Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 187 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 599 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - vélemények, kritkikák

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 11.
Igényesen felújított Modern és egyben “régies” belső tér, kellemes színhasználattal.Kitűnő ételek, profi és kedves kiszolgálás. Csak ajánlani tudjuk!

Mobilról küldte. | 2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 11.
Hosszú évek óta a legjobb étterem. A minőség kifogástalan. Kedves pincérek. Jó hangulat. Finom ételek.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 6.
Nagyon szép elegáns tiszta hely. Finom ételekkel, udvarias kiszolgálás. Hangulatos vidám hely.

Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 30.
Ha a legjobb hagyományos konyhát keresed Debrecenben, akkor ugorj le a Csokonaiba, ahol a színvonal évtizedek óta változatlan.

2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 30.
Születésnapi családi rendezvényük a helyszín igényességének, a kiszolgálás színvonalának és az ételek választékának köszönhetően is felejthetetlenné vált. Továbbra is csak ajánlani tudjuk ezt a professzionális helyet ismerőseinknek és barátainak akár romantikus vacsorára, akár nagyobb létszámú rendezvény lebonyolításához.

Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 29.
Kedves és segítőkész a személyzet. Ahogy belépünk az étterembe jó és meleg hangulat vár. Az ülések nagyon szépek és kényelmesek. Az étlapon különleges és ínycsiklandozó ételek várnak! Mindenkinek ajánlom ha egy különleges, tiszta és hangulatos helyen akar enni.

Értékelt: 2018. szeptember 29.
Udvarias, kedves kiszolgálás, nagyon finom ízek. Nagyon tetszik a menü, kicsit újra vannak gondolva a hagyományos ízek, és ettől olyan finomak az ételek. Minden rendben volt, köszönjük!

Értékelt: 2018. szeptember 29.
Figyelmes személyzet, finom ételek. Gyors precíz kiszolgálás, isteni limonádék. Minden a legnagyobb rendben biztosan vissza térünk családdal és barátokkal egyaránt

Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 28.
Nagyon szetetem ezt a helyet! Fiatalabb koromban is sokat jártam ide. Minden szuper. Feleségem is nagyon szeteti. Jó emlékek füznek ide. A szinvonal ugyanoklyan jó mint 20-25 éve! Csak gratulálni tudok.

Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 14.
Kellemes helyen kedves kiszolgálás mellett finom ételek vártak minket. Ár-érték arányban megfelelő. Normál éttermi árakért kellő mennyiség. Jó ízű, nem túlfűszerezett és semmiképpen sem unalmas ételek kínálatából választhattunk. Köszönjük!

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Centrum Hotel
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 11.250 - 24.650,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internettel
2018.10.17. - 2019.12.31.
Plage Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.635,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.23.
Hotel Nagyerdő
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.08. - 2019.12.23.
Zsuzsa Apartman Szoboszló
2019.05.01. - 2019.09.30.
Major Panzió & Étterem
2-6 éjszaka 5.332,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.10.23. - 2018.12.22.
Medhotel HRC
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és rózsaszirom bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal
2019.02.15. - 2019.02.17.
Gambrinus Apartman
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.12.10. - 2019.12.10.
Muskátli Vendégház
3 nap/2 éjszaka 6.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
2017.01.10. - 2019.12.31.
Hotel Medián
Hajdúnánás
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.12.10. - 2018.12.23.
Park Hotel Ambrózia
Akár 1 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal
2017.02.01. - 2019.01.31.
Anna Vendégház
5 nap/4 éjszaka 5.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással
2018.09.16. - 2018.12.21.
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 17.500 - 100.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
2018.08.13. - 2019.12.31.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Hotel Járja Debrecen
A háromcsillagos színvonalú Hotel Járja 2011 áprilisától várja vendégeit. A közvetlenül a...
Hotel Rudolf Debrecen
Pihentető hétköznapok (min. 2 éj)
Napi árak
Kedvezményes téli pihenés (1 éjtől)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX