Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén ★★★★

4,3
a 26 demjéni szállás közül
Négy csillagos superior szálloda
Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén
Cascade Resort & Spa Wellness Hotel DemjénCascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén

Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén bemutatkozása

A négycsillagos Cascade Resort & Spa Konferencia és Wellness Hotel Demjénben található, 128 kilométerre Budapesttől és mindössze 12 kilométerre Egertől. Az épület hűen tükrözi a Termál Völgy mediterrán hangulatát, belső tereiben viszont a természeti elemek harmóniája uralkodik.

Natura Vendégházak Demjén - Legjobb ár
2024.07.01-ig
Natura Vendégházak Demjén
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén vélemények

Kiváló 2015. november 25.családjával járt itt
Mi csak a barlangfüdő részlegét használtuk de egyszerűen csodaszép. Minden olyan mesébe illő, a látvány elemek, a hangulata a helynek. Labirintus szerűen van kialakítva az egész tehát tele van meglepetésekkel. A víz pont jó hőmérsékletű. Mi előszőr voltunk de még fogunk menni.
Kiváló 2015. október 28.a párjával járt itt
Mi szeptemberben jártunk ebben a szállodában. Mindennel megvoltunk elégedve. Nem szoktunk kétszer ugyanarra a helyre járni, de ez az a szálloda, ahova nagyon szívesen visszamennénk még egyszer. A személyzet kedves és barátságos, a szobák szépek. Továbbá a barlangfürdőben is nagyon jól éreztük magunkat.
Szörnyű 2015. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
Főleg a fürdő és annak éttermét értékelem, mert az volt a legnagyobb csalódás. Már sok hasonló kategóriájú helyen voltunk, de csak innen jöttünk haza úgy, hogy "soha többé". A barlangfürdőben szinte hideg volt. A bejárati ajtót tárva-nyitva hagyták, annak ellenére, hogy csak ott lehet az öltözőkhöz és az éttermükhöz is eljutni és augusztus 19-én esett az eső, fújt a szél és hideg volt.
Gyenge 2015. május 18.a párjával járt itt
A május elsejei hétvégét töltöttük ott:Azzal kezdődött az egész hogy amikor lefoglaltam ezt az időpontot,közölték hogy május 1 miatt csak négy napra lehet menni. Pedig mi csak péntektől szerettünk volna. Ehhez képest másnap alig voltunk a reggelinél és az ebédnél is. . ( elég furcsának tűnik) Persze szinte dupla áron az ünnep miatt.
Kiváló 2015. április 14.családjával járt itt
A szálloda nagyon szép, hangulatos szobával, lobbyval és étteremmel, finom ételekkel. A fitness sarok 2 géppel és a spa nem túl nagy, de a korlátlanul látogatható gyógyfürdő kárpótol. Sajnos ezzel ki is merítettük a lehetőségeket a szálloda környékén. Nekem úgy lett volna tökéletes, ha tartozik hozzá kert vagy park sétálgatáshoz, így kicsit egyhangú a pihenés.
Kiváló 2015. április 13.családjával járt itt
2015 márciusában voltunk a szállodában egy kis családi kiruccanásra. Felejthetetlen élmény volt még az 5 éves kisfiúnknak is! A kilátás gyönyörű,még így kora tavasszal is. A szálloda csodálatos,modern,tiszta. A fürdő káprázatos! Minden korosztály megtalálja magának a kikapcsolódást. Az ételek változatosak és mennyeiek voltak!
Kiváló 2015. április 8.a párjával járt itt
2014 májusában ebben a szállodában ünnepeltük a 30. házassági évfordulónkat. A szobánk és a szálloda gyönyörű volt. A személyzet nagyon kedves volt, az ételek nagyon finomak. Most, hogy a barlangfürdőt átadták, szerintem a Cascade Magyarország legjobb szállodája. Nagyon jól éreztük magunkat, és az idén is vissza szeretnénk látogatni. Mindenkinek tudom ajánlani.
Kiváló 2015. február 10.a párjával járt itt
A szálloda gyönyörű és tágas. Nagyon kellemes pihenést biztosított számunkra. A szobák és a helységek nagyon tiszták a személyzet nagyon kedves. Minden korosztály számára élvezhető - a fürdő nagyon szép a víze jó meleg. A barland fürdő pazar. Egyedi kialakítása tökéletes. A párom is elégedett volt a színvonallal.
Kiváló 2015. január 24.családjával járt itt
Mi már 2x voltunk itt, de szerintem még visszamegyünk máskor is. Törökország 5*-os szállodái után is kitűnő. A wellness részlet tényleg nem túl nagy első látásra, de elég. Mikor mi voltunk, mindig volt szabad ágy( igaz, egyszer hétköznap voltunk). A szaunái kíválóak, a szeánszok is nagyon jók.
Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén - BelsőCascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén - SzobákCascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén - Szobák
Kiváló 2015. január 20.a párjával járt itt
Egy kis pihenés és kikapcsolódás céljából érkeztünk ebbe a gyönyörű hotelbe. Belépéskor a személyzet minden tagja kedvesen és udvariasan fogadott minket, mely szokásukat a következő 2 napra is megtartották. A wellness részlegük tökéletes, a masszázsuk Lilla kezei alatt egy felejthetetlen élmény volt.