Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 198 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 651 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - vélemények, kritkikák

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 18.
A legigényesebb, leghangulatosabb hely, elsőosztályú kiszolgálással igényes környezetben.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 18.
Mindig jókat ettünk. Barátságos kiszolgálás, hangulatos hely. 19 éve írok ide, ismerősek az arcok, egyszer sem csalódtam. Hosszú ideig baráti társaságom törzshelye volt, míg szét nem széledt a csapat.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 15.
Eddig is az egyik kedvencünknek számított Debrecenben, de a designváltás óta még az eddigieknél is kedvesebb hely számunkra a Csokonai Étterem. Gusztusos, ízletes ételek, és remek kiszolgálás várja itt veendégeket. Mi még biztosan visszatérünk ide.

Értékelt: 2018. november 14.
Fantasztikus ez az étterem!! Másodjára jártunk itt a párommal és most sem csalódtunk! Remek kiszolgálás, nagyon finom ételek!! Csak ajánlani tudjuk!!!

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 14.
Az ételek nagyon finomak, és bőséges adagok. A személyezet udvarias és kedves volt. Hangulatos atmoszféra, Debrecenben mindenképp ajánlott.

Értékelt: 2018. november 14.
Remek kiszolgálás remek ételek hatalmas adagok remek ízvilág csodás vacsora egy szép novemberi progaram

Értékelt: 2018. november 14.
Gyönyörű étterem,remek kiszolgálás. Az ételek különlegesek és kiválóan vannak elkészítve.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 12.
Keszseges kiszolgalas, es remek fogasok. A Csokonai steak kulon ajanlott.
Ar ertek aranyban remek, megerdemli a maximum ertekelest.

2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 11. - 3 látogató hasznosnak vélte
Márton napján ki libát nem eszik. . . . elv alapján,ülünk be a Csokonaiba,óvatosságból előre asztalt foglalva. Az óvatosság indokolt, telt ház van,parkolni is nehéz a környéken,a család a Piac utcán parkol le,mig én őrzöm az asztalt. Érkezés 14,00-kor. Pincérünk rutinos,nem ma kezdte a szakmát. Ét és itallap azonnal,minden kérdésre tud válaszolni.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 11.
Fantasztikus hely, a kiszolgálás ahogy a kinálat és tökéletes. Nem kell sokat várni a megrendelt ételre, az ital kínálatuk is kiváló! Személyzet figyelmes, és segítőkész.
Debrecen egyik legjobb étterme.
Csak ajánlani tudom, mindenkinek, aki Debrecen belvárosát veszi célba, és megéhezne a nap bármely szakaszában!

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Rákóczi Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.07.22. - 2020.07.18.
Prima Villa 1
3 nap/2 éjszaka 8.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2017.07.14. - 2019.12.22.
Hotel Bungalló
5 nap/4 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, internet elérhetőséggel
2019.07.18. - 2020.01.05.
Campus Hotel
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 8.850,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Outlet Hotel Polgár
Polgár
2 nap/1 éjszaka 18.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.21. - 2020.03.21.
Termál Apartman Hotel
Nyírbátor
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Demeter Apartman
7 nap/6 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.07.29. - 2019.10.15.
Zöld Béka Wellness Apartmanok
3 nap/2 éjszaka 7.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgő bekészítéssel, kedvezményes belépőkkel, fürdőköpeny bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.29. - 2019.12.29.
Hotel Divinus
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 alkalommal grill ebéddel, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2019.06.01. - 2019.08.31.
Tóth Magánszállás
4 nap/3 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Deák Vendégház
3 nap/2 éjszaka 2.500 - 3.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.08.04. - 2020.07.18.
Márvány Panzió
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Hotel Rudolf Debrecen
Hotel Járja Debrecen
A háromcsillagos színvonalú Hotel Járja 2011 áprilisától várja vendégeit. A közvetlenül a...
Karneváli hét az Atlantisban (min. 3 éj)
Lazító Rudolf napok félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Napi árak

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX