2023 Dunabogdány, Strand u. 2

Budaörs
Ábrahámhegy

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Jártam már itt valaha, de nem sok emlékem maradt. Se jó, se rossz. Most olvastam itt, hogy milyen jó a sajtója, hát nosza, nézzük! Szombat dél, főidőszak ebéd szempontjából. Parkolásra is alig van hely. Valami rendezvény lehet, mert rengeteg autó van, még a környéken is. Azután csak sikerült találni egy helyet. De még nem az étteremben.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 16.
szép helyen van jó kis panorámával . . . . . de kicsit túlzónak találom a látszólag nagy rajongást az étterem iránt. . . . . . . . . az étlap átlagos semmi extra igaz az árak is ennek megfelelőek. . . . picit nekem olyan mint egy tálca tologatós étterem kicsit szebben tálalva. . . . az ételekkel nem volt gond halászlé,rántott húsi,desszert,húsi leves.
Kôszeg
Gyöngyös

2017. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. január 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Interneten találtam rá erre az étteremre, nem vagyok ismerős Dunabogdányban, bár évekkel ezelőtt a kőbányában jópárszor jártunk ásványgyűjtő túrán. A Forgó Étterem közvetlenül a Duna partján található, egy meglepően hatalmas étterem komplexum, mely a nyári szezonban a terasszal együtt megtelik. Esküvők, nagyobb családi rendezvények népszerű helyszíne.

2016. márciusban járt itt
Értékelt: 2016. május 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Márciusban jártam itt legutoljára születésnapot ünnepelni,tavaly többször is megfordultam . Rokonom ajánlására döntöttem úgy,hogy letesztelem az étlapjukat. Természetesen,sikerrel jártak. Általában a szezonális kínálatot böngésztem,és találtam is számomra megfelelőt. a limonádéjuk elsőosztályú,sajnos! ! mindig azt kellett innom,mivel én voltam a sofőr.

2014. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. február 17.
Nagyon jó választék, óriási adagok, gazdag tálalás,jó kiszolgálás! Hétvégén érdemes asztalt foglalni, mi legutóbb vasárnap voltunk,tele volt az étterem. A telt ház ellenére sem kellett a szokásosnál többet várni az ételre. A személyzet kiválóan helytált (igaz a mosdó tisztán tartására már nem jutott energia, ott azért elég nagy volt a baj. . .

2013. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 16.
Hogy ne a negatívumokkal kezdjem. . . 20 éve az esküvőnket is ott tartottuk, annyira szeretjük ezt a helyet,környéket,azóta is járunk oda folyamatosan a családdal, szóval azt hiszem kimerítjük a törzsvendég fogalmát. Sajnos az ételek minősége romlik, az utóbbi pár hónapban a hagymás rostélyos hús( férjem és fiam kedvence) ehetetlenül rágós volt, vissza is kellet küldeni 2x.

boogi TOP étteremértékelő
2020. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. július 1.
Nyár, napsütés, Duna-part. A teraszon kellemes idő, nincs túl meleg. A bejáratnál kézfertőtlenítő, a felszolgálók maszkban, hogy ne felejtkezzünk el a járványról. De az álom folytatódik: az ételek, italok finomak, gyors, udvarias felszolgálás. Találsz hagyományos lecsót, vagy kovászos uborkát, de kacsamellet is vargányás szószban.

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 26.
Szeptemberben, egy szombati napon családommal ebédeltünk az étteremben. Foglalásunk nem volt,de ennek ellenére kaptunk szabad asztalt. Teltház volt az étteremben, de a kiszolgálás gyors volt, a felszolgálók munkája szakértelemről tanuskodott. A felszolgálók nagyon kedvesek,segítőkészek, a felszolgált ételek nagyon finomak, bőségesek.

2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 26.
Esküvőre voltunk hivatalosak, így az étterem (egyik? ) külön termét kaptuk. 16 fővel nem voltunk valami sokan, de mégis olyan termet kaptunk, ahol csak mi voltunk, külön wc is volt csak nekünk, illetve a meghívott zenész is nyugodtan tudott nekünk zenélni.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 28.
Ide vissza kellett térnem. Kb. másfél évvel ezelőtt véletlenül tértünk be ide, akkor meglepődtem, hogy alig van hely. Azután megértettem. Akkor is nagyon finom, különleges halételt ettem, most kifejezetten emiatt jöttünk ide. Az étterem tiszta - bár kissé zsúfolt -, az ételek finomak, különlegesek, rendkívül gusztusosan tálalva, a kiszolgálás gyors és kifogástalan.

Legnépszerűbb csomagok Dunabogdányban és környékén
Hotel Adalbert - Szent Tamás Ház
4 nap/3 éjszaka 15.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, szobai bekészítéssel, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.26. - 2020.12.31.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
2 nap/1 éjszaka 14.468 - 31.584,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.09.28. - 2021.09.30.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2021.03.31.
Full Moon
2 nap/1 éjszaka 4.799 - 26.317,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
2019.11.01. - 2022.09.14.
Drive Inn Hotel
Törökbálint
2 nap/1 éjszaka 3.720,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.30. - 2021.01.01.
Central Hotel 21
2 nap/1 éjszaka 9.011,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Faházas Villapark
Ráckeve
2020.09.27. - 2021.09.28.
Ezüstfenyő Üdülő
3 nap/2 éjszaka 9.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.09.28. - 2020.11.22.
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.358 - 30.602,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, reggelivel, WIFI-vel
2020.09.28. - 2021.09.30.
Hotel Adalbert - Szent György Ház
2-4 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.23. - 2020.12.31.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 8.330,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.28. - 2021.09.28.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
2 nap/1 éjszaka 18.900 - 19.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.09.28. - 2020.12.21.

Szállodák Dunabogdány környékén
City Hotel Unió  Dunabogdány
Libra Hotel Dunabogdány
Thermal Hotel Visegrád Dunabogdány
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Adventi kikapcsolódás (min. 3 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)

Forgó Étterem DunabogdányX