Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 196 debreceni étterem közül
2. helyezett Észak Alföldön - 599 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - vélemények, kritkikák

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 18.
A legigényesebb, leghangulatosabb hely, elsőosztályú kiszolgálással igényes környezetben.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 18.
Mindig jókat ettünk. Barátságos kiszolgálás, hangulatos hely. 19 éve írok ide, ismerősek az arcok, egyszer sem csalódtam. Hosszú ideig baráti társaságom törzshelye volt, míg szét nem széledt a csapat.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 15.
Eddig is az egyik kedvencünknek számított Debrecenben, de a designváltás óta még az eddigieknél is kedvesebb hely számunkra a Csokonai Étterem. Gusztusos, ízletes ételek, és remek kiszolgálás várja itt veendégeket. Mi még biztosan visszatérünk ide.

Értékelt: 2018. november 14.
Fantasztikus ez az étterem!! Másodjára jártunk itt a párommal és most sem csalódtunk! Remek kiszolgálás, nagyon finom ételek!! Csak ajánlani tudjuk!!!

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 14.
Az ételek nagyon finomak, és bőséges adagok. A személyezet udvarias és kedves volt. Hangulatos atmoszféra, Debrecenben mindenképp ajánlott.

Értékelt: 2018. november 14.
Remek kiszolgálás remek ételek hatalmas adagok remek ízvilág csodás vacsora egy szép novemberi progaram

Értékelt: 2018. november 14.
Gyönyörű étterem,remek kiszolgálás. Az ételek különlegesek és kiválóan vannak elkészítve.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 12.
Keszseges kiszolgalas, es remek fogasok. A Csokonai steak kulon ajanlott.
Ar ertek aranyban remek, megerdemli a maximum ertekelest.

2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 11. - 3 látogató hasznosnak vélte
Márton napján ki libát nem eszik. . . . elv alapján,ülünk be a Csokonaiba,óvatosságból előre asztalt foglalva. Az óvatosság indokolt, telt ház van,parkolni is nehéz a környéken,a család a Piac utcán parkol le,mig én őrzöm az asztalt. Érkezés 14,00-kor. Pincérünk rutinos,nem ma kezdte a szakmát. Ét és itallap azonnal,minden kérdésre tud válaszolni.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 11.
Fantasztikus hely, a kiszolgálás ahogy a kinálat és tökéletes. Nem kell sokat várni a megrendelt ételre, az ital kínálatuk is kiváló! Személyzet figyelmes, és segítőkész.
Debrecen egyik legjobb étterme.
Csak ajánlani tudom, mindenkinek, aki Debrecen belvárosát veszi célba, és megéhezne a nap bármely szakaszában!

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Campus Hotel
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 8.850 - 20.850,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Muskátli Apartmanház 4
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.500 - 25.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
2019.01.18. - 2020.03.30.
Kálvin Utcai Apartmanok
6 nap/5 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Divinus
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, gyümölcsturmix-szal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2019.12.23.
Hotel Medián
Hajdúnánás
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.07. - 2019.06.10.
Hotel Rudolf
2-7 éjszaka 9.986,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző biztosításával, központi széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.16. - 2020.01.02.
Zöld Béka Wellness Apartmanok
3 nap/2 éjszaka 7.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgő bekészítéssel, kedvezményes belépőkkel, fürdőköpeny bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.29. - 2019.12.29.
Cristian Apartman
2 nap/1 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.07.01. - 2020.04.20.
Muskátli Vendégház
4 nap/3 éjszaka 5.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
2019.01.02. - 2019.12.31.
Wellness Hotel-M
3 nap/2 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: all inclusive ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.24. - 2019.06.29.
Sóvirág Vendégház
Hortobágy
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Silver Hotel Debrecen
Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman Debrecen
A különböző épülettömbökből álló, díszkapukkal körbelhatárolt Prima Villa 2 -...
Csupa csoki csomag (min. 3 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Príma kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX