Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 208 debreceni étterem közül
2. helyezett Észak Alföldön - 712 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - vélemények, kritkikák

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 29.
Jó hangulatú, igényes hely, kedves kiszolgálás, finom ételek, változatos étlap, ezért járunk ide rendszeresen vissza!

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 29.
Finom ètelek, gyors és precíz felszolgálás. Foglalás nélkül érkeztünk, de így is kaptunk asztalt gyorsan :)

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 26.
Többet kaptunk, mint amit reméltünk, kiszolgálás, udvariasság, az ételek különleges ízvilága, harmóniája, tálalás minősége, egyéni igényeink kielégitése terén.
Jó szívvel tudom ajánlani minden igényes utazónak vagy helyi ínyencnek.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 21.
Nagyon kedves kiszolgálás, remek ételek. Megéri visszatérni. Ar-ertek aranyban is az egyik legjobb etterem Debrecenben! Csak ajanlani tudom azoknak, akik kedvelik a kulonleges izeket.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 18.
Kedves kiszolgálás. Finom, kiadós adag ételek. :) jól éreztük magunkat máskor is jövünk még. A házi krémes az egyik legfinomabb amit ettem.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 18.
Szuper kiszolgálas és csodás ételek. Ajánlom mindenkinek. Kedvesek a pincérek és gyorsan felszolgaltak a friss ételt.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. december 18.
Finom ételek, jó kiszolgálás! A kedvenc levesemet bármikor rendelem, az íze ugyan olyan és sosem csalódom benne

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. december 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Rendkívül finom az étel, kiszolgálás nagyon magas szintű és gyors, hangulatos környezet.
Máskor is jövünk

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 16.
Nagyon finom volt és színvonalas a hely.
Jól éreztük magunkat masoknak is ajánlom.
Pincében található az étterem jó a hangulata, udvariasak az alkalmazottak.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 15.
Fantasztikusak voltak az ételek.(tatárbeafsteak, citrusoscsirke, zöldalma rizotto, creme brülé) Állando magas szinvonalu ételek és kiszolgálás.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 17.500 - 36.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, állatsimogatással, parkolással
2020.10.29. - 2021.08.31.
2 nap/1 éjszaka 11.850 - 18.925,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internettel
2019.10.02. - 2021.10.15.
Centrum Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.998 - 7.248,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.01.24. - 2021.12.31.
Napsugár Apartmanok
7 nap/6 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ajándék üveg borral, kerékpározási lehetőséggel.
2021.03.01. - 2021.12.23.
Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda
Füzesgyarmat
2 nap/1 éjszaka 11.750 - 12.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, játszó szobával, billiárd, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.03. - 2021.12.31.
Termál Panzió
Hajdúnánás
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 9.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.01.24. - 2022.01.24.
Best Apartman
2 nap/1 éjszaka 4.500 - 8.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.01.24. - 2022.01.24.
Hotel Medián
Hajdúnánás
2021.01.23. - 2022.01.24.
Honey Hotel Family Resort
3 nap/2 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2020.11.06. - 2021.04.30.
Hotel Aqua Blue
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.11. - 2021.03.31.
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
2021.02.01. - 2021.12.31.

Szállodák Debrecenben és környékén
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Silver Hotel Debrecen
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi ár 2 vagy több főre (min. 2 éj)
Nyári Silver napok (min. 4 éj)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX