Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén ★★★★

4,3
a 26 demjéni szállás közül
Négy csillagos superior szálloda
Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén
Cascade Resort & Spa Wellness Hotel DemjénCascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén

Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén bemutatkozása

A négycsillagos Cascade Resort & Spa Konferencia és Wellness Hotel Demjénben található, 128 kilométerre Budapesttől és mindössze 12 kilométerre Egertől. Az épület hűen tükrözi a Termál Völgy mediterrán hangulatát, belső tereiben viszont a természeti elemek harmóniája uralkodik.

Natura Vendégházak Demjén - Legjobb ár
2024.07.01-ig
Natura Vendégházak Demjén
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén vélemények

Kiváló 2018. szeptember 18.a párjával járt itt
Egy nagyszerű csomagajánlattal töltöttünk itt három napot. A szálloda wellness részét csak megnéztük, valóban nem túl nagy, de mivel időnk jelentős részét a barlangfürdőben illetve a strandon töltöttük, nem is hiányzott. Az étterem egy élmény volt, az elfüggönyözött asztalok nagyon ötletesek, az ételek is finomak voltak.
Kiváló 2018. szeptember 2.a párjával járt itt
Egy kellemes hétvégét töltöttünk ezen a gyönyörű helyen.
Amit kínálta azt teljes mértékben meg is kaptuk. Nagyon szép elegáns,modern szép szálloda. Rengeteg vízi programmal és kikapcsolódással várják a vendégeket. Udvarias személyzet,kellemes légkör,remek ételek. Igazán nagyok a szobák és minden igényt kielégítenek. Csak dicsérni tudom és mindenkinek ajánlom. Egy igazi kincs.
Kiváló 2018. augusztus 23.a párjával járt itt
Már kètszer pihentünk ebben a csodálatos szállodába. Nagyon színvonalas. Jók a szobák, nagyon finom a reggeli ès vacsora, nagy a választék. A wellness részleg ugyan kicsi, de a gyógyfürdő kompenzálja.
Mindenkinek ajánlom aki szereti a szèpet
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márLelkes fotózó - 134 feltöltött kép
2018. június 6.a párjával járt itt
A hotel belső látványa, a fogadó tér, az étterem, a szobák nagyon elegánsak. nekem ugyan nem tetszett, hogy a mosdó egy légtérben (egy üvegfallal félig elválasztva) van a szobával, mert korábban kelek, mint a párom, és felébresztettem volna, ha elkezdek mosakodni, fogat mosni, borotválkozni. De erre mondhatják azt is, aludjak addig, amíg a másik.
Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén - Külső képCascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén - Medence/kertCascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén - WellnessCascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén - Medence/kertCascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén - Medence/kertCascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén - Külső képCascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén - Belső
2018. május 12.a párjával járt itt
A férjemel mentem nagy várakozásal mert barátok már beszéltek róla nagyon jó véleménnyel. Megerkezeskor rövid bejelentkezes után megkaptuk a szobát. A szoba hangulatos tiszta volt. A szálloda vellnesze kicsi de a szálloda kompenzálja hogy a gyógyfürdő e van bejárás a szallovendegeknek. Aszemelyzet kedves és segítőkesz.
Kiváló 2018. április 19.a párjával járt itt
A szállóda a lehető legjobb helyen helyezkedik el. Tökéletes levegő,csend,nyugalom. Mellette a gyógyvíz jótékony hatása elmondhatatlan. Egyszóval a feleségemmel nagyon jól éreztük magunkat . Amit szerettünk volna azt meg is kaptuk. A jó étel,levegő,víz és pihenés. Reméljük a feleségemmel együtt,ha tehetjük,akkor visszatérhetünk egy újabb pihenésre!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2018. április 17.a párjával járt itt
Húsvét másnapján érkeztünk a szállodába. A természet még csak ekkor kezdett ébredezni, így a környezet még a téli szürkeségét mutatta. A feleségem szerint egy kis színt vihetnének a szálloda környékére ilyenkor is, akár némi örökzölddel. A parkolás jól megoldott, nem kell sokat kutyagolni a csomagokkal a recepcióig.
2018. március 7.barátokkal járt itt
Párommal és barátainkkal jártunk itt, 3 éjszakát töltöttünk el. A szálloda nagyon szép, igényes kialakítással. Az étteremben a függönyös elválasztás nagyon praktikus és egyedi, viszont az ételek mennyiségével, és egy-két dologgal adódott problémánk. Egy kávégép van reggel, amihez sort kellett állni.
Kiváló 2017. november 5.a párjával járt itt
Párommal töltöttünk el 2 éjszakát. A szoba nagyon tetszett, főleg a világítás (led, hangulat fény). Az étteremben függönnyel vannak elválasztva az asztalok, én ezt, itt láttam elsőnek, nagyon jó ötlet. A kiszolgálás kifogástalan, az ételek finomak. A barlangfürdő kb 1 perc sétára van, mondjuk mínusz fokban ez kicsit kellemetlen lehet, nekünk az öt fok még tűrhető volt. Mi jól éreztük magunkat, biztos visszamegyünk még.
2017. október 25.a párjával járt itt
Párommal töltöttünk a hotelben 3 éjszakát. Az első benyomás után végül kellemes napokat tudhatunk magunk mögött. Ami számomra kicsit negatív volt az az, hogy nem a foglaláskor visszaigazolt szobát kaptuk hanem elvileg egy lakosztályt, de a fürdő és mellékhelyiség megoldás egyáltalán nem tetszett, minden intimitást nélkülözött, szinte minden a szobával egy légtérben volt.