Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 196 debreceni étterem közül
2. helyezett Észak Alföldön - 679 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - vélemények, kritkikák

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 29.
Jó hangulatú, igényes hely, kedves kiszolgálás, finom ételek, változatos étlap, ezért járunk ide rendszeresen vissza!

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 29.
Finom ètelek, gyors és precíz felszolgálás. Foglalás nélkül érkeztünk, de így is kaptunk asztalt gyorsan :)

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 26.
Többet kaptunk, mint amit reméltünk, kiszolgálás, udvariasság, az ételek különleges ízvilága, harmóniája, tálalás minősége, egyéni igényeink kielégitése terén.
Jó szívvel tudom ajánlani minden igényes utazónak vagy helyi ínyencnek.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 21.
Nagyon kedves kiszolgálás, remek ételek. Megéri visszatérni. Ar-ertek aranyban is az egyik legjobb etterem Debrecenben! Csak ajanlani tudom azoknak, akik kedvelik a kulonleges izeket.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 18.
Kedves kiszolgálás. Finom, kiadós adag ételek. :) jól éreztük magunkat máskor is jövünk még. A házi krémes az egyik legfinomabb amit ettem.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 18.
Szuper kiszolgálas és csodás ételek. Ajánlom mindenkinek. Kedvesek a pincérek és gyorsan felszolgaltak a friss ételt.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. december 18.
Finom ételek, jó kiszolgálás! A kedvenc levesemet bármikor rendelem, az íze ugyan olyan és sosem csalódom benne

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. december 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Rendkívül finom az étel, kiszolgálás nagyon magas szintű és gyors, hangulatos környezet.
Máskor is jövünk

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 16.
Nagyon finom volt és színvonalas a hely.
Jól éreztük magunkat masoknak is ajánlom.
Pincében található az étterem jó a hangulata, udvariasak az alkalmazottak.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 15.
Fantasztikusak voltak az ételek.(tatárbeafsteak, citrusoscsirke, zöldalma rizotto, creme brülé) Állando magas szinvonalu ételek és kiszolgálás.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Hotel Lycium
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna szeánsszal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.03. - 2021.12.22.
Hungarospa Thermal Hotel
5 nap/4 éjszaka 15.600 - 20.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.22. - 2022.04.28.
Muskátli Apartmanház 4
3 nap/2 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
3 nap/2 éjszaka 16.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal, kedvezménnyel, gyerekjátszó használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.01. - 2021.12.20.
Járja Panzió
2 nap/1 éjszaka 3.500 - 4.500,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.29. - 2021.12.31.
Termál Panzió
Hajdúnánás
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 9.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Mary Apartman
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, strandnyitó programokkal
2021.04.30. - 2021.05.02.
Riviera Apartman
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2020.03.12. - 2022.06.14.
Véndiófa Vendégház Füzesgyarmat
Füzesgyarmat
3 nap/2 éjszaka 3.200 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Aqua Blue
6 nap/5 éjszaka 8.925,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.02. - 2021.08.31.
Muskátli Vendégház
Villa Toscana
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Silver Hotel Debrecen
Hotel Hőforrás Debrecen
Hajdúszoboszló kiemelt üdülőövezetében, a városi gyógyfürdőtől mintegy 500 méterre...
Wellness hétköznapok (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval (min. 2 éj)
4=5 akció - aludjon rá egyet

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX