Mesés Shiraz Hotel Egerszalók ★★★★

Mesés Shiraz Hotel EgerszalókMesés Shiraz Hotel Egerszalók
Mesés Shiraz Hotel EgerszalókMesés Shiraz Hotel Egerszalók

Mesés Shiraz Hotel Egerszalók bemutatkozása

Kedves Shiraz Érdeklődő!
A Mesés Shiraz Hotel orientális és mediterrán stílusjegyei, 51 szobával, 120 főre alkalmas konferencia központtal a Közel-Kelet és Észak-Afrika hangulatvilágát idézik. Szolgáltatásai a legendás „keleti kényelem” élvezetét nyújtják, egyedülállóan hazánkban, Egerszalókon.

Kék Laguna Wellness Apartmanok Egerszalók - Napi árak reggelivel
06.10-09.01.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Mesés Shiraz Hotel Egerszalók vélemények

Kiváló 2013. október 23.a párjával járt itt
40-ik születésnapi ajándékom volt a férjemtől, fantasztikus és lenyűgöző hely ebben a rohanó világban megállni és itt eltölteni egy pár napot. Csakis dicséret a hotel minden kedves munkatársának.
Régebben már jártam itt amikor még nem volt meg a török fürdő rész,akkor is elvarázsolt,de most a bővített szolgáltatások még vonzóbbá tették. Zseniális a konyha is.
Kiváló 2013. augusztus 14.a párjával járt itt
A párommal töltöttünk el három napot ezen a csodálatos helyen! Egerben élünk nem is messze ettől a helytől,sok évvel ezelőtt jártunk ittrengetegszer,amikor még csak a sószikla volt meg,de ez mindent felülmúl! Nagyon kíváncsiak voltunk és nem csalódtunk,a hangulat felejthetetlen,az ételek nagyon finomak és a személyzet figyelmes volt! Szép,hangulatos szobát kaptunk! Mesés három nap volt!
Kiváló 2013. augusztus 4. járt itt
Nagyon szuper öt napot töltöttünk el ebben a különleges szállodában nagyon kellemes hely. Igazán hangulatos az egész szálloda. Pároknak kifejezetten ajánlom, nagyon romantikus hétvégét lehet itt eltölteni. A kiszolgálás tökéletes volt. nagyon élveztük a szauna szeánszokat.
Kiváló 2013. július 4.a párjával járt itt
Nagyon kellemes 3 napot töltöttünk ebben a szállodában,a különleges marokkói hangulat mindenhol érezhető volt. Már régebben felfigyeltünk erre a szállodára az egyedi stílusa miatt. A szoba kényelmes,az étkezés kiváló,nagyon finom volt minden,a személyzet figyelmes volt.
2013. június 25.a párjával járt itt
Májusban töltöttünk itt pár napot. A szálloda nagyon hangulatos, szép. A szobák kényelmesek. Kissé csalódás volt, hogy erkélyes szoba helyett tetőtérit kaptunk. A személyzet rendkívül udvarias. Érkezéskor hamarabb odaértünk, mégis rögtön elfoglalhattuk a szobát. Sajnos az időjárás miatt az udvari medencét ill.
Kiváló 2013. június 25.gyerekekkel járt itt
2013. júniusában jártunk itt a családdal,nagyon tetszett minden. Gyönyörű a szállás,kitűnő a kiszolgálás egyszerűen MESÉS ! ! ! ! ! Ráadásul, még kedvenc énekesnőnk,Radics Gigi is itt pihent családjával. Igy teljes volt a boldogság. Igazi mesés álompihenés volt! ! ! ! ! Szeretnék máskor is itt pihenni,és az összes családtagoknak, barátoknak is szivesen ajánlom.
Kiváló 2013. június 13.a párjával járt itt
Életemet gazdagítottam egy újabb élménnyel,mert valóban a "Mesés Shiraz" "elvarázsolt". A környezet csodás. 1 éve készülődtem oda, nem csalódtam! Kifogástalan! A szálóda ragyog a tisztaságtól. A berendezés mesés -a lámpák, a szőnyegek. . . . Gyönyörű a park. Az éttermi kínálatuk, szolgáltatásuk rendkívül sokszínű, ízletes ételek bőségesek.
Mesés Shiraz Hotel Egerszalók - Külső képMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Külső kép
Kiváló 2013. június 1.a párjával járt itt
Mesés Shiraz. . . . hm. . . ,minket teljesen"elvarázsolt". Nagyon régóta szerettünk volna már eljutni,minden egyes Shirazos ajánlatnál sóvárogtunk,hogy milyen jó lenne ha mi is kipróbálhatnánk ezt a szállodát. Hál'Istennek most sikerült. Nem lehet kifogásolni semmeit,gyögyörü minden,az ellátás kifogástalan,különleges hammam és szauna szeánszokon lehet résztvenni. Minden álmunk,hogy vissza térhessünk még. Aki teheti mindenkép menjen el.
Kiváló 2013. május 19.a párjával járt itt
Nagyon kellemes hely. Igazán hangulatos az egész szálloda. Pároknak kifejezetten ajánlom, nagyon romantikus hétvégét lehet itt eltölteni. A kiszolgálás tökéletes volt. nagyon élveztük a szauna szeánszokat. Az étterem is hasonlóan hangulatos, a reggeli és a vacsora is nagyon változatos és finom volt.
Kiváló 2013. május 13.barátokkal járt itt
Már több éve barátnőmmel látogatjuk ezt az igazán kitűnő szállodát, ahol a hosszú hétvégeken igazán kiválóan éreztük magunkat. A fogadtatás a személyzet kedvessége és odafigyelése igazán lenyűgöző. A szállodai programok minden igényt kielégítenek a felnőtteknek és gyerekeknek egyaránt.