Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén ★★★★

4,3
a 26 demjéni szállás közül
Négy csillagos superior szálloda
Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén
Cascade Resort & Spa Wellness Hotel DemjénCascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén

Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén bemutatkozása

A négycsillagos Cascade Resort & Spa Konferencia és Wellness Hotel Demjénben található, 128 kilométerre Budapesttől és mindössze 12 kilométerre Egertől. Az épület hűen tükrözi a Termál Völgy mediterrán hangulatát, belső tereiben viszont a természeti elemek harmóniája uralkodik.

Natura Vendégházak Demjén - Legjobb ár
06.10-09.01.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén vélemények

Kiváló 2013. november 21.gyerekekkel járt itt
Egyszerűen imádtuk! Csodálatosan szép a szálloda a szobákról nem is beszélve! Annyira otthon éreztük magunkat,a gyerekeknek nagyon sok lehetőséget kináltak a játékra! ! A kiszolgálás és kedvesség 100%! 4 éjszakát töltöttünk el itt de kevés volt! Bizosan visszamegyünk többször! !
Kiváló 2013. november 20.gyerekekkel járt itt
2012-ben, Karácsonykor voltunk a szállodában. 4 csodálatos éjszakát töltöttünk el ezen a mesebeli, varázslatos helyen. Amikor itt jártunk, még nagyon új volt a szálloda, mindössze egy hete volt nyitva, de ez nem érződött a kiszolgáláson. Rendkívül kedves a személyzet és segítőkész.
2013. november 8.barátokkal járt itt
A november elsejei hosszú hétvégét töltöttük a szállodában. Különleges berendezésű, kialakítású a hotel. (A letisztult formák, szolidabb színek kedvelői nem biztos, hogy jól érzik magukat e terekben. )
A környezet még feltúrt állapotban van, gondolom, a tereprendezés, parkosítás még várat magára.
Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén - Környék
Kiváló 2013. október 28.a párjával járt itt
Csodálatos 4 napot töltöttünk itt a párommal! Már az a látvány lenyűgözött minket, ami a recepcióig vezetett. . . A szobánk épp úgy nézett ki, ahogy azt korábban a képeken láttuk! A bőséges reggeli, és a svédasztalos 4 fogásos vacsora isteni finom volt. Picit féltünk, hogy csak különleges ételek lesznek, de tényleg azt mondom, itt mindenki megtalálta a neki tetszőt!
Kiváló 2013. október 28.a párjával járt itt
Nagyon hangulatos volt a szálloda stílusa. Kényelmes és szép volt a szoba. Nagyon tetszett, hogy az étkeztetés ideje ilyen intervallumban volt meghatározva, így a korán-későn kelők-fekvők is kényelmesen tudtak enni. Nagyon hangulatos a wellness rész kialakítása is, hangulatos zene, kellemes illat, választható szauna, gőz.
Kiváló 2013. október 27.a párjával járt itt
A hotel berendezése,kialakítása nagyon tetszett,modern de mégsem az az "üveg,beton". A szoba berendezése nagyon tetszett/rustic lakosztály/ízléses,szép drapériák,párnák,minőségi anyagok beépítve,remek ötlet az infraszauna és a pezsgő fürdő ahonnan szép a kilátás a környező vidékre.
Kiváló 2013. október 25.egyedül járt itt
A szálloda gyönyörű, ízlésesen berendezett. Nagyon tetszett. A fürdőszoba csodálatos! Minden biztosította a kényelmünket. A konyha kiváló, az étterem nagyon hangulatos.
A személyzet kedves, ha kértünk valamit rögtön teljesítették.
Mi remekül éreztük magunkat és reméljük, hogy lesz még alkalmunk pár napot itt eltölteni. Köszönünk mindent!
Kiváló 2013. október 22.a párjával járt itt
A hotel nagyon hangulatos,tiszta és ízlésesen van berendezve. A szobában hangulat világítás,a teraszról gyönyörű kilátás az ételek nagyon finomak és bőségesek voltak a kiszolgálással nagyon megvoltunk elégedve a wellness részleg csodálatos, az egészben az volt a legjobb hogy a termál fürdő pár percnyi séta a szállodától ahol szintén kellemes pihenhettünk és felüdülhettünk.
Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén - BelsőCascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén - Külső képCascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén - Külső képCascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén - Medence/kertCascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén - Külső kép
2013. október 7.a párjával járt itt
Nagyon hangulatos, kiváló ízléssel berendezett, patyolat tiszta Hotel. Valahogy mindenből a természet áradt, nagyon tetszett. A konyhájuk meglepően jó, remek és bőséges ételeket ettünk, az italválaszték is pazar. A Welness részleg bárhol megállná a helyét, bár szerintem telt ház esetén kicsit szűkös lehet.
Átlagos 2013. július 29.a párjával járt itt
Márciusban töltöttünk el a párommal 2 éjszakát. A szálloda külsőre és belsőre is a luxusra hajaz! Igen exkluzívra sikerült! Ezzel nem is volt semmi gondom! A személyzet viszont nem nőtt fel a feladathoz még! Szerettem volna masszázst igénybe venni,de közölték,hogy nincs masszőr,mert kevés a vendég! ! ! !