőlőAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - Igazi pihenés Cserkeszőlőn
2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő vélemények

Kiváló 2016. május 24.családjával járt itt
Egy milliomos amerikai úri ember egyszer azt mondta, hogy nem érdemes tárgyakra költeni - úgy is mindenből szemét lesz - hanem inkább élményeket kell gyűjteni. Ezeket a sorokat a múlt héten olvastam, de rájöttem, hogy én már több mint 10 éve így élek - élményeket gyűjtök.
2016. május 18.a párjával járt itt
Párommalmár többször jártunk a Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotelben, Cserkeszőlőn ! Voltunka hotel épületben,és legutóbb a Finn típusú faházban szálltunk meg ! Nekünk nagyon tetszett ! Kényelmes,nagyszerűen berendezett,minden igényt kielégítő volt számunkra ! Két hálószoba,4 főnek kényelmes szállást nyújt,de még 6 főnek is mgfelelő lehet !
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Medence/kertAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Medence/kertAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Medence/kertAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - KörnyékAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Külső képAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - WellnessAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Medence/kert
Kiváló 2016. május 15.gyerekekkel járt itt
Korábban sok jót hallottunk a párommal Cserkeszőlőről. A budapesti feltörekvő, kisgyermekes családok egyik kedvenc pihenőhelyeként kezdik emlegetni ezt a kis alföldi falucskát. Kicsit kétkedve, ámde megfelelő lelkesedéssel indultunk útnak egy születésnapi wellness-hétvégére 3 gyermekkel egy általunk kiválasztott luxusapartmanba.
2016. május 12.gyerekekkel járt itt
Májusban töltöttünk itt 3 napot kevesemmel és kisgyermekünkkel. Mindhárman nagyon élveztük. Luxus apartmanban voltunk, ami tényleg méltó elnevezés: egy szállodai szobához képest tágasabb (nappali+2 szoba), fürdőszobában szauna, és az ár uaz, mint egy szoba esetében. Egyetlen hátránya, hogy nem egy épületben van a wellnessel, csak kb.
Átlagos 2016. május 10.a párjával járt itt
A hely kis csendes falu nem sok látnivalóval de hangulatos és jó kis boltokkal kedves emberekkel! A szálloda viszont nagyon ódon hangulatú belülről a recepció hagy kívánnivalót maga után a spa része nekünk tetszett de kicsit szegényes és pincehangulatú! Szobák kicsinek mondhatóak de alapvetően tiszták!
Kiváló 2016. május 9.barátokkal járt itt
Nagyon ritkán jutunk el pihenni,többek között,mert nem tudjuk kire hagyni a kutyákat! De amikor meglátom,hogy akció van Cserkeszőlőn,akkor nem tudom megállni,hogy ne nyomjak a megrendelem gombra! Imádom azt a helyet! Szeretem a bungalók közegét, azt hogy este a csillagos ég alatt jakuzzizhatunk! A kaja fenomenális!
Kiváló 2016. május 5.gyerekekkel járt itt
Tavaly legelőször nyár elején voltunk itt a bővebb családdal összesen 6-an. A faházas bungallót foglaltuk le. A külön kérésünket is teljesítették, hogy a legközelebbi házat kapjuk a medencéhez. Zöld,rendezett környezet,napsütés, madár csicsergés. Szép napsütéses időt fogtunk ki,így inkább itt a kintinél telepedtünk le.
2016. május 4.gyerekekkel járt itt
Tavaly nyáron voltunk itt két gyermekemmel. Nagyon fontos számomra, hogy gyerekbarát helyet találjunk és ez megfelelt ennek az elvárásomnak. Faházban laktunk a hangulatos kertben. Az élménymedence elvarázsolta a gyerkőcöket, mivel kint még hűvösebb idő volt a kinti medencét nem tudtuk élvezni.
Kiváló 2016. május 4.családjával járt itt
Már a faházat és a szobát is kipróbáltam. Mindkettő szép, tiszta. A személyzet kedves, segítőkész. Az ételek finomak. Én használtam a külső és belső medencét és a szaunát is, illetve kipróbáltam a masszázst. Mindennel meg voltam elégedve, csak azt bántam, hogy gyorsan eltelt az a pár nap.
Átlagos 2016. május 3.barátokkal járt itt
Adott egy szép, szinte új szálloda, ahová barátaink lelkesedését látva, élménybeszámolóját hallgatva, mi is kedvet kaptunk ellátogatni. Szerencsétlenségükre, velünk jöttek és sajnálkozva látták csalódottságunkat és mi is az övékét. Pénteken a medence szélére kitett, leesett csempe vasárnap még ott van, szólni kell, hogy az élménymedence élmény-elemeit bekapcsolják (jaj, hát nincs bekapcsolva?