Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 196 debreceni étterem közül
2. helyezett Észak Alföldön - 599 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - vélemények, kritkikák

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 9.
Végigkóstoltuk a Márton napi ajánlatot, nagyon finom volt minden eleme! Kicsiknek és nagyoknak is ajánljuk!

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedes segítőkész pincérek fogadtak. Ebédidőben még bőven volt helyünk. Az étlap csalóka, mivel az ételek nevei melleti fotókon nagyon kicsinek tűnnek az addagok, ellenben amit kihoznagy nagyon nagy, laktató es nagyon finom.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 6.
Ahogy bejelöltem az előbbiekben is minden kiváló volt, csak ajánlani tudom!
Kifogásolhatatlan,igényes helyszín,kiváló ételek,fantasztikus kiszolgalás!

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 4.
Profi kiszolgálás, pazar ételsor, a város méltán legnevesebb étterme!Az igazi nagybetűs VENDÉGLÁTÁS!

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 4.
Remek hely, nagyon finom ételekkel és remek kiszolgálással. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 3.
Évente itt ünnepeljük évfordulónkat, és ez a jövőben is így lesz. Finom ételek, meghitt hangulat és kedves kiszolgálás.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 3.
Amikor csak tehetjük, ellátogatunk ide, mert eddig ebben az étteremben ettem a legfinomabb ételeket! Habár Miskolc nincs közel, megéri az utazás! A kiszolgálás nagyon kedves, csak ajánlani tudom mindenkinek, aki értékeli az igényesen elkészített, mégsem horribilis árú ételeket!

Értékelt: 2018. november 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Fiatalos, fancy étterem, bőséges étel választékkal, amik nem mellesleg isteni finomak.
A felszolgálás udvarias és professzionális.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Udvarias kiszolgálás.
Finom limonádé és vacsi.
Szép kultúrált környezet.
Ajánlom mindenkinek aki erre jár

Mobilról küldte. | 2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hely hangulata, kialakítása magával ragadó, a kiszolgálás udvarias, kedves. Az ételek nagyon finomak, az pedig külön dícséretes, hogy ilyenkor, ősz végén is vannak limonádé különlegességek. Nem először voltunk itt és nem is utoljára. Csak ajánlani tudom.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Hotel Divinus
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, gyümölcsturmix-szal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2019.12.23.
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
3 nap/ 2 éjszaka 16.900 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, lovaglással, pusztakocsikázással, állatsimogatással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.01. - 2019.08.31.
Bástya Wellness Hotel
Nyírbátor
2-4 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, szoba bekészítéssel, korlátlan tea és kávéfogyasztással, wellness élményekkel, szauna törölközővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.01. - 2019.05.31.
Miki Apartmanok & Vendégházak
3 nap/2 éjszaka 6.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2017.01.10. - 2019.12.23.
Medhotel HRC
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2019.06.21. - 2019.09.15.
Mary Apartman
4 nap/3 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2019.12.28. - 2020.01.01.
Auguszta Hotel
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.20. - 2020.04.20.
Relax Apartman
2019.04.20. - 2020.04.20.
Járja Panzió
7 nap/6 éjszaka 4.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással
2018.09.16. - 2019.12.22.
Hotel Rudolf
Akár 1 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet használattal
2019.03.01. - 2019.05.01.
Attila Vendégház
3 nap/2 éjszaka 6.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2017.01.10. - 2019.12.23.
Márvány Hotel
3 nap/2 éjszaka 4.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, yade köves gerincnyújtó-méregtelenítő masszázzsal
2018.03.13. - 2020.01.05.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Silver Hotel Debrecen
Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman Debrecen
A különböző épülettömbökből álló, díszkapukkal körbelhatárolt Prima Villa 2 -...
Wellness hétköznapok (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Príma kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX