Krúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen

Spa ajánlat fürdőbelépővel
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Krúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen vélemények

Szörnyű 2021. augusztus 22.a párjával járt itt
Idén aug. 20- án voltunk itt Debrecenben, a Krúdy Étteremben és elégedetlenek voltunk a kiszolgálással, az ételek minőségével. A tyúkhúsleves nem látott tyúkot, néhány sertésszelet- cafat volt benne, a rántott csirkemell igen vékony volt, a panír dominált, és kiszáradt , ahogy a sültkrumpli is.
Szörnyű 2021. június 12.gyerekekkel járt itt
Érkezéskor terítetlen asztal várt bennünket, mint egy büfében, asztalt előre foglaltunk! A párom által rendelt Rákóczi túrós palacsintáért 2 pincérnek is szólni kellett, hogy végre kihozzák! ! ! Családommal együtt ebédeltünk az étteremben 2021. június 12-én. Rendelésünk és a véleményünk:
Szörnyű 2016. október 5., kollégákkal járt itt
Kollégákkal jártam itt egyszer, de többször nem is fogok. . . Az ételek szörnyűek voltak, nem csak az enyém, hanem a többieké is. A hús kicsi és száraz volt. A pincér lekezelően viselkedett velünk. Rendeltem egy üdítőt, de nem volt, és ahelyett, hogy megkérdezte volna, mit kérek helyette, hozott egy gyömbért. . . Az étlapon lévő dolgokból sok minden nem is volt. . .
Gyenge 2018. október 8.családjával járt itt
Október eleje ebéd a családdal, nem kaptunk helyet csak a teraszon a kiszolgálás nagyon lassú volt a darazsak és a poloskák hemzsegtek az étel és az italon. Hideg volt az étel nem kaptunk csak többszöri kérésre kenyeret a halászléhez. A számlát csak nehezen kaptuk meg. Nagyon nagy csalódás volt még egyszer biztos nem mennék oda.
Gyenge 2016. október 11., kollégákkal járt itt
Céges vacsora volt szervezve ide nekünk. Önkiszolgáló alapon működött az étkezés, az italt pedig kérni kellett. Mivel jó sokan jó sokfélét kértünk, ezért csak "felírták" a fogyasztást, de az biztos volt, hogy a végszámálán volt még pár plusz dolog írva a fogyasztotthoz képest.
Átlagos 2022. július 25.családjával járt itt
A családdal voltunk itt vacsorázni. Asztalt foglaltunk Amikor oda érkeztünk a pincér közölte hogy ott az asztal dehogy melyik is lenne az azt a vendég majd kitalálja. A kiszolgálás nagyon lassú nem összeszedett. A megrendelt italokat kb 20 perc volt mire megkaptuk. Közben kértünk még 1 ásványvizet amit elfelejtettek kihozni csak akkor kaptuk meg mikor már kétszer szóltunk.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 76 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1056 feltöltött kép
Átlagos 2018. augusztus 19.a párjával járt itt
Kellemes terasz, hangulatos épület, így gondoltuk, kipróbáljuk, most először. Félek, utoljára. Mert ha nem is volt rossz, annyira mégsem jó, hogy újra próbálkozzunk! A kiszolgálás szakszerű és gyors, de az ételek csak fele részben voltak elfogadhatóak!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. november 26.a párjával járt itt
November közepén, hétköznap vacsora. Mindig is tetszett az étterem, rendkívül hangulatos. Bent a gondozottság látszata fogad. Mivel szerintem jó nevű, így asztalt foglaltattam. Kiderült, felesleges volt. A nagyteremben egy talán hatfős, nagyhangú társaság mellett kaptunk asztalt, de az asztalok közt lévő paravánnak hála alig hallatszanak át.
Átlagos 2016. január 5.barátokkal járt itt
A Krúdy étterem pár éve megnyerte a HírTV tesztműsorát, kíváncsiak voltunk rá. Van talán két éve, hogy benéztünk, vegyes tapasztalataink voltak, de inkább jók, ezekről már beszámoltam. Másodjára, kihasználva a jó időt, a teraszon ültünk le, bár a beltér nagyon hangulatos, illik a névadóhoz, a boldog békeidőket idézi.
Krúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - EgyébKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - EgyébKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - EgyébKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - EgyébKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - EgyébKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - EgyébKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - EgyébKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - EgyébKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - EgyébKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - EgyébKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - EgyébKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - EgyébKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - EgyébKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - EgyébKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - EgyébKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/italKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étlap/itallapKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étlap/itallapKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Külső képKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étlap/itallapKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étlap/itallapKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étlap/itallapKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étlap/itallapKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étlap/itallapKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étlap/itallapKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/italKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/italKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étlap/itallapKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Külső képKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/italKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Külső képKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/italKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Külső kép
Átlagos 2014. június 9.a párjával járt itt
Május 24-én ebédeltünk az étteremben, a kiírt menű csábítóan kedvezőnek igérkezett, ezért esett a választás rá. Betyár leves,káposztás cvekedli,fagylalt tejszínhabbal - az étlap szerint. Valóság: a leves tartalmas és jó volt, a káposztás tészta is megfelelőnek itélhető /kérésre cukrot is szolgáltak fel/ probléma a fagylalttal volt, ugyanis félgömbnyi mennyiség és tejszín nélkülire sikeredett. Ezért kár volt reklámfogásként kiírni a napi ajánlathoz.