Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő ★★★★

Cserkeszőlő és környéke
4,6
a 30 cserkeszőlői szállás közül
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel CserkeszőlőAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - Igazi pihenés Cserkeszőlőn
2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő vélemények

Kiváló 2016. december 4.kollégákkal járt itt
Ebben a szállodában már nem először jártunk, 2016 tavaszán márciusban már voltunk a szállodában 3 nap 2 éjszakás Wellness hétvégéztünk kolléganőkkel. Az első élmény nagyon meghatározta, hogy igénybe vesszük-e legközelebb is a szálloda nyújtotta kényeztetéseket, és lám újból itt voltunk.
Kiváló 2016. november 5.barátokkal járt itt
November elején voltam itt barátnőimmel és gyermekemmel. Nagyon meg voltunk elégedve a hotel szolgáltatásaival. Az ételek nagyon finomak voltak és bőséges a választék. A szobák szépek, tiszták, tágasak, világosak. A wellness részleg tiszta. Pár évvel ezelőtt voltunk már itt, akkor is meg voltunk elégedve, ezért is választottuk megint ezt a hotelt.
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Medence/kert
Gyenge 2016. október 21.családjával járt itt
Már negyedszerre tértünk vissza, de többet nem megyünk. Egyre gyengébb kiszolgálás,étkezés, szolgáltatás. Bele csöppentünk egy fiatalokkal teli
"konferenciába", az nem zavart, hogy mulatnak, de másnap nem tudtuk használni a medencéket a buli következményei miatt, az már igen.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márLelkes fotózó - 104 feltöltött kép
2016. október 6.a párjával járt itt
Egy szeptemberi hosszú hétvégét töltöttünk ott, nyári melegben. A szállodát választottuk, és ott tudtuk meg, hogy kényelmes faházak és luxus apartmanok is vannak a területen, ezzel igyekeztek széles közönség számára vonzóvá tenni a szálláshelyet, amely valóban nagyon közel van a gyógyfürdőhöz.
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - SzobákAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - VendéglátásAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Medence/kertAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - KörnyékAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Külső képAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - WellnessAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - VendéglátásAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Külső képAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Külső képAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Külső képAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - SzobákAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - SzobákAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Külső kép
2016. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Nemrég jártam családommal ezen szállodában. Most voltunk itt első alkalommal. Azért választottam ezt a szállást, mert legfőbb szempontjaimat tekintve kiváló helyszínnek gondoltam. A hotel szép, jó fekvésű, könnyen megközelíthető.
2016. augusztus 17.a párjával járt itt
Csalódást okozott a négy csillagos szálloda, mivel a testvérszállodája 3 csillagos amelyben már többször voltunk ezért többet vártam itt. Ugyanazt kaptam reggelire mint a 3 csillagos szállodában, nem volt semmivel sem több. Ilyen helyeken már látványkonyha is szokott reggelire üzemelni.
Kiváló 2016. július 11.kollégákkal járt itt
Külön köszönetet érdemelnek a recepción, a rugalmas érkezési és távozási időt illetően, illetve Orsi, a kozmetikus, aki nem csak megfiatalított, de belső harmóniát is teremtett a kisugárzásával és Mariann aki remek manikűrt és tartós lakkozást készített! !
Szörnyű 2016. július 9.a párjával járt itt
Tavaly decemberben szerettünk volna 3 éjszakát itt tölteni pihenéssel de nem jött össze. Az első álmatlan éjszakánk után másnap haza is mentünk. Az étel siralmasan szegényes volt. Alig volt választék. A wellnes részlegen hideg volt, a víz pedig még hidegebb, amiben nem esik jól ücsörögni. A superior szobát kértük a pezsgőfürdős kád miatt.
Kiváló 2016. június 2.a párjával járt itt
Csodálatos hely gyönyörű környezet kiváló wellness. A párommal ketten mentünk nyaralni , számunkra ez az álom nyaralás volt amely valóra vált ! ! ! ! Pihenést biztosít a wellness részleg és a csodaszép szoba, de az aktív pihenésre is van lehetőség futás kerékpározás lovaglás.
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - WellnessAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Medence/kert
2016. május 30.gyerekekkel járt itt
Bár a Cserkeszőlő név elfogulttá tehetett volna (Cser névvel éldegélek e világban), nem így történt. Maga a szállodakomplexum nem átlagos a finn faházakkal, s a luxus apartmanokkal. Ki-ki, választhat igényének, pénztárcájának megfelelően. Kellemes a környezet, a növényzet gondozott, a szálloda egész területe parkosított.