Forgó Étterem Dunabogdány

2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Forgó Étterem Dunabogdány vélemények

Kiváló 2022. július 18.a párjával járt itt
Nagyon szeretjük ezt a helyet. Minden évben elmegyünk ide a párommal. Isteni ételek. Kedves kiszolgálás. Véletlen találtuk ezt a helyet de nagyon nem örülök neki. Nagyon figyelmesek az ott dolgozók. Az ételek nagyon finomak. Csak ajánlani tudom.
Forgó Étterem Dunabogdány - EgyébForgó Étterem Dunabogdány - Egyéb
Kiváló 2020. július 1.barátokkal járt itt
Nyár, napsütés, Duna-part. A teraszon kellemes idő, nincs túl meleg. A bejáratnál kézfertőtlenítő, a felszolgálók maszkban, hogy ne felejtkezzünk el a járványról. De az álom folytatódik: az ételek, italok finomak, gyors, udvarias felszolgálás. Találsz hagyományos lecsót, vagy kovászos uborkát, de kacsamellet is vargányás szószban.
Kiváló 2019. szeptember 26.gyerekekkel járt itt
Szeptemberben, egy szombati napon családommal ebédeltünk az étteremben. Foglalásunk nem volt,de ennek ellenére kaptunk szabad asztalt. Teltház volt az étteremben, de a kiszolgálás gyors volt, a felszolgálók munkája szakértelemről tanuskodott. A felszolgálók nagyon kedvesek,segítőkészek, a felszolgált ételek nagyon finomak, bőségesek.
Kiváló 2019. augusztus 26.családjával járt itt
Esküvőre voltunk hivatalosak, így az étterem (egyik? ) külön termét kaptuk. 16 fővel nem voltunk valami sokan, de mégis olyan termet kaptunk, ahol csak mi voltunk, külön wc is volt csak nekünk, illetve a meghívott zenész is nyugodtan tudott nekünk zenélni.
2076
2018. augusztus 25.családjával járt itt
Jártam már itt valaha, de nem sok emlékem maradt. Se jó, se rossz. Most olvastam itt, hogy milyen jó a sajtója, hát nosza, nézzük! Szombat dél, főidőszak ebéd szempontjából. Parkolásra is alig van hely. Valami rendezvény lehet, mert rengeteg autó van, még a környéken is. Azután csak sikerült találni egy helyet.
Forgó Étterem Dunabogdány - MosdóForgó Étterem Dunabogdány - BelsőForgó Étterem Dunabogdány - Étel/italForgó Étterem Dunabogdány - Étel/italForgó Étterem Dunabogdány - Étel/italForgó Étterem Dunabogdány - Étel/italForgó Étterem Dunabogdány - Étel/italForgó Étterem Dunabogdány - Külső képForgó Étterem Dunabogdány - Külső képForgó Étterem Dunabogdány - BelsőForgó Étterem Dunabogdány - BelsőForgó Étterem Dunabogdány - BelsőForgó Étterem Dunabogdány - BelsőForgó Étterem Dunabogdány - BelsőForgó Étterem Dunabogdány - BelsőForgó Étterem Dunabogdány - BelsőForgó Étterem Dunabogdány - BelsőForgó Étterem Dunabogdány - Külső kép
2018. május 16.gyerekekkel járt itt
szép helyen van jó kis panorámával . . . . . de kicsit túlzónak találom a látszólag nagy rajongást az étterem iránt. . . . . . . . . az étlap átlagos semmi extra igaz az árak is ennek megfelelőek. . . . picit nekem olyan mint egy tálca tologatós étterem kicsit szebben tálalva. . . . az ételekkel nem volt gond halászlé,rántott húsi,desszert,húsi leves.
Kiváló 2018. február 28.a párjával járt itt
Ide vissza kellett térnem. Kb. másfél évvel ezelőtt véletlenül tértünk be ide, akkor meglepődtem, hogy alig van hely. Azután megértettem. Akkor is nagyon finom, különleges halételt ettem, most kifejezetten emiatt jöttünk ide. Az étterem tiszta - bár kissé zsúfolt -, az ételek finomak, különlegesek, rendkívül gusztusosan tálalva, a kiszolgálás gyors és kifogástalan. Jó volt visszatérni, máskor is megteszem. Gratulálok!
Kiváló 2018. január 28.barátokkal járt itt
16 év után végre, újra eljutottam a Forgó étterembe. Meglepett, hogy mennyivel nagyobb lett, kibővült, átalakult. Ami nem változott, az a remek kínálat, és az ételek minősége. Foglaltunk asztalt előre, minden a megbeszélés szerint történt. Mihelyt elhelyezkedtünk, már jött is a pincérünk felvenni a rendelést.
2018. január 19.egyedül járt itt
Interneten találtam rá erre az étteremre, nem vagyok ismerős Dunabogdányban, bár évekkel ezelőtt a kőbányában jópárszor jártunk ásványgyűjtő túrán. A Forgó Étterem közvetlenül a Duna partján található, egy meglepően hatalmas étterem komplexum, mely a nyári szezonban a terasszal együtt megtelik.
Forgó Étterem Dunabogdány - Étlap/itallapForgó Étterem Dunabogdány - MosdóForgó Étterem Dunabogdány - MosdóForgó Étterem Dunabogdány - MosdóForgó Étterem Dunabogdány - BelsőForgó Étterem Dunabogdány - BelsőForgó Étterem Dunabogdány - BelsőForgó Étterem Dunabogdány - Külső képForgó Étterem Dunabogdány - Külső képForgó Étterem Dunabogdány - Külső képForgó Étterem Dunabogdány - Külső képForgó Étterem Dunabogdány - Külső képForgó Étterem Dunabogdány - Külső képForgó Étterem Dunabogdány - Külső képForgó Étterem Dunabogdány - Külső képForgó Étterem Dunabogdány - Külső képForgó Étterem Dunabogdány - Étel/italForgó Étterem Dunabogdány - Étel/italForgó Étterem Dunabogdány - Étel/italForgó Étterem Dunabogdány - Étlap/itallapForgó Étterem Dunabogdány - Étlap/itallapForgó Étterem Dunabogdány - Étlap/itallapForgó Étterem Dunabogdány - Étlap/itallapForgó Étterem Dunabogdány - Étlap/itallapForgó Étterem Dunabogdány - BelsőForgó Étterem Dunabogdány - BelsőForgó Étterem Dunabogdány - Étlap/itallapForgó Étterem Dunabogdány - Étlap/itallapForgó Étterem Dunabogdány - BelsőForgó Étterem Dunabogdány - BelsőForgó Étterem Dunabogdány - BelsőForgó Étterem Dunabogdány - BelsőForgó Étterem Dunabogdány - BelsőForgó Étterem Dunabogdány - Étel/italForgó Étterem Dunabogdány - Külső kép
Kiváló 2017. szeptember 19., kollégákkal járt itt
2017. szeptember 15-én érkeztünk egy kirándulás keretében 55-en az étterembe. A helyünket előre lefoglaltuk, s két féle menüből választottunk, szintén előre. Pár éve már jártunk és étkeztünk a Forgó étteremben, s mivel akkor maximálisan meg voltunk elégedve mindennel, így idén is erre a csodálatos helyen fekvő, Duna parti vendéglőre esett a választásunk.