Belga Étterem & Söröző Debrecen

2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Belga Étterem & Söröző Debrecen vélemények

Kiváló 2023. október 7.gyerekekkel járt itt
Belvárosban, a legjobb helyen.
Hangulatos belső helyiségek, kifogástalan előkészület az ünnepelt köszöntésére.
Ízletes, tartalmas ételek, kitűnő italok. Udvarias, figyelmes kiszolgálás, legkevésbé sem zavaróan, háttérben maradva.
Köszönjük a vendéglátást, újra- és újra visszatérve.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2446 helyen első értékelőNépszerű író - 1401 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25727 feltöltött kép
Kiváló 2023. augusztus 10.egyedül járt itt
A Belga söröző franchise megbízható cég, általában nem csalódik az ember. Tavaly augusztusban egy sörre ültem csak be, mondhatni közhelyes sörre, Leffe Blonde-ot ittam, ami egy alapsör ott a jobbak között. Rendkívül kellemes beszélgetést folytattam a pincérrel, aki hozott ajándékfalatot és megkóstoltatta velem az IPA-jukat is. Remek élmény volt, bizonyára máskor is betérek még.
Belga Étterem & Söröző Debrecen - EgyébBelga Étterem & Söröző Debrecen - EgyébBelga Étterem & Söröző Debrecen - EgyébBelga Étterem & Söröző Debrecen - EgyébBelga Étterem & Söröző Debrecen - EgyébBelga Étterem & Söröző Debrecen - EgyébBelga Étterem & Söröző Debrecen - EgyébBelga Étterem & Söröző Debrecen - EgyébBelga Étterem & Söröző Debrecen - EgyébBelga Étterem & Söröző Debrecen - EgyébBelga Étterem & Söröző Debrecen - EgyébBelga Étterem & Söröző Debrecen - EgyébBelga Étterem & Söröző Debrecen - EgyébBelga Étterem & Söröző Debrecen - EgyébBelga Étterem & Söröző Debrecen - EgyébBelga Étterem & Söröző Debrecen - EgyébBelga Étterem & Söröző Debrecen - EgyébBelga Étterem & Söröző Debrecen - EgyébBelga Étterem & Söröző Debrecen - EgyébBelga Étterem & Söröző Debrecen - EgyébBelga Étterem & Söröző Debrecen - EgyébBelga Étterem & Söröző Debrecen - Étel/italBelga Étterem & Söröző Debrecen - Étel/italBelga Étterem & Söröző Debrecen - Külső képBelga Étterem & Söröző Debrecen - Étel/ital
Kiváló 2022. július 24.családjával járt itt
Klasszikus fogado a belváros legszebb részen. A konyha friss, modern. Ha nem mindegy mit, hol és milyen felszolgalasal fogyasztasz ez az a hely.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 63 városban járt márFelfedező - 77 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1086 feltöltött kép
Kiváló 2022. február 26.a párjával járt itt
Megtaláltam magyar honban az ambróziát, az olümposzi istenek italát: a Belga Sörözőben csapolják Leffe barna néven, szép márkajelzéses pohárba! Egyébként is ez a kedvenc söröm, és tudom, minden sör sokkal jobb csapolva, mint az üvegben lévő, de itt akkora a minőségi különbség, hogy leírni sem tudom!
Kiváló 2018. november 1.gyerekekkel járt itt
Asztalt foglaltunk 17,30-ra,óvatosságból,mert elég sokan vagyunk,családi ünnepséget tartunk. A személyzet maximálisan segitőkész,a gyerekeknek kifestőt és szines ceruzákat hoznak. Étlapot kapunk,italokat rendelünk,nehezen tudjuk eldönteni ki mit enne. Az étlap hosszu idő után végre arányos az étterem szinvonalával,kellően bőséges,választékos.
Belga Étterem & Söröző Debrecen - BelsőBelga Étterem & Söröző Debrecen - Külső képBelga Étterem & Söröző Debrecen - BelsőBelga Étterem & Söröző Debrecen - Étel/italBelga Étterem & Söröző Debrecen - Étel/italBelga Étterem & Söröző Debrecen - Étel/italBelga Étterem & Söröző Debrecen - BelsőBelga Étterem & Söröző Debrecen - Étel/italBelga Étterem & Söröző Debrecen - Étel/italBelga Étterem & Söröző Debrecen - BelsőBelga Étterem & Söröző Debrecen - Étel/italBelga Étterem & Söröző Debrecen - Étel/italBelga Étterem & Söröző Debrecen - Étel/italBelga Étterem & Söröző Debrecen - Étel/italBelga Étterem & Söröző Debrecen - Étel/italBelga Étterem & Söröző Debrecen - Étel/italBelga Étterem & Söröző Debrecen - BelsőBelga Étterem & Söröző Debrecen - Étel/italBelga Étterem & Söröző Debrecen - Étel/italBelga Étterem & Söröző Debrecen - Étel/italBelga Étterem & Söröző Debrecen - Étlap/itallapBelga Étterem & Söröző Debrecen - Étlap/itallapBelga Étterem & Söröző Debrecen - Étlap/itallapBelga Étterem & Söröző Debrecen - Étlap/itallapBelga Étterem & Söröző Debrecen - Étlap/itallapBelga Étterem & Söröző Debrecen - Étlap/itallapBelga Étterem & Söröző Debrecen - Étlap/itallapBelga Étterem & Söröző Debrecen - Étlap/itallapBelga Étterem & Söröző Debrecen - Étlap/itallapBelga Étterem & Söröző Debrecen - Étel/italBelga Étterem & Söröző Debrecen - Étlap/itallapBelga Étterem & Söröző Debrecen - Étlap/itallapBelga Étterem & Söröző Debrecen - Étlap/itallapBelga Étterem & Söröző Debrecen - Étlap/itallapBelga Étterem & Söröző Debrecen - Étlap/itallapBelga Étterem & Söröző Debrecen - Étel/italBelga Étterem & Söröző Debrecen - BelsőBelga Étterem & Söröző Debrecen - BelsőBelga Étterem & Söröző Debrecen - BelsőBelga Étterem & Söröző Debrecen - BelsőBelga Étterem & Söröző Debrecen - BelsőBelga Étterem & Söröző Debrecen - Étlap/itallapBelga Étterem & Söröző Debrecen - Étlap/itallapBelga Étterem & Söröző Debrecen - Étlap/itallapBelga Étterem & Söröző Debrecen - Étlap/itallapBelga Étterem & Söröző Debrecen - Étlap/itallapBelga Étterem & Söröző Debrecen - Étlap/itallapBelga Étterem & Söröző Debrecen - Étlap/itallapBelga Étterem & Söröző Debrecen - EgyébBelga Étterem & Söröző Debrecen - Étel/italBelga Étterem & Söröző Debrecen - Étel/italBelga Étterem & Söröző Debrecen - Külső képBelga Étterem & Söröző Debrecen - Étel/italBelga Étterem & Söröző Debrecen - Étel/italBelga Étterem & Söröző Debrecen - Étel/italBelga Étterem & Söröző Debrecen - Étel/italBelga Étterem & Söröző Debrecen - Étel/italBelga Étterem & Söröző Debrecen - Étel/italBelga Étterem & Söröző Debrecen - Étlap/itallapBelga Étterem & Söröző Debrecen - Étel/italBelga Étterem & Söröző Debrecen - Étel/italBelga Étterem & Söröző Debrecen - Étel/italBelga Étterem & Söröző Debrecen - Étel/italBelga Étterem & Söröző Debrecen - Külső kép
Kiváló 2016. augusztus 15.a párjával járt itt
Idén augusztusban volt szerencsénk kipróbálni az éttermet. Többször is voltunk náluk a nyaralásunk alatt és minden alkalommal nagyon színvonalas kiszolgálást kaptunk pincértől és napszaktól függetlenül. Nekünk nagyon ízlett amiket kipróbáltunk, kiadós adagok volt mind a levesek és a főételek is. Nem maradtunk éhesek!
Kiváló 2016. június 29.a párjával járt itt
Nem tartozott a kedvenc éttermeim közé, de legutóbbi látogatásunk után bekerült közéjük. A kiszolgálás nagyon kedves és figyelmes volt. A "Belga Burger" egyszerűen tökéletes: bacon, pirított hagyma, ízletes húspogácsa, isteni mustár és saláta. Külön kis tálkában ketchup és nagy adag sültkrumpli.
Kiváló 2016. január 19.családjával járt itt
Helybéli orvos kolléga ajánlotta, amikor a legjobb éttermet kérdeztük. Igaza volt! Kellemes,nagyon tájékozott felszolgáló. Széles választék, ízletes ételek, mutatós tálalás.
Kiváló 2015. október 17.családjával járt itt
Családi eseményre - esküvő - készülünk jövőre, s nekünk jutott a nemes feladat, hogy kiválasszuk az éttermet ahol a lagzi lesz

Az étterem jól megkozelithető, a szomszéd utcákban lehet parkolni. Sokat mondó, hogy alig lehetett beférni, annyian voltunk, de vérbeli vendéglátós, szorít helyet mindenkinek.
Kiváló 2015. június 30.családjával járt itt
Már két alkalommal ebédeltünk a Belga Étteremben, azt hiszem fogunk még többször is.
Kedves kiszolgálás, nagyon finom ételek, nem túlárazott étlap.
A teraszon elfogyasztott limonádé különösen jól esett a nagy melegben, a libamáj pedig egyszerűen tökéletes volt (mindkétszer).
Csak ajánlani tudom, bár van jó pár étterem a főutcán, szerintem érdemes ide betérni.