Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén ★★★★

4,3
a 26 demjéni szállás közül
Négy csillagos superior szálloda
Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén
Cascade Resort & Spa Wellness Hotel DemjénCascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén

Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén bemutatkozása

A négycsillagos Cascade Resort & Spa Konferencia és Wellness Hotel Demjénben található, 128 kilométerre Budapesttől és mindössze 12 kilométerre Egertől. Az épület hűen tükrözi a Termál Völgy mediterrán hangulatát, belső tereiben viszont a természeti elemek harmóniája uralkodik.

Natura Vendégházak Demjén - Legjobb ár
06.10-09.01.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén vélemények

Kiváló 2014. május 9.a párjával járt itt
Felejthetetlen napokat töltöttünk el párommal ebben a nagyon kellemes hangulatú szállodában. Méltó helyszín volt házassági évfordulónk megünnepléséhez. Kedves fogadtatás, meghitt, kellemes hangulatú, szép tiszta szoba. Remek falatok, csodás étteremben szervírozva. A wellness részleg is megnyerte tetszésünket.
Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén - EgyébCascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén - Egyéb
Átlagos 2014. március 20.a párjával járt itt
Születésnapot jöttünk ide ünnepelni a beígért 5 csillagos élmény reményében 2014 március közepén. Lakosztályt foglalunk félpanzióval, ami a szobát illeti szuper volt csak kissé hideg és nehezen melegedett be. De ennyi az összes pozitívum amit leírhatok. Érkezéskor kedvetlenül fogadtak, semmiféle tájékoztatást maguktól nem adtak a szolgáltatásaikról.
Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén - Szobák
Kiváló 2014. február 27.a párjával járt itt
Ünnepi pihenésnek indult, végül fejedelmi lett! Gyönyörű, exclusive hotel, kedves és segítőkész személyzet, finom ételek, pihentető fürdőzések! Engem elvarázsolt teljesen! Már alig várom, hogy újra ellátogathassunk ide nyáron is! :) Különösen élveztük az éjszakai fürdőzést (hiszen nem sok helyen van lehetőség ilyesmire) és a hotel wellness részlegének nyugalmát, frissítő hatását!
Kiváló 2014. február 27.a párjával járt itt
Érkezéskor kedves,türelmes személyzet fogadott, alapvetően barátásgos de diszkrét hozzáállással. Az aqva szoba amit kaptunk (felár nélkül, mert nem volt sok vendég! )csodás, mindenkinek csak ajánlani tudom, egyszerűen inspiráló a design-ja. Az ágy szuper kényelmes, pihentető volt rajta az alvás.
2014. február 20.barátokkal járt itt
A szálloda elhelyezkedése,megközelítése tökéletes. A recepción érkezésünkkor egy "hűvös" hölgy fogadott,mivel nem sokkal 18 óra előtt érkeztünk,így a műszakválás után a recepción dolgát végző segítőkész fiatalember orvosolta a problémánkat,miszerint a 20 celsius fokos szoba csak nem akart melegedni.
Kiváló 2014. február 13.gyerekekkel járt itt
2013. októberében jártunk a szállodában. Nagyon szép szálloda, jó a kiszolgálás. Gyönyörű a környezet, a szoba teraszáról is a kilátás. Némi építő kritika a szállodának: remélhetőleg a fürdőkomplexummal zárt folyósóval is megoldják az összeköttetést. A bérelhető biciklihez esetleg lehetne gyerekülést v. utánfutót is kölcsönözni.
Kiváló 2014. február 10.a párjával járt itt
2013 Novemberben jártunk ott a párommal,és fantasztikus ellátásban volt részünk. Csodaszép a szálloda,isteniek az ételek,remek minden szauna,álomszerű a berendezés. Nagyon-nagyon jól éreztük magunkat,máskor is vissza megyünk. Az már csak bónusz volt,hogy amikor este kimentünk a szabadtéri medencébe elkezdett esni a hó amit bizony abban az évben ritkán láthattunk. Dévainé Georgie
Kiváló 2014. január 15.a párjával járt itt
Mi most januárban töltöttünk el 3 napot a Hotel Cascade-ban és a Termál fürdőben. Feltöltődve,de fájó szívvel jelentkeztünk ki. Nagyon meg voltunk elégedve mindennel. Az ételek fantasztikusak voltak, a személyzet segítőkész.
Csak ajánlani tudjuk, egyszer mindenkinek érdemes ellátogatni.
Kiváló 2013. december 30.gyerekekkel járt itt
A szolgáltatások tetszettek,bár nekünk a karácsonyi program hiányzott,főként a gyerekeknek. Ami még kicsit zavaró volt,hogy este 11-kor is áthallható volt a szomszéd zuhanyzása is,a gyerekzaj,a falak elég vékonyak. Este 9 körül zuhanyoztunk,és alig volt meleg víz,ami nekünk még nem lett volna probléma,de a kisebbik gyerekünk 8 hónapos,és neki kellett volna a meleg víz,így sietnünk kellett a fürdetésével.
Kiváló 2013. december 7.a párjával járt itt
Decemberben töltöttünk a Párommal 4 pihentető napot a Hotel Cascade-ban. A szálloda design-ja eklektikus, de nem zavaró módon; nekünk nagyon tetszett miden! Az anyagválasztás, a kivitelezés igazán magas színvonalú! A tisztaság, az ételek választéka, minősége kitűnő! A fürdőszoba annyira szép volt, hogy egy az egyben "hazahoztam volna".