Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 212 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 729 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - vélemények, kritkikák

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 29.
Jó hangulatú, igényes hely, kedves kiszolgálás, finom ételek, változatos étlap, ezért járunk ide rendszeresen vissza!

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 29.
Finom ètelek, gyors és precíz felszolgálás. Foglalás nélkül érkeztünk, de így is kaptunk asztalt gyorsan :)

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 26.
Többet kaptunk, mint amit reméltünk, kiszolgálás, udvariasság, az ételek különleges ízvilága, harmóniája, tálalás minősége, egyéni igényeink kielégitése terén.
Jó szívvel tudom ajánlani minden igényes utazónak vagy helyi ínyencnek.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 21.
Nagyon kedves kiszolgálás, remek ételek. Megéri visszatérni. Ar-ertek aranyban is az egyik legjobb etterem Debrecenben! Csak ajanlani tudom azoknak, akik kedvelik a kulonleges izeket.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 18.
Kedves kiszolgálás. Finom, kiadós adag ételek. :) jól éreztük magunkat máskor is jövünk még. A házi krémes az egyik legfinomabb amit ettem.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 18.
Szuper kiszolgálas és csodás ételek. Ajánlom mindenkinek. Kedvesek a pincérek és gyorsan felszolgaltak a friss ételt.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. december 18.
Finom ételek, jó kiszolgálás! A kedvenc levesemet bármikor rendelem, az íze ugyan olyan és sosem csalódom benne

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. december 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Rendkívül finom az étel, kiszolgálás nagyon magas szintű és gyors, hangulatos környezet.
Máskor is jövünk

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 16.
Nagyon finom volt és színvonalas a hely.
Jól éreztük magunkat masoknak is ajánlom.
Pincében található az étterem jó a hangulata, udvariasak az alkalmazottak.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 15.
Fantasztikusak voltak az ételek.(tatárbeafsteak, citrusoscsirke, zöldalma rizotto, creme brülé) Állando magas szinvonalu ételek és kiszolgálás.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Hotel Divinus
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 21.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, egy alkalommal grill ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, futótérképpel és asztalitenisz használattal, internet elérhetőséggel
2020.07.15. - 2020.08.31.
Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 10.266,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs ággyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.01.03. - 2020.12.22.
Hotel Aqua Blue
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és napozóterasz használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.07. - 2020.12.29.
Muskátli Apartmanház 4
4 nap/3 éjszaka 6.166,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
2020.01.02. - 2020.12.31.
Steffy Apartman
7 nap/6 éjszaka 4.500,-Ft/fő/éj ártól: önellátással, medence használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.08.31.
Bástya Wellness Hotel
Nyírbátor
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, bekészítésekkel, fürdőbelépővel, wellness élményekkel, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.09. - 2020.12.23.
Termál Panzió
Hajdúnánás
2 nap/1 éjszaka 7.200 - 7.700,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.08.13. - 2021.08.13.
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 8.500 - 216.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.08.13. - 2021.12.31.
Miki Apartmanok & Vendégházak
2020.01.02. - 2020.12.31.
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, pusztakocsikázással, állatsimogatással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.11.30.
Zöld Béka Wellness Apartmanok
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
2020.08.13. - 2021.08.13.

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Silver Hotel Debrecen
Hotel Divinus Debrecen
Hurrá nyár (min. 4 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Pezsdítő nyári élmények (min. 2 éj)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX