Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 198 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 651 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - vélemények, kritkikák

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 9.
Végigkóstoltuk a Márton napi ajánlatot, nagyon finom volt minden eleme! Kicsiknek és nagyoknak is ajánljuk!

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedes segítőkész pincérek fogadtak. Ebédidőben még bőven volt helyünk. Az étlap csalóka, mivel az ételek nevei melleti fotókon nagyon kicsinek tűnnek az addagok, ellenben amit kihoznagy nagyon nagy, laktató es nagyon finom.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 6.
Ahogy bejelöltem az előbbiekben is minden kiváló volt, csak ajánlani tudom!
Kifogásolhatatlan,igényes helyszín,kiváló ételek,fantasztikus kiszolgalás!

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 4.
Profi kiszolgálás, pazar ételsor, a város méltán legnevesebb étterme!Az igazi nagybetűs VENDÉGLÁTÁS!

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 4.
Remek hely, nagyon finom ételekkel és remek kiszolgálással. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 3.
Évente itt ünnepeljük évfordulónkat, és ez a jövőben is így lesz. Finom ételek, meghitt hangulat és kedves kiszolgálás.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 3.
Amikor csak tehetjük, ellátogatunk ide, mert eddig ebben az étteremben ettem a legfinomabb ételeket! Habár Miskolc nincs közel, megéri az utazás! A kiszolgálás nagyon kedves, csak ajánlani tudom mindenkinek, aki értékeli az igényesen elkészített, mégsem horribilis árú ételeket!

Értékelt: 2018. november 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Fiatalos, fancy étterem, bőséges étel választékkal, amik nem mellesleg isteni finomak.
A felszolgálás udvarias és professzionális.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Udvarias kiszolgálás.
Finom limonádé és vacsi.
Szép kultúrált környezet.
Ajánlom mindenkinek aki erre jár

Mobilról küldte. | 2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hely hangulata, kialakítása magával ragadó, a kiszolgálás udvarias, kedves. Az ételek nagyon finomak, az pedig külön dícséretes, hogy ilyenkor, ősz végén is vannak limonádé különlegességek. Nem először voltunk itt és nem is utoljára. Csak ajánlani tudom.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Rákóczi Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.07.22. - 2020.07.18.
Stop Panzió
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 6.150,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, belépővel, kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2012.01.01. - 2020.12.31.
Derényi Apartman
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.15. - 2019.09.15.
M37 Apartman
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.07.18. - 2020.07.18.
Platán Hotel Debrecen
Akár 1 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással
2018.12.04. - 2019.12.31.
Korinna Apartman I.
7 nap/6 éjszaka 3.000 - 6.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
2019.07.18. - 2020.07.18.
Hungarospa Thermal Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással
2016.11.20. - 2020.04.30.
Park Hotel Ambrózia
3 nap/2 éjszaka 25.700,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, élményfürdő belépővel, ajándék borral
2015.11.10. - 2020.01.31.
Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda
Füzesgyarmat
Napi árak, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.07.22. - 2020.01.08.
Termál Panzió
Hajdúnánás
2 nap/1 éjszaka 5.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.08.01. - 2020.07.18.
Sóvirág Vendégház
Hortobágy
Akár 1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szauna és jacuzzi használattal, bográcsozási és grillezési lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.03. - 2019.12.20.
Hotel Aurum
2 nap/1 éjszaka 13.556 - 18.961,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
2019.01.09. - 2020.01.03.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Hotel Rudolf Debrecen
Hotel Járja Debrecen
A háromcsillagos színvonalú Hotel Járja 2011 áprilisától várja vendégeit. A közvetlenül a...
Karneváli hét az Atlantisban (min. 3 éj)
Lazító Rudolf napok félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Napi árak

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX