Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 187 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 599 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - vélemények, kritkikák

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 25.
Kellemes hangulat, figyelmes kiszolgálás és remek ételek. Negyed évszázada törzsvendégei vagyunk, leszünk.

Értékelt: 2018. október 25.
Évfordulónk alkalmából jártunk itt. Nagyon szép lett a felújított étterem. Kedves,gyors kiszolgálás és finom ételek. A jövőben is visszatérnénk és ajánlanánk másoknak.

Értékelt: 2018. október 25.
Kedves kiszolgálás és profin elkészített ételek, ajánlom! A Csokonai leves nagyon jó, új élmény, a Vetrence leves pedig zseniális.

Értékelt: 2018. október 25.
A kedvenc éttermem, minden nagyon finom! Nyíregyházáròl szoktam ide utazni csak az ételek miatt!

Mobilról küldte. | 2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 23.
Megújult étlap, változatlanul magas minőség. Kedves, udvarias, készséges kiszolgálás. Bárkinek szívesen ajánlom akár céges, akár baráti rendezvényekre...

Értékelt: 2018. október 23.
Nagyon elégedettek voltunk a kiszolgálással és az étellel egyaránt! Jól éreztük magunkat a vacsora alatt.

Értékelt: 2018. október 23.
Ajánlom mindenkinek! Minden tekintetben kifogástalan! Nagyon Udvariasak a pincérek és finomak az ételek.

Értékelt: 2018. október 23.
Kedves, rugalmas pincérek, kiváló ételek. Ár érték arányban kiváló. Voltunk már többször is, ezután is szívesen fogunk idejonni. Mindenkinek ajánlom.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 22.
A párommal nagyon finomat vacsoráztunk itt. :) Kiváló hely :* voltunk már itt klór is megfelelő volt a kiszolgálás és most is :)

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 22.
Tökéletes finom csendes meghitt örömteli!
Kitűnő ételek jó felszolgálás fújom italok
Jó borok:)

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Boutique Hotel Régi Posta
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 8.950 - 13.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Nóri Apartman
2019.06.15. - 2019.09.30.
Korinna Apartman I.
7 nap/6 éjszaka 3.333 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Cristian Apartman
2 nap/1 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Derényi Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.000 - 4.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Aurum Family
3 nap/2 éjszaka 9.725,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, játszószoba használattal, masszázsutalvánnyal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.10.15. - 2019.01.15.
Villa Toscana
Muskátli Apartmanház 4
3 nap/2 éjszaka 6.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
2017.01.10. - 2019.12.31.
Hungarospa Thermal Hotel
5 nap/4 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással
2016.11.21. - 2020.01.04.
Garden Vendégház
2019.05.01. - 2019.09.30.
Hotel Divinus
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 17.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2019.12.23.
Szabadság Vendégház
3 nap/2 éjszaka 2.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Hotel Járja Debrecen
A háromcsillagos színvonalú Hotel Járja 2011 áprilisától várja vendégeit. A közvetlenül a...
Hotel Rudolf Debrecen
Pihentető hétköznapok (min. 2 éj)
Napi árak
Kedvezményes téli pihenés (1 éjtől)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX