2023 Dunabogdány, Strand u. 2

Budaörs
Ábrahámhegy

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Jártam már itt valaha, de nem sok emlékem maradt. Se jó, se rossz. Most olvastam itt, hogy milyen jó a sajtója, hát nosza, nézzük! Szombat dél, főidőszak ebéd szempontjából. Parkolásra is alig van hely. Valami rendezvény lehet, mert rengeteg autó van, még a környéken is. Azután csak sikerült találni egy helyet. De még nem az étteremben.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 16.
szép helyen van jó kis panorámával . . . . . de kicsit túlzónak találom a látszólag nagy rajongást az étterem iránt. . . . . . . . . az étlap átlagos semmi extra igaz az árak is ennek megfelelőek. . . . picit nekem olyan mint egy tálca tologatós étterem kicsit szebben tálalva. . . . az ételekkel nem volt gond halászlé,rántott húsi,desszert,húsi leves.
Cegléd
Gyöngyös

2017. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. január 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Interneten találtam rá erre az étteremre, nem vagyok ismerős Dunabogdányban, bár évekkel ezelőtt a kőbányában jópárszor jártunk ásványgyűjtő túrán. A Forgó Étterem közvetlenül a Duna partján található, egy meglepően hatalmas étterem komplexum, mely a nyári szezonban a terasszal együtt megtelik. Esküvők, nagyobb családi rendezvények népszerű helyszíne.

2016. márciusban járt itt
Értékelt: 2016. május 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Márciusban jártam itt legutoljára születésnapot ünnepelni,tavaly többször is megfordultam . Rokonom ajánlására döntöttem úgy,hogy letesztelem az étlapjukat. Természetesen,sikerrel jártak. Általában a szezonális kínálatot böngésztem,és találtam is számomra megfelelőt. a limonádéjuk elsőosztályú,sajnos! ! mindig azt kellett innom,mivel én voltam a sofőr.

2014. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. február 17.
Nagyon jó választék, óriási adagok, gazdag tálalás,jó kiszolgálás! Hétvégén érdemes asztalt foglalni, mi legutóbb vasárnap voltunk,tele volt az étterem. A telt ház ellenére sem kellett a szokásosnál többet várni az ételre. A személyzet kiválóan helytált (igaz a mosdó tisztán tartására már nem jutott energia, ott azért elég nagy volt a baj. . .

2013. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 16.
Hogy ne a negatívumokkal kezdjem. . . 20 éve az esküvőnket is ott tartottuk, annyira szeretjük ezt a helyet,környéket,azóta is járunk oda folyamatosan a családdal, szóval azt hiszem kimerítjük a törzsvendég fogalmát. Sajnos az ételek minősége romlik, az utóbbi pár hónapban a hagymás rostélyos hús( férjem és fiam kedvence) ehetetlenül rágós volt, vissza is kellet küldeni 2x.

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 26.
Szeptemberben, egy szombati napon családommal ebédeltünk az étteremben. Foglalásunk nem volt,de ennek ellenére kaptunk szabad asztalt. Teltház volt az étteremben, de a kiszolgálás gyors volt, a felszolgálók munkája szakértelemről tanuskodott. A felszolgálók nagyon kedvesek,segítőkészek, a felszolgált ételek nagyon finomak, bőségesek.

2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 26.
Esküvőre voltunk hivatalosak, így az étterem (egyik? ) külön termét kaptuk. 16 fővel nem voltunk valami sokan, de mégis olyan termet kaptunk, ahol csak mi voltunk, külön wc is volt csak nekünk, illetve a meghívott zenész is nyugodtan tudott nekünk zenélni.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 28.
Ide vissza kellett térnem. Kb. másfél évvel ezelőtt véletlenül tértünk be ide, akkor meglepődtem, hogy alig van hely. Azután megértettem. Akkor is nagyon finom, különleges halételt ettem, most kifejezetten emiatt jöttünk ide. Az étterem tiszta - bár kissé zsúfolt -, az ételek finomak, különlegesek, rendkívül gusztusosan tálalva, a kiszolgálás gyors és kifogástalan.

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 28.
16 év után végre, újra eljutottam a Forgó étterembe. Meglepett, hogy mennyivel nagyobb lett, kibővült, átalakult. Ami nem változott, az a remek kínálat, és az ételek minősége. Foglaltunk asztalt előre, minden a megbeszélés szerint történt. Mihelyt elhelyezkedtünk, már jött is a pincérünk felvenni a rendelést.

Legnépszerűbb csomagok Dunabogdányban és környékén
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2020.06.15.
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.975 - 16.475,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.01.04. - 2020.06.30.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.297,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2021.03.27.
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 15.778 - 18.103,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.01.28. - 2020.12.31.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.544 - 19.984,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.04. - 2020.12.30.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 12.840 - 14.445,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2021.06.30.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.18. - 2020.12.22.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 8.330,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Honti
2-5 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.05. - 2020.03.12.
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2020.12.31.
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással

Szállodák Dunabogdány környékén
Tó Wellness Hotel Dunabogdány
Royal Club Hotel Dunabogdány
Abacus Business & Wellness Hotel Dunabogdány
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)
Húsvét (min. 3 éj)

Forgó Étterem DunabogdányX