Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 196 debreceni étterem közül
2. helyezett Észak Alföldön - 599 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - vélemények, kritkikák

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Értékelt: 2018. december 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Házias, különleges fogások! A személyzet rendkívül segítőkész és udvarias volt! Jövünk máskor is!

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 2.
Korrekt árak, kivàló minőség,kedves figyelmes felszolgálás,ízletes ételelek.
Ha lesz rá alkalom ismét vissza térünk.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 1.
Kedves, figyelmes, vendégszerető és gyors kiszolgálás mellé társul egy kiemelkedően ízletes konyha. A hely hangulatos.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 1.
Remek a kiszolgálás, a legjobb tatar beef steak Debrecenben, a hely is hangulatos. A házi linonádéjuk is remek, különösen az epres.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 27.
Már sokadjára vagyunk itt kedvesemmel. Még a Hajdú-Bihar - i Napló által ismertük meg. Nyertünk egy kétszemélyes vacsorát amelyet minden ide látogatás alatt fel elevenítünk. Szeretünk ide vissza térni. Szuper a kiszolgálás és finomak az ételek. További eredményes munkát az itt dolgozóknak. Debrecen legjobb étterme. A jövendőbeli feleségemet szoktam ide hozni,mert szeretem.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 25.
Nagy adag, különleges ízvilágú ételek, kellemes hangulat, a felszolgálók kedvesek, figyelmesek.

Értékelt: 2018. november 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
A legfinomabb ételek egész Debrecenben!
Kitűnő kiszolgálás igényes környezet, mindenkinek ki kell próbálni.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 23.
Gyors kiszolgálás, laktató bősèges ételek! Nagyon élveztük az élő zenét! Szép környezet, remek a belső parkolasi lehetőség.

Értékelt: 2018. november 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mindig ide jövünk a finom ételek és a szuper kiszolgálás miat.Nagyon kedvesek és figyelmesek a pincérek.Nagyon szeretünk ide járni !

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 23.
Párommal visszajárunk erre a helyre. Minket nagyon megfogott minden, az ételek minősége, íze, a kiszolgálás és a hangulat is. Szuper hely.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Boutique Hotel Régi Posta
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 8.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.04.22. - 2020.04.20.
M37 Apartman
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.22. - 2020.04.20.
Silver Major
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szabadtéri strand használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.05.01. - 2019.08.31.
Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman
3 nap/2 éjszaka 5.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.07.01. - 2019.12.22.
Alex Apartman & Panzió
4 nap/3 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.05.01. - 2019.10.01.
Laci Magánszálláshely
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 3.883,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.21. - 2020.04.20.
Tóth Magánszállás
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Véndiófa Vendégház Füzesgyarmat
Füzesgyarmat
Prima Villa 3
3 nap/2 éjszaka 5.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.07.01. - 2019.12.22.
Muskátli Apartmanház 4
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.750 - 100.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
2018.08.13. - 2019.12.31.
Demeter Apartman
7 nap/6 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.20. - 2019.10.15.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Silver Hotel Debrecen
Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman Debrecen
A különböző épülettömbökből álló, díszkapukkal körbelhatárolt Prima Villa 2 -...
Wellness hétköznapok (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Príma kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX