Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 210 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 709 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - vélemények, kritkikák

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 18.
Mindig jókat ettünk. Barátságos kiszolgálás, hangulatos hely. 19 éve írok ide, ismerősek az arcok, egyszer sem csalódtam. Hosszú ideig baráti társaságom törzshelye volt, míg szét nem széledt a csapat.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 15.
Eddig is az egyik kedvencünknek számított Debrecenben, de a designváltás óta még az eddigieknél is kedvesebb hely számunkra a Csokonai Étterem. Gusztusos, ízletes ételek, és remek kiszolgálás várja itt veendégeket. Mi még biztosan visszatérünk ide.

Értékelt: 2018. november 14.
Fantasztikus ez az étterem!! Másodjára jártunk itt a párommal és most sem csalódtunk! Remek kiszolgálás, nagyon finom ételek!! Csak ajánlani tudjuk!!!

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 14.
Az ételek nagyon finomak, és bőséges adagok. A személyezet udvarias és kedves volt. Hangulatos atmoszféra, Debrecenben mindenképp ajánlott.

Értékelt: 2018. november 14.
Remek kiszolgálás remek ételek hatalmas adagok remek ízvilág csodás vacsora egy szép novemberi progaram

Értékelt: 2018. november 14.
Gyönyörű étterem,remek kiszolgálás. Az ételek különlegesek és kiválóan vannak elkészítve.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 12.
Keszseges kiszolgalas, es remek fogasok. A Csokonai steak kulon ajanlott.
Ar ertek aranyban remek, megerdemli a maximum ertekelest.

2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 11. - 3 látogató hasznosnak vélte
Márton napján ki libát nem eszik. . . . elv alapján,ülünk be a Csokonaiba,óvatosságból előre asztalt foglalva. Az óvatosság indokolt, telt ház van,parkolni is nehéz a környéken,a család a Piac utcán parkol le,mig én őrzöm az asztalt. Érkezés 14,00-kor. Pincérünk rutinos,nem ma kezdte a szakmát. Ét és itallap azonnal,minden kérdésre tud válaszolni.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 11.
Fantasztikus hely, a kiszolgálás ahogy a kinálat és tökéletes. Nem kell sokat várni a megrendelt ételre, az ital kínálatuk is kiváló! Személyzet figyelmes, és segítőkész.
Debrecen egyik legjobb étterme.
Csak ajánlani tudom, mindenkinek, aki Debrecen belvárosát veszi célba, és megéhezne a nap bármely szakaszában!

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 9.
Végigkóstoltuk a Márton napi ajánlatot, nagyon finom volt minden eleme! Kicsiknek és nagyoknak is ajánljuk!

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 15.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, lovaglással, kalandos pusztakocsikázással, frissítő masszázzsal, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.05.31.
Victoria Garden Hotel
Nyíregyháza
3 nap/2 éjszaka 11.200,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, korai bejelentkezéssel és késői kijelentkezéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.18. - 2020.06.15.
Plage Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.10. - 2020.06.06.
Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman
6 nap/5 éjszaka 6.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyógykezeléssel, fürdőbelépővel
2020.01.12. - 2020.12.18.
Stop Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 5.050,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.19. - 2020.12.30.
Járja Panzió
5 nap/4 éjszaka 4.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással
2018.09.16. - 2020.12.22.
Cristian Apartman
2020.02.23. - 2021.02.19.
Riviera Apartman
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2020.03.12. - 2020.10.24.
Mary Apartman
2020.02.19. - 2021.02.19.
Demeter Apartman
2021.02.19. - 2020.02.19.
Laci Magánszálláshely
2020.02.19. - 2021.02.19.
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
4 nap/3 éjszaka 27.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, leves ebéddel szombaton és vasárnap, üdvözlőitallal, arcmaszkkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Silver Hotel Debrecen
Hotel Rudolf Debrecen
Húsvéti ajánlat (min. 3 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX