A Vigadó Étterem Dunaújváros
2400 Dunaújváros, Vigadó tér 88.

A Vigadó Étterem Dunaújváros a térképen

Szállások Dunaújváros városában
Wellness csomagok Dunaújváros városában

A Vigadó Étterem Dunaújváros vélemények

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 25.
Barátnőkkel voltam, egy beszélgetős estét töltöttünk itt el, vacsorával egybekötve. Az ételek mennyisége bőséges volt, nagyon ízletes, szépen rendezett tányérokat kaptunk. Látványra is szép volt. A hely tiszta és rendezett. A mosdóban is tisztaság volt, ami számomra elég fontos. A kiszolgálás is gyors volt, figyelmes felszolgálókkal, kérdéseinkre precíz választ kaptunk a megrendelt ételekkel kapcsolatban.

2018. márciusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. március 12.
Nem emlékszem arra, hogy mikor jártam olyan étteremben, ahol minden fogás kifogástalanul finom volt. A balsorsom kényszerít az éttermi étkezésre és már nagyon unom az éttermekben előadott fantáziátlan, unalmas és állott dolgokat. Ez a Vigadó egy kivétel. Nagyon finom volt és tetszett. Hálás vagyok és szeretettel gondolok vissza rájuk 15 fő nevében.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 25.
Évfordulót ünnepeltünk itt, többféle ételt választottunk.
Nem volt teljesíthetetlen kérés, a személyzet kedvesen, segítőkészen állt rendelkezésünkre.
Látványban is nagyon gazdag, ízletes ételek kerültek az asztalunkra.
Ami igazán fontos, hogy minimális várakozási időn belül.
Elégedetten, jóllakottan távoztunk.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Dunaújvárosba érkezve leparkoltunk és éttermet kerestünk egy tájékoztató táblán/itt áll Ön/,azt se tudtuk hol állunk,de éhesek voltunk. Jött az ötlet Itt jártam legjobb éttermek Dunaújváros. Gps. . irány a Vigadó étterem. Eldugott helyen,kellemes kis terasszal,mosolygós pincérnővel,telitalálat volt. Gyorsan akartunk finomat enni.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon sokszor jártunk már itt és csakis ide fogunk menni ezek után is. Városi szinten a legjobb hely, mind étel, mind felszolgálás terén. Eddig bármit kóstoltunk, mindig finom volt. Sosem kaptunk hideg vagy "állott" ételt. A gyermekünk külön figyelmet kap, hamarabb kapja meg az ételét, plusz "ezer" szívószálat kap az üdítőjébe, mert sosem tudja eldönteni milyen színűvel inna.

2015. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először is a neve és az egész hely megváltozott, és AVigadó a neve. Rendszeresen járunk a családdal ide és még sosem csalódtunk. A legrosszabb amit el lehetett mondani egy ételről az a "korrekt", volt (sertésszűz rántva vegyeskörettel). Általában nehéz kifogást találni az ételekben, és a kiszolgálásban is, pedig eléggé végig ettük az étlapot. . .

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 23. - 3 látogató hasznosnak vélte
Akárhányszor járunk a Vigadóban, mindig udvarias és szolgálatkész személyzet fogad, aki alkalomadtán gasztronómiai segítséggel is szolgál a vacsorához . A kiszolgálás gyors , a szakácsok profik , a hely hangulatos . Köszönjük mindezt ," BRAVÓ "! Az akciók a mai világban egyedülállóak és nekik köszönhetően a szolidabb keresetű emberek is megtapasztalhatják a különleges hal,-vad, és egyébb ízeket.

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Dunaújvárosban élünk és személy szerint ez a kedvenc éttermünk hazai terepen. Gyönyörűen felújított, a személyzet és az üzletvezető is segítőkész, kedves és udvarias. Anno a ballagásomat is itt tartottuk és nagyon jól éreztük magunkat, ezért is döntöttünk úgy, hogy augusztusban itt ünnepeljük meg az esküvőnket. Az ételek finomak és bőségesek.
Budaörs
Ábrahámhegy

2020. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 29.
Mivel nem messze innen, a polgármesteri hivatalban voltunk esküvőn, adódott, hogy utána átjöhetnénk ide. A hosszú asztal le volt foglalva, kint kánikula volt, bent kellemes és barátságos hűvös. A szocreál környezetből egy kicsit kilóg az épület, más tónusa van, frissebben van rendbehozva, mint a környékbeli házak.

Mobilról küldte. | 2020. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 1.
Az ittjartam. hu véleményei alapján választottunk, ráadásul Pünkösd vasárnap, pont a vírus utáni ujranyitaskor. Telefonon érdeklődtünk, korrektek voltak. Az ételek gyorsan megérkeztek, és mondhatom: nagyon finomak voltak! Odafigyelés, jó séf, ügyes pincérek és tisztaság fogadott minket. A párom eleinte kételkedett, de pillanatok alatt ő is meggyőződött róla: nagyon jó kis hely!

Legnépszerűbb csomagok Dunaújvárosban és környékén
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 12.424 - 28.779,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2022.05.31.
Impulso Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.545,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.20. - 2021.05.24.
Pilvax Hotel
Kalocsa
3 nap/2 éjszaka 6.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, szauna és pihenő használattal, parkolással
2021.04.30. - 2021.12.22.
Krisztina Szálláshely
Szigetszentmiklós
2021.04.19. - 2021.12.31.
City Hotel Unió
2 nap/1 éjszaka 13.105 - 35.821,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.13. - 2022.12.18.
Fried Kastélyszálló Resort
Simontornya
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, borkóstolással, sport eszközök használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.16. - 2021.12.23.
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.10.21. - 2021.05.31.
Opera Garden Hotel & Apartments
3 nap/2 éjszaka 22.541,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.20. - 2021.05.24.
City Hotel Ring
2 nap/1 éjszaka 7.514 - 24.463,- Ft/fő/éj között: önellátással
2021.03.11. - 2022.12.28.
Szárcsa Hotel
2-7 éjszaka 12.692,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, édesség bekészítéssel, limonádé és sütemény büfével, wellness-részleg használattal, kerékpárkölcsönzéssel, X-box és játékszoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.07. - 2021.08.31.
2021.06.02. - 2021.07.18.

Szállodák Dunaújváros környékén
Vital Hotel Nautis Dunaújváros
Abacus Business & Wellness Hotel Dunaújváros
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Családi kikapcsolódás (1 éjtől)
Édes kényeztetés (min. 2 éj)

A Vigadó Étterem DunaújvárosX