Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 197 debreceni étterem közül
2. helyezett Észak Alföldön - 687 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - vélemények, kritkikák

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 13.
Molto bene ! Kellemes környezet, modern berendezés. Azételek bőségesek és rendkívül finomak. Biztosan újra fel fogjuk majd keresni a helyet.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 12.
Debrecen egyik legjobb éttermében egyedülállóan jó ízekkel találkoztunk, illetve rendkívül udvarias kiszolgálásban volt részünk.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 12.
A hely amiben nem lehet csalódni. Változatos ételek remek kiszolgálás, öröm ide visszatérni.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 6.
Fantasztikus ételek, kedves kiszolgálás, és gyors elkészítés. Nagyon ajánlom mindenkinek, aki valami ilyesmire vágyik, ráadásul mindez jó áron, és a város közepében

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Egyik kedvenc! Nagyon szép, tiszta, elegáns étterem. Kifogástalan ízharmónia. Mindenkinek szívből ajánlom!

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Gyors,precíz kiszolgálás. Finom ételek. Pincérekre nem kellett vadászni rögtön jöttek.
Ár/érték arány megfelelő.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
Véletlen akadtunk rá a helyre, de nagyon elégedettek voltunk. A kiszolgálás udvarias, kedves, előzékeny. A rendelt ételek bőségesek és finomak voltak. A várakozási idő is minimális volt. Viszont szerencsénk volt, éppen kaptunk asztalt, szóval ha valaki jönne, ajánlott foglalni előre!

Értékelt: 2018. december 30.
Mint mindig tokeletes etelek es kedves szemelyzet. Mashova nem mennek debrecenbe, csaladi unnepsegek es randik alkalmaval szoktuk valasztani sosem csalodtunk.

Értékelt: 2018. december 30.
Szuper ételek, szuper kiszolgálás. Könnyű megközelíthetőség. Kiváló belvárosi hely.Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Értékelt: 2018. december 30.
Finom ételek, gyors és barátságos kiszolgálás, szép igényes környezet. Bátran ajánlom, visszatértünk még.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Platán Hotel Debrecen
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 9.900 - 14.900,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, infra- és finn szauna használattal
2020.11.02. - 2021.06.30.
Skorpió Lak
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Rákóczi Panzió
Laci Magánszálláshely
Hotel Pávai
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.063 - 26.078,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny használattal
2021.03.23. - 2022.01.10.
Miki Apartmanok & Vendégházak
Major Panzió & Étterem
3-6 éjszaka 8.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.07.01. - 2021.08.31.
Anna Vendégház
2021.07.01. - 2022.04.15.
Centrum Panzió
2021.04.15. - 2021.12.31.
Hotel Aurum
3 nap/2 éjszaka 12.589 - 24.483,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
2021.03.16. - 2021.12.20.
Muskátli Apartmanház 4

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Silver Hotel Debrecen
Hotel Hőforrás Debrecen
Hajdúszoboszló kiemelt üdülőövezetében, a városi gyógyfürdőtől mintegy 500 méterre...
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval (min. 2 éj)
4=5 akció - aludjon rá egyet

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX