Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén ★★★★

4,3
a 26 demjéni szállás közül
Négy csillagos superior szálloda
Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén
Cascade Resort & Spa Wellness Hotel DemjénCascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén

Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén bemutatkozása

A négycsillagos Cascade Resort & Spa Konferencia és Wellness Hotel Demjénben található, 128 kilométerre Budapesttől és mindössze 12 kilométerre Egertől. Az épület hűen tükrözi a Termál Völgy mediterrán hangulatát, belső tereiben viszont a természeti elemek harmóniája uralkodik.

Natura Vendégházak Demjén - Legjobb ár
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén vélemények

Kiváló 2017. szeptember 30.a párjával járt itt
A szobánk hatalmas volt, a berendezése, tisztasága is kifogástalan. A teraszunkról gyönyörű kilátás nyílt. A foglalás egyszerű volt, a személyzet kedves. Az ételek finomak, bár nem nagy a választék, ami talán nem is baj. Válogatós vagyok, mégis minden nap találtam ínyemre valót. A wellness is jó, bár épphogy volt időnk kipróbálni.
Kiváló 2017. szeptember 29.a párjával járt itt
Nagyon megvoltunk elégedve a hotellel. Remek volt a víz a szomszédos gyógyfürdőben illetve a barlangfürdőben is. A szoba mesés, kiszolgáló személyzet kedves, ételek kiválóak.
Hiányosságnak csak a nem létező folyosót írnám a gyógyfürdő és a hotel között, illetőleg a gyógyfürdő büféjének sivársága.
Kiváló 2017. szeptember 26.a párjával járt itt
Tökéletes. Az ételek nagyon finomak, különösen a sütemények. A személyzet kedves, segítő kész. A szálloda nagyon igényes, kellemes pihenést nyújt. Egyedüli negatívum, hogy a belső wellnessben található medence mérete kicsi. Minket nem zavart, hogy át kellett sétálni a fürdőbe. Mindenféleképpen visszatérünk!!!
2017. július 14.a párjával járt itt
A szálloda könnyen megközelíthető,parkolás ingyenes. Belépés pillanatában feltűnő elegancia látható. Kedves,segítőkész személyzet a hotel egész területén. Mindenütt nagy tisztaság van. Engem zavart,hogy a csap,ahol fogat is moshatok,egy üvegfallal elválasztott a szobától. A kispárna valamilyen csörgő nylonos megoldású,azon van a huzat.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. május 2.a párjával járt itt
A Hotel elhelyezkedés kiváló, a panoráma gyönyörű :o)
A barlangfürdő két percre a szomszédban, pazar és élményekkel feltöltődést biztosít. A Hotel makulátlan tiszta, a szobák modern felszerelésűek és tiszták (rustic natural)
A gasztronómia kiváló, bőséges és nagyon ízletes, külön dicséret a főszakács(ok)nak :O)!
Gyenge 2017. február 28.a párjával járt itt
Egy weboldal [moderálva - a szerk. ] segítségével kellett foglalnunk mivel a szàlloda 2 nap hivogatás után sem tudta felemelni a telefont. Megèrkezèskor majdhogy nem leszidtak, hogy nem tudták a számlánkról le emelni az összeg felét, de ezt betudtuk annak, hogy ha fel vették volna a telefont. . . .
Kiváló 2016. december 20.a párjával járt itt
A legszuperebb szálloda ahol idáig jártam. Kedves személyzet, tiszta környezet nagyon kényelmes szobák. A barlang fürdő közelsége még több lehetőséget nyújt az ott pihenő családoknak vagy pároknak a kikapcsolódásra és a feltöltődésre. Elhelyezkedését tekintve egy igazán csendes és nyugodt környezetben található a város zajától messze a meg jobb pihenés érdekében. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Kiváló 2016. november 17.a párjával járt itt
Mar többször jártunk Demjenben a Cascade hotelben es csak annyit tudok mondani hogy remek hely! A szobak tisztak kenyelmesek,a szemelyzet kedves,az etteremben valtozatos a menü,ugy reggel mint este. A wellnes reszleg kics ,de mundeny igenyt kielegit! A fürdőbe át lehet sétálni mert olyan közel van,a barlang fürdő pedig gyönyörű!
Kiváló 2016. augusztus 27.gyerekekkel járt itt
Szuper szálloda. Minden tökéletes volt. Wellness részleg, étterem, barlangfürdő, szoba...
Kiváló 2016. augusztus 17.barátokkal járt itt
A szálloda pihenésre alkalmas, csendes helyen van, és még szebb, mint a fotókon. Kellemes, tiszta szobák, szuper wellness, nagyon jó ételek. A fürdő egy járdán megközelíthető. A barlangfürdő elég jó, a csúszdapark szuper. Nagy előny, hogy a termálfürdő éjjel 2-ig nyitva tart, igaz, hogy még este is nagyon zsúfolt.