Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 212 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 728 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - vélemények, kritkikák

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Értékelt: 2018. december 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon finom és kulonleges etelek vannak itt! Mindenkinek ajánlom a helyet, hiszen itt mindenki megtalálja a neki valót.

Értékelt: 2018. december 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Remek ételek, jó árak, gyors és kedves kiszolgálás. Mindenkinek csak ajánlani tudom, legyen szó akár romantikus, családi vagy üzleti alkalomról.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 4.
Az etelek kulonlegesek, meg sehol nem talakoztunk ilyen sokretu valasztekkal. Kifogastalan minoseguek es meretuek. A kiszolgálás baratsagos. Ha nincs foglalasa az embernek, a pincerek akkor is megtesznek mindent annak erdekeben, hogy helyet tudjanak biztosítani. Plusz pont, hogy a tatar beefsteak helyben az orrunk elott készül, ezert kulfoldi rokonokat eloszeretettel invitalunk ide, hogy igazi gasztro elmenyben legyen reszuk.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 2.
Pontos, kedves kiszolgálás, kellemes hangulat, finom, változatos ételek. Csokonai leves nagyon finom nagy adag, csak ajánlani tudom.

Értékelt: 2018. december 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon tiszta, modern, hangulatos hely, kedves, hozzáértő kiszolgálással! Az ételek változatosak, különlegesek, ízesen elkészítve. Jövünk még!

Értékelt: 2018. december 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Házias, különleges fogások! A személyzet rendkívül segítőkész és udvarias volt! Jövünk máskor is!

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 2.
Korrekt árak, kivàló minőség,kedves figyelmes felszolgálás,ízletes ételelek.
Ha lesz rá alkalom ismét vissza térünk.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 1.
Kedves, figyelmes, vendégszerető és gyors kiszolgálás mellé társul egy kiemelkedően ízletes konyha. A hely hangulatos.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 1.
Remek a kiszolgálás, a legjobb tatar beef steak Debrecenben, a hely is hangulatos. A házi linonádéjuk is remek, különösen az epres.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 27.
Már sokadjára vagyunk itt kedvesemmel. Még a Hajdú-Bihar - i Napló által ismertük meg. Nyertünk egy kétszemélyes vacsorát amelyet minden ide látogatás alatt fel elevenítünk. Szeretünk ide vissza térni. Szuper a kiszolgálás és finomak az ételek. További eredményes munkát az itt dolgozóknak. Debrecen legjobb étterme. A jövendőbeli feleségemet szoktam ide hozni,mert szeretem.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Laci Magánszálláshely
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.650,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Wellness Hotel-M
2 nap/1 éjszaka 12.059 - 23.946,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.08.22. - 2020.12.22.
Steffy Apartman
7 nap/6 éjszaka 4.500,-Ft/fő/éj ártól: önellátással, medence használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.08.31.
Hotel Pávai
8 nap/7 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Hotel Hőforrás
2-7 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, beltéri és kültéri medencehasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.17. - 2020.12.22.
Attila Vendégház
4 nap/3 éjszaka 6.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2019.01.02. - 2020.12.31.
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 18.750 - 25.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.08.29.
Skorpió Lak
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Ligetalja Termál Hotel
Penészlek
4 nap/3 éjszaka 11.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan termálfürdő, szauna és strandmedence használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.11. - 2020.08.31.
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
3 nap/2 éjszaka 22.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.16. - 2020.08.31.
Muskátli Apartmanház 4
4 nap/3 éjszaka 6.166,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
2020.01.02. - 2020.12.31.
Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman
6 nap/5 éjszaka 9.980,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2020.06.28. - 2020.08.28.

Szállodák Debrecenben és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Hotel Rudolf Debrecen
Hotel Divinus Debrecen
Hűsítő pillanatok (min. 2 éj)
Lazító Rudolf napok félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Pezsdítő nyári élmények (min. 2 éj)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX