Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 187 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 599 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - vélemények, kritkikák

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Értékelt: 2018. október 21.
Szuper hely, nagyon hangulatos es nagyon finomak az etelek! A kiszolgalas pedig kifogastalan! Ajanlom masoknak is hogy probaljak ki!

Értékelt: 2018. október 21.
Az étterem berendezése nagyon tetszett. A kiszolgálás remek volt, a pincér kedves és figyelmes volt végig. Az ételek magas színvonalúak, szép tálalás, finom ízek. Ajánlom mindenkinek.

Értékelt: 2018. október 21.
Nagyon hangulatos hely, a kiszolgálás és az ételek is kifogástalanok! Mindenkinek ajánlom, hogy próbálja ki a helyet, ha Debrecenben jár!

Értékelt: 2018. október 20.
Udvarias és gyors kiszolgálás. Kiváló ételek kedvező áron. Csülköt és oldalast kóstoltam, csak ajánlani tudom.

Értékelt: 2018. október 20.
Finom étel, kellemes hangulat, jó kiszolgálás. Csak ajánlani tudom mindenkinek! Mind az ételek állaga, mind a minősége kiváló.

Értékelt: 2018. október 20.
Fantastikus hely, az ebédünk isteni volt. A fogásokkal nem akadt semmiféle prombléma. A kiszolgálás villámgyorsan zajlott.

Értékelt: 2018. október 20.
Fantasztikus, ízletes ételek. Barátságos, szakmailag helytálló kiszolgálás. A hely aurája önmagában is bevonzza az erre járót.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 17.
Nagyon finom volt a Csokonai leves. Legközelebb mást is megkostolunk. Kedves volt a kiszolgálás is. Köszönjük szépen!

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 17.
Nagyon jó kis hely, mindenkinek ajánlom, pároknak legfőképp. Az adagokkal vigyázzatok, nem kímélnek! :)

Mobilról küldte. | 2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 14.
A családban sok szülinapot tartunk itt. Nagyon szeretjük a helyet, az ételeket, a hangulatot. Az új design nagyon szép!

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
2-4 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, lovaglással, pusztakocsikázással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.01. - 2019.02.28.
Karádi Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, szauna és fitnesz terem használattal
2018.09.15. - 2019.05.31.
Csaba Apartman
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Gambrinus Apartman
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Kastély Panzió II.
3 nap/2 éjszaka 8.025,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással
2018.10.16. - 2018.12.20.
Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda
Füzesgyarmat
Napi árak, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.12.10. - 2018.12.28.
Hotel Bungalló
Napi árak, reggelivel, internet elérhetőséggel
2018.12.10. - 2018.12.19.
London Pub Apartman
2 nap/1 éjszaka 3.333 - 5.333,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Hőforrás
6 nap/5 éjszaka 7.760,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőkezeléssel, wellness-részleg használattal, szabadidős játékokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.11.18. - 2019.03.29.
Tokajvár Hotel
Tokaj
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.12.10. - 2018.12.31.
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 64.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
2018.08.13. - 2019.12.28.
Deák Vendégház
4 nap/3 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2018.12.23. - 2018.12.26.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Hotel Járja Debrecen
A háromcsillagos színvonalú Hotel Járja 2011 áprilisától várja vendégeit. A közvetlenül a...
Hotel Rudolf Debrecen
Pihentető hétköznapok (min. 2 éj)
Napi árak
Kedvezményes téli pihenés (1 éjtől)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX