Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 207 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 689 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - vélemények, kritkikák

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 2.
Pontos, kedves kiszolgálás, kellemes hangulat, finom, változatos ételek. Csokonai leves nagyon finom nagy adag, csak ajánlani tudom.

Értékelt: 2018. december 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon tiszta, modern, hangulatos hely, kedves, hozzáértő kiszolgálással! Az ételek változatosak, különlegesek, ízesen elkészítve. Jövünk még!

Értékelt: 2018. december 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Házias, különleges fogások! A személyzet rendkívül segítőkész és udvarias volt! Jövünk máskor is!

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 2.
Korrekt árak, kivàló minőség,kedves figyelmes felszolgálás,ízletes ételelek.
Ha lesz rá alkalom ismét vissza térünk.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 1.
Kedves, figyelmes, vendégszerető és gyors kiszolgálás mellé társul egy kiemelkedően ízletes konyha. A hely hangulatos.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 1.
Remek a kiszolgálás, a legjobb tatar beef steak Debrecenben, a hely is hangulatos. A házi linonádéjuk is remek, különösen az epres.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 27.
Már sokadjára vagyunk itt kedvesemmel. Még a Hajdú-Bihar - i Napló által ismertük meg. Nyertünk egy kétszemélyes vacsorát amelyet minden ide látogatás alatt fel elevenítünk. Szeretünk ide vissza térni. Szuper a kiszolgálás és finomak az ételek. További eredményes munkát az itt dolgozóknak. Debrecen legjobb étterme. A jövendőbeli feleségemet szoktam ide hozni,mert szeretem.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 25.
Nagy adag, különleges ízvilágú ételek, kellemes hangulat, a felszolgálók kedvesek, figyelmesek.

Értékelt: 2018. november 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
A legfinomabb ételek egész Debrecenben!
Kitűnő kiszolgálás igényes környezet, mindenkinek ki kell próbálni.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 23.
Gyors kiszolgálás, laktató bősèges ételek! Nagyon élveztük az élő zenét! Szép környezet, remek a belső parkolasi lehetőség.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Hotel Nagyerdő
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, termálvizes medence- és szaunahasználattal, gyógykezeléssel, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.30. - 2020.12.22.
Hotel Lycium
2019.12.09. - 2020.12.10.
Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman
6 nap/5 éjszaka 6.598,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyógykezeléssel, fürdőbelépővel
2017.07.01. - 2020.06.26.
Muskátli Vendégház
6 nap/5 éjszaka 3.100,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.01.10. - 2019.12.31.
Plage Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.03. - 2019.12.19.
Park Hotel Ambrózia
3 nap/2 éjszaka 25.700,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, élményfürdő belépővel
2015.11.10. - 2021.01.31.
M37 Apartman
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.10. - 2020.12.10.
Hotel Óbester
Debrecen
Akár 1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.01.19. - 2019.12.27.
Sóvirág Vendégház
Hortobágy
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szauna és jacuzzi használattal, bográcsozási és grillezési lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.03. - 2019.12.20.
Laci Betyár Fogadó
2 nap/1 éjszaka 7.700,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.12.10. - 2021.01.31.
Relax Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2019.01.01. - 2019.12.31.
Karádi Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, szauna és fitneszterem használattal
2019.09.16. - 2019.12.22.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Park Hotel Ambrózia Debrecen
A Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló legcsaládiasabb szállodája, konyhával felszerelt...
Silver Hotel Debrecen
Újévi feltöltődés (min. 2 éj)
Aqua Palace családi napok (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX