Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger

Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger
Excalibur Középkori Lovag Étterem EgerExcalibur Középkori Lovag Étterem Eger
Excalibur Középkori Lovag Étterem EgerExcalibur Középkori Lovag Étterem Eger

Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger bemutatkozása

Eger zöld szívében, az érsekkertben a kuriózum számba menő Excalibur Középkori lovagi Étterem, ahol a korhű környezet és zene, látványkonyha és kemence, lovagi műsorok, valamint eredetei receptúrák alapján speciális fűszerezéssel elkészített ételek fejedelmi lakomák és finomabbnál finomabb parázson sült étkek fogadják az ide betérő vendégeket.

Agria Vintage Apartman Eger - Egri kikapcsolódás
Egri kikapcsolódás
Agria Vintage Apartman Eger
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger vélemények

Átlagos 2017. július 15.a párjával járt itt
Bitang drága, lassú kiszolgálás, az étel nem hozta az elvárt színvonalát. Kipróbáltuk, de többet nem.
Átlagos 2017. január 29.barátokkal járt itt
Az izvilaggal nincs baj, bar lehetne intenzivebb. Ami inkabb a csalodas hogy pl.a negyszemelyes talon erosen erezheto a sporolas ill. a bevetelre valo szigoru odafigyeles. Olcso szaraz szaenyasok ( diszno hus eppen csak disziteskent) RENGETEG savanyusag.
Egyszoval egy NAGY es gusztusos tal 65%-a elrontja a hatast !
Amugy a hely hangulatos.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. április 1.a párjával járt itt
Főként a benti közeg érdekes, de számomra nem különösebben vonzó, a kerthelyiség kellemes. Az ételek átlagosnak mondhatóak, a kiszolgálás sem nem kedves, sem nem igazán udvarias. Az árak ehhez mérten drágának tűnnek. Biztosan nem leszek visszajáró vendég, annak ellenére, hogy az egyik legkellemesebb beszélgetésem kötődik a helyhez, de ez nem az étterem érdeme nyilván.
Átlagos 2014. február 5.családjával járt itt
Először kb. 5 éve voltam az Excaliburban. Azonnal beleszerettem, fantasztikus hangulat, ízletes ételek, udvarias kiszolgálás. A legjobb étterem volt akkor. Ma már nem mondhatom ezt el. A színvonal, a minőség folyamatosan romlik. A legnagyobb csalódás nekem az volt, amikor a szemem láttára vette ki a szakács a mikrós dobozból a sült csirkét és úgy melegítette fel nekünk.
Átlagos 2013. november 2.egyedül járt itt
Személyzet tette a dolgát; udvariasak voltak és barátságosak. Kiszolgálás rendkívül gyors volt, lévén hogy rajtam kívül más vendég nem is igazán volt. Negatívum;
Az étlapon nincsen pontosan feltüntetve melyik ajánlat pontosan mit is tartalmaz, külön szükséges zargatni a személyzetet.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 47 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 120 feltöltött kép
2023. július 18.családjával járt itt
Összességében tetszett, mégsem tudok maradéktalanul pozitív lenni. A külcsínre nagyon sokat adnak, az udvaron és beltéren is nagyon hangulatos a léggkör, a dekoráció. A felszolgálók kedvesek és igyekeznek nagyon, de valószínű, hogy nincs elég személyzet, legalábbis ez jött le nekünk.
2018. június 22.a párjával járt itt
Csodás környezetben lévő, színvonalas étterem. Az ételek bőségesek, ízletese. Az árak elég borsosak, de az adaghoz mérten elfogadhatóak. A kiszolgálás hagy egy kis kivetni valót, szerintem a pincérek rámenősek . Mindenáron a borravalóra hajtanak, kicsit türelmetlenek, amikor az étlapot nézzük. Ezt ellensúlyozza az igazán jóízű étel és italválaszték.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2017. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
Már említették,hogy ha Egerben jársz,ki ne hagyd ezt az éttermet. Hát most eljött a pillanat,és bementünk. Az első benyomás nem volt a legjobb,valóban mint egy lovagi étterem. 1650 körül. De viszont a felszolgáló nagyon előzékenyen invitált asztalhoz bennünket. Az étlap valóban nem a legolcsóbb,de ha végigolvassuk,nem fogunk csalódni.
2016. május 22.gyerekekkel járt itt
Egyszer már jártam itt baráti társasággal és nagyon tetszett,
így hát gyereknap alkalmából gondoltam meglátogatjuk ezt az éttermet. A bor amit kértem kiváló volt, és a pincérek is tették a dolgukat s nem voltak tolakodóak sem. AZ adagok mintha kisebbek lennének,az évek során szűkebbre szabták volna. . .
2015. augusztus 2.családjával járt itt
Finom ételek,de az árához képest keveset adnak.Gyors kiszolgálás,kiváló hangulat.Tiszta és mindenkinek ajánlom.
Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger a térképen
3300 EgerÉrsekkert u. 1
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • csoportokat szívesen fogad • élő zene • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín
H-CS
P-V