Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 208 debreceni étterem közül
2. helyezett Észak Alföldön - 712 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - vélemények, kritkikák

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 13.
Molto bene ! Kellemes környezet, modern berendezés. Azételek bőségesek és rendkívül finomak. Biztosan újra fel fogjuk majd keresni a helyet.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 12.
Debrecen egyik legjobb éttermében egyedülállóan jó ízekkel találkoztunk, illetve rendkívül udvarias kiszolgálásban volt részünk.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 12.
A hely amiben nem lehet csalódni. Változatos ételek remek kiszolgálás, öröm ide visszatérni.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 6.
Fantasztikus ételek, kedves kiszolgálás, és gyors elkészítés. Nagyon ajánlom mindenkinek, aki valami ilyesmire vágyik, ráadásul mindez jó áron, és a város közepében

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Egyik kedvenc! Nagyon szép, tiszta, elegáns étterem. Kifogástalan ízharmónia. Mindenkinek szívből ajánlom!

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Gyors,precíz kiszolgálás. Finom ételek. Pincérekre nem kellett vadászni rögtön jöttek.
Ár/érték arány megfelelő.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
Véletlen akadtunk rá a helyre, de nagyon elégedettek voltunk. A kiszolgálás udvarias, kedves, előzékeny. A rendelt ételek bőségesek és finomak voltak. A várakozási idő is minimális volt. Viszont szerencsénk volt, éppen kaptunk asztalt, szóval ha valaki jönne, ajánlott foglalni előre!

Értékelt: 2018. december 30.
Mint mindig tokeletes etelek es kedves szemelyzet. Mashova nem mennek debrecenbe, csaladi unnepsegek es randik alkalmaval szoktuk valasztani sosem csalodtunk.

Értékelt: 2018. december 30.
Szuper ételek, szuper kiszolgálás. Könnyű megközelíthetőség. Kiváló belvárosi hely.Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Értékelt: 2018. december 30.
Finom ételek, gyors és barátságos kiszolgálás, szép igényes környezet. Bátran ajánlom, visszatértünk még.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Centrum Hotel
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 11.850 - 20.125,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internettel
2019.10.02. - 2021.10.15.
Betty Apartman Hajdúszoboszló
Hotel Hőforrás
6 nap/5 éjszaka 8.640,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőkezeléssel, beltéri és kültéri medencék használatával, egészséghét programokkal, szabadidős játékokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.19. - 2021.03.31.
Hotel Járja
2 nap/1 éjszaka 14.000 - 15.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal, parkolással
2020.10.28. - 2021.12.28.
Skorpió Lak
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Laci Magánszálláshely
Debrecen
Relax Apartman
Hotel Pávai
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Hungarospa Thermal Hotel
5 nap/4 éjszaka 12.560 - 22.150,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, NEAK által támogatott (TB) kezelésekkel, szakorvosi konzultációval
2021.02.02. - 2022.04.28.
HRC Panzió
2021.05.01. - 2021.10.30.
Cristian Apartman
Márvány Panzió
4 nap/3 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gerincnyújtó és akupunktúrás méregtelenítő masszázzsal, wellness-részleg használattal, privát wellness lehetőséggel
2020.09.01. - 2021.07.10.

Szállodák Debrecenben és környékén
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Silver Hotel Debrecen
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Valentin nap ajándékba (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX