Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén ★★★★

4,3
a 26 demjéni szállás közül
Négy csillagos superior szálloda
Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén
Cascade Resort & Spa Wellness Hotel DemjénCascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén

Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén bemutatkozása

A négycsillagos Cascade Resort & Spa Konferencia és Wellness Hotel Demjénben található, 128 kilométerre Budapesttől és mindössze 12 kilométerre Egertől. Az épület hűen tükrözi a Termál Völgy mediterrán hangulatát, belső tereiben viszont a természeti elemek harmóniája uralkodik.

Natura Vendégházak Demjén - Legjobb ár
2024.07.01-ig
Natura Vendégházak Demjén
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén vélemények

2018. március 7.barátokkal járt itt
Párommal és barátainkkal jártunk itt, 3 éjszakát töltöttünk el. A szálloda nagyon szép, igényes kialakítással. Az étteremben a függönyös elválasztás nagyon praktikus és egyedi, viszont az ételek mennyiségével, és egy-két dologgal adódott problémánk. Egy kávégép van reggel, amihez sort kellett állni.
2017. október 25.a párjával járt itt
Párommal töltöttünk a hotelben 3 éjszakát. Az első benyomás után végül kellemes napokat tudhatunk magunk mögött. Ami számomra kicsit negatív volt az az, hogy nem a foglaláskor visszaigazolt szobát kaptuk hanem elvileg egy lakosztályt, de a fürdő és mellékhelyiség megoldás egyáltalán nem tetszett, minden intimitást nélkülözött, szinte minden a szobával egy légtérben volt.
2017. július 14.a párjával járt itt
A szálloda könnyen megközelíthető,parkolás ingyenes. Belépés pillanatában feltűnő elegancia látható. Kedves,segítőkész személyzet a hotel egész területén. Mindenütt nagy tisztaság van. Engem zavart,hogy a csap,ahol fogat is moshatok,egy üvegfallal elválasztott a szobától. A kispárna valamilyen csörgő nylonos megoldású,azon van a huzat.
2016. augusztus 2.a párjával járt itt
Nagyon kellemes szálloda, figyelmes személyzet, jóízű, bőséges étkezés, a fürdő használattal teljessé teszi a pihenés összes feltételét. Hétvégén a fürdő túlzsúfolt, javaslom a hét közben érkezést! A barlangfürdőről miután másként nem látható, csak "kedvezményes" belépéssel, drága mulatságnak tűnik, a bent töltött 8 perc 8000.
2016. július 31.a párjával járt itt
2016. júliusának első napjaiban töltöttünk el 3 éjszakát a hotelben. Bár az ajánlatkérés és foglalás kicsit nehézkesen történt, mert a telefont nem igazán vették fel. De az ott eltöltött idő alatt rájöttem az okára: mindig csak egy embert láttam a recepción. A környezet, a milliő gyönyörű,hangulatos,nyugalmat árasztó.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2016. május 3.a párjával járt itt
Párommal a szürke novemberi hétköznapokon szálltunk meg a hotelben, éppen egy nyugodtabb időszakban, elenyésző vendégszámmal, így úgy éreztük, mintha az egész szállodát "kibéreltük" volna. A "Natural" szobánk stílusos, tágas volt és tiszta. Kedvencünk a minimál, letisztult lakberendezés, így otthonosan éreztük magunkat.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2016. március 22.a párjával járt itt
Maga a szálloda nagyon elegáns, a szobák is nagyon szépek, kényelmesek, extrán berendezettek. A wellnes-rész nagyon kicsi,jó lenne egy kinti medence is, hátra még pont elfért volna. . Én is hiányolom a zárt átjárót a termálba, télen kimondottan fáztunk, vagy felöltözve kellett átmennünk, amit nem szívesen tettem, mivel a termál öltözője nem a legszínvonalasabb.
2016. március 7.a párjával járt itt
Kár,hogy nincs fedett átjárás a fürdőkhöz.Az ételválaszték lehetne gazdagabb.
Kedves,udvarias személyzet.A fűtéssel talán nem kéne ennyire spórolni.A takarítok néha benézhetnének az ágy alá is.
2014. február 20.barátokkal járt itt
A szálloda elhelyezkedése,megközelítése tökéletes. A recepción érkezésünkkor egy "hűvös" hölgy fogadott,mivel nem sokkal 18 óra előtt érkeztünk,így a műszakválás után a recepción dolgát végző segítőkész fiatalember orvosolta a problémánkat,miszerint a 20 celsius fokos szoba csak nem akart melegedni.
2013. november 8.barátokkal járt itt
A november elsejei hosszú hétvégét töltöttük a szállodában. Különleges berendezésű, kialakítású a hotel. (A letisztult formák, szolidabb színek kedvelői nem biztos, hogy jól érzik magukat e terekben. )
A környezet még feltúrt állapotban van, gondolom, a tereprendezés, parkosítás még várat magára.
Cascade Resort & Spa Wellness Hotel Demjén - Környék