Krúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen

2024.08.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Krúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen vélemények

Kiváló 2023. július 21.gyerekekkel járt itt
Az általunk fogyasztott ételek finomak és bőségesek voltak, a steak úgy volt sütve ahogy kértem. A kiszolgálással is meg voltunk elégedve, a tisztaságra sem volt panaszunk. Hangulatos étterem. Egyetlen pici negatívum, talán az ár, így az ár/érték aránya kicsit gyengébb. A számlán szereplő mennyiségek és árak is pontosak, nem volt plusz tétel, nem volt elírás, hiba. Az általam feltöltött számla vajon fent marad ?
Összességében ajánlom.
Krúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - EgyébKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Egyéb
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 112 városban járt márFelfedező - 77 helyen első értékelőNépszerű író - 67 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1043 feltöltött kép
Kiváló 2019. november 11.a párjával járt itt
A tó partján sétálgatva láttuk meg ezt az ódon hangulatú kellemes éttermet. Már a neve is csalogató volt, ismerve Krúdy inyencségét.
Belépéskor meglepő volt, hogy ebédidő lévén senki nem volt az étteremben. A felszolgáló már az ajtóban fogadott.
A hirdetett menűt rendeltük, ami mennyiségben és minőségben is megfelelő volt. Nem csalódtunk, máskor is visszatérünk.
Kiváló 2018. május 15.barátokkal járt itt
Egy másik házaspárral tartottuk itt a névnapunkat. Teljes mértékben elégedettek voltunk mind a négyen. Az ételek nagyon finomak voltak, a desszert nekem különösen ízlett. Az italokból amit kértünk az kiváló volt. A pincér nem nyomulós, de kedves udvarias volt. Azt, hogy egy kicsit drága eddig is tudtuk, de kevés olyan hely van ami olcsó és jó minőségű is. A minőséget tetszik, nem tetszik meg kell fizetni.
Kiváló 2017. november 18.családjával járt itt
Gyönyörű hely, hangulatos, elképesztően finom ételek és nagyon szép kitálalás :) árban megfelelt nekünk, az adagok is jók :) kedves kiszolgálás
Köszönjük Krúdy étterem remek volt :)
Kiváló 2016. szeptember 16.családjával járt itt
Etel teljesen elfogadhato arban van a limonade sor stb italok viszont nagyon dragak. Fel liter limonade 950 ft.Etelek minosege mennyisege kifogástalan es jo arral parosul.
Krúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - EgyébKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/italKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/ital
Kiváló 2016. május 4.családjával járt itt
A fiam ballagása volt a múlt hét pénteken, mondanom sem kell esett az eső végig, nagyon átfáztunk. Az asztalt már egy hónapja lefoglaltam, biztos, ami biztos. Az előzetes egyeztetés szerint két személyes tálakat kértem 14 főre. Amikor megérkeztünk nagyon kedvesen fogadtak bennünk, megmutatták a részünkre megterített asztalt.
Krúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Belső
Kiváló 2016. február 13.családjával járt itt
Lassan körbeesszük a Nagyerdőt, mai tesztünk alanya, a város legszebb helyén van. Parkolni nem tudunk, 100 méter séta után jutunk be,
utólag jövünk rá, hogy az étterem mellett van parkoló, arra viszont nem, hogy van a
megközelítése. A hely azonnal idöutazásra invitál ahogy belépünk. Mintha Szindbád ebédelni a sarokban.
Krúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/italKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - BelsőKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/italKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - BelsőKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - BelsőKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/italKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/italKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/italKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - BelsőKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - BelsőKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - BelsőKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/italKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/italKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - BelsőKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - BelsőKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Külső képKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étlap/itallapKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étlap/itallapKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étlap/itallapKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étlap/itallapKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étlap/itallapKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étlap/itallapKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étlap/itallapKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/italKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/italKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/italKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/italKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/italKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - BelsőKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/italKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - BelsőKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - BelsőKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - BelsőKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - BelsőKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étlap/itallapKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étlap/itallapKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étlap/itallapKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/italKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/italKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - BelsőKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/italKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/italKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - BelsőKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Külső képKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étlap/itallapKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étlap/itallapKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étlap/itallapKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Külső képKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étlap/itallapKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/italKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/italKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/italKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/italKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - BelsőKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/italKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - BelsőKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Étel/italKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - BelsőKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Külső képKrúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 216 feltöltött kép
Kiváló 2016. február 1.családjával járt itt
Január közepén beteglátogatóban jártunk Debrecenben, és egy ott élő barátunk ajánlotta ebédeléshez ezt az éttermet. Az épület kívül-belül hangulatos, szépen berendezett, régies hangulatot tükröz. Egy pénteki napon délben ettünk ott, ekkor nem voltak sokan, körülbelül 1/3-nyi asztal volt foglalt. A pincér figyelmes volt, pl.
Kiváló 2015. december 15.gyerekekkel járt itt
2015. December elején látogattunk el az étterembe. Már belépéskor nagyon barátságosan fogadtak bennünket, kabátot lesegítve, udvariasan. Az étel- és italválasztékkal meg voltunk elégedve, habár lehetne még bővíteni. Az ételek bőségesek voltak, szépen tálalva. A pálinkát és bort is szakszerűen szolgálták fel.
Kiváló 2015. június 17.a párjával járt itt
Párommal voltam itt először, de már régóta szemezgettem a hellyel. Nagyon szép helyen van, jó étterem hírében állt, úgyhogy mindenképp ki akartam próbálni. Az ételek finomak voltak, a kiszolgálás pedig még túl gyors is. Hamarabb meghozták az ételünket, mint hogy befejeztük volna az előételt.