Mesés Shiraz Hotel Egerszalók ★★★★

Mesés Shiraz Hotel EgerszalókMesés Shiraz Hotel Egerszalók
Mesés Shiraz Hotel EgerszalókMesés Shiraz Hotel Egerszalók

Mesés Shiraz Hotel Egerszalók bemutatkozása

Kedves Shiraz Érdeklődő!
A Mesés Shiraz Hotel orientális és mediterrán stílusjegyei, 51 szobával, 120 főre alkalmas konferencia központtal a Közel-Kelet és Észak-Afrika hangulatvilágát idézik. Szolgáltatásai a legendás „keleti kényelem” élvezetét nyújtják, egyedülállóan hazánkban, Egerszalókon.

Kék Laguna Wellness Apartmanok Egerszalók - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
Kék Laguna Wellness Apartmanok Egerszalók
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Mesés Shiraz Hotel Egerszalók vélemények

Kiváló 2014. június 15.a párjával járt itt
Első benyomásra nem tetszett! Aztán szépen ,lassan megszerettük. Bár a szobánk kissé szűknek tűnt,annak ellenére,hogy superior volt. A zuhany csak lapjával volt megközelíthető. De maga a fürdő,a welness az igen,annyi szauna variáció,amivel eddig sehol sem találkoztunk. A személyzet és a konyha CSÚCS! Összességében kiváló!
Gyenge 2014. május 14.a párjával járt itt
Hááát, ez egy igazi rókalyuk. Szűk sötét folyósókkal, buta és értelmezhetetlen szintkülönbségekkel buckásítva. A szobánk átlagos volt, sajnos állandó monoton és egy idő után számomra elviselhetetlen zúgás jött a falakból, valószínűsíthetően a welness-gépészet, gépház miatt.
Kiváló 2014. április 22.a párjával járt itt
2014. március végén a férjemmel egy csodálatos hétvégét töltöttünk ott. Az első kellemes meglepetés akkor ért bennünket amikor a foglalt standard szoba helyett _ helyhiány miatt_superiort kaptunk. A szoba nagyon kellemes, kényelmes és tágas volt. A személyzet kedves, figyelmes és nem csak azért mert ez a munkájuk, hanem én úgy éreztem ez a figyelmesség a személyzet tagjainak személyiségéből fakad!
Mesés Shiraz Hotel Egerszalók - VendéglátásMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Wellness
Kiváló 2014. április 12.a párjával járt itt
A 40. születésnapomat ünnepeltük itt a férjemmel februárban. A szálloda csodálatos ezzel a távol-keleti stílusával, hangulatával, örökre a szívembe lopta magát. A wellness, a személyzet, az ételek. . . mind-mind (több)csillagos ötös! Még sosem voltam ennyire színvonalas helyen. Remélem még lesz szerencsém eljutni ide.
2014. február 27.a párjával járt itt
Egy évvel ezelőtt töltöttünk itt a férjemmel egy hétvégét. Csodaszép a hotel, nagyon tetszett ez a távol-keleti hangulat, kicsit úgy is éreztük, mintha más világban lennénk :) A szobánk nem volt túl nagy, de az időnk jelentős részét amúgy is a wellness részlegen töltöttük.
Kiváló 2014. február 6.a párjával járt itt
Férjemmel itt ünnepeltük születésnapomat, Gyermekeink közbenjárásának köszönhetően. Nagyon jól éreztük magunkat, hála a figyelmes Személyzetnek, Séfeknek. Nagyon tetszett a távol-keleti hangulat, mely nem csak a szálloda stílusában, hanem az ételekben is megnyilvánult. A két medence kicsit szűkös volt, de ez az időjárásnak is köszönhető volt. Szakadt az eső, de Bennünket elvarázsolt a hangulat.
2013. december 27.a párjával járt itt
nagyon tetszett a szoba welnes resz tul kicsi szaunaszeansz kivallo demeltatlanul pici szuk keves szemelyzet udvarias Meg tobb programlehetoseg kellene. A tarsszalloda Bambara naz viszont hibatlan csodas. Eloszor azt hittem hogy a sodombon van de meglepetesemre s faluban volt tulsagosan el van dugva nagyon szep belulrol mar biztos elkeszult a felujitas Sokkal tobb elmenyelem kell a furdobe es ujdonsagok hogy az emberek kivancsiakka valjanak
Mesés Shiraz Hotel Egerszalók - VendéglátásMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Egyéb
2013. december 12.a párjával járt itt
Szeptember elején érkeztünk 5 napra. Annak ellenére, hogy éppen egy nagyszabású felújítás kezdődött, (amiről előre nem értesítettek és a hammam részleget konkrétan elbontották az ott tartózkodásunk alatt, légkalapács, munkagépek stb! )nagyon jól éreztük magunkat.
Kiváló 2013. november 20.gyerekekkel járt itt
Nyáron töltöttünk itt egy hetet, három és fél éves kislányunkkal. Tarottunk tőle, hogy majd unatkozni fogunk, de nem így történt. A szoba kényelmes és tiszta, a személyzet nagyon kedves és türelmes. Az étel bőséges és változatos volt, a wellnes részleg pedig páratlan. . mindenkinek ajánlom Abdult és a hamam szeánszokat, nekünk egy életre szóló élményt jelentettek!
Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
Életem első wellness hétvégéje volt. Egy kedves barátom ajánlotta, azt mondta, hogy ha igényes helyre szeretnék menni, akkor őket válasszam. Mivel tudtam, hogy igen fejlett kritikai szellemmel megáldott az én barátom, és ha ő ilyet mond akkor biztos jó választás lesz. Így is lett. A Shiraz valóban egy mese, egy "állam az államban".