Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 208 debreceni étterem közül
2. helyezett Észak Alföldön - 712 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - vélemények, kritkikák

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. december 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyszerű kiszolgálás , Debrecen legjobb ételei. Tiszta , modern , kevés választék , de pont ez a jó .

Értékelt: 2018. december 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Másodjára ebédeltünk az étteremben. Most sem csalódtunk. Minden nagyon finom volt. Az ételek mindig különlegesek és minőségiek. A kiszolgálás gyors, figyelmes. Eddig ez volt a legjobb étterem itt Debrecenben ahol jártunk. Vidékről érkezünk de nagyon megéri. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Értékelt: 2018. december 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon finom és kulonleges etelek vannak itt! Mindenkinek ajánlom a helyet, hiszen itt mindenki megtalálja a neki valót.

Értékelt: 2018. december 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Remek ételek, jó árak, gyors és kedves kiszolgálás. Mindenkinek csak ajánlani tudom, legyen szó akár romantikus, családi vagy üzleti alkalomról.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 4.
Az etelek kulonlegesek, meg sehol nem talakoztunk ilyen sokretu valasztekkal. Kifogastalan minoseguek es meretuek. A kiszolgálás baratsagos. Ha nincs foglalasa az embernek, a pincerek akkor is megtesznek mindent annak erdekeben, hogy helyet tudjanak biztosítani. Plusz pont, hogy a tatar beefsteak helyben az orrunk elott készül, ezert kulfoldi rokonokat eloszeretettel invitalunk ide, hogy igazi gasztro elmenyben legyen reszuk.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 2.
Pontos, kedves kiszolgálás, kellemes hangulat, finom, változatos ételek. Csokonai leves nagyon finom nagy adag, csak ajánlani tudom.

Értékelt: 2018. december 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon tiszta, modern, hangulatos hely, kedves, hozzáértő kiszolgálással! Az ételek változatosak, különlegesek, ízesen elkészítve. Jövünk még!

Értékelt: 2018. december 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Házias, különleges fogások! A személyzet rendkívül segítőkész és udvarias volt! Jövünk máskor is!

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 2.
Korrekt árak, kivàló minőség,kedves figyelmes felszolgálás,ízletes ételelek.
Ha lesz rá alkalom ismét vissza térünk.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 1.
Kedves, figyelmes, vendégszerető és gyors kiszolgálás mellé társul egy kiemelkedően ízletes konyha. A hely hangulatos.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Laci Magánszálláshely
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.650,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.01.24. - 2022.01.24.
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 13.900 - 43.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
2021.02.05. - 2022.01.02.
Hotel Hőforrás
4 nap/3 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, kedvezménnyel, parkolás,Wi-Fi internet elérhetőség,
2020.09.29. - 2021.03.31.
Silver Hotel
5 nap/4 éjszaka 14.651 - 25.874,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.14. - 2021.08.29.
Hotel Pagony**** Wellness & Conference
Nyíregyháza
2 nap/1 éjszaka 11.809,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal
2021.03.11. - 2021.03.15.
Járja Panzió
5 nap/4 éjszaka 4.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással
2018.09.16. - 2021.12.21.
Hotel Aqua Blue
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.11. - 2021.03.31.
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 40.500,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, fitnesz terem használattal, parkolással, internettel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Hotel Korona Hajdúszoboszló
2021.01.23. - 2022.01.24.
In Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.807 - 10.756,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, finn szauna használattal
2020.06.01. - 2021.09.12.
Anna Vendégház
2 nap/1 éjszaka 7.000 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.02. - 2022.01.24.
Véndiófa Vendégház Füzesgyarmat
Füzesgyarmat
3 nap/2 éjszaka 3.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.01.24. - 2022.01.24.

Szállodák Debrecenben és környékén
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Silver Hotel Debrecen
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi ár 2 vagy több főre (min. 2 éj)
Nyári Silver napok (min. 4 éj)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX