Mesés Shiraz Hotel Egerszalók ★★★★

Mesés Shiraz Hotel EgerszalókMesés Shiraz Hotel Egerszalók
Mesés Shiraz Hotel EgerszalókMesés Shiraz Hotel Egerszalók

Mesés Shiraz Hotel Egerszalók bemutatkozása

Kedves Shiraz Érdeklődő!
A Mesés Shiraz Hotel orientális és mediterrán stílusjegyei, 51 szobával, 120 főre alkalmas konferencia központtal a Közel-Kelet és Észak-Afrika hangulatvilágát idézik. Szolgáltatásai a legendás „keleti kényelem” élvezetét nyújtják, egyedülállóan hazánkban, Egerszalókon.

Kék Laguna Wellness Apartmanok Egerszalók - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
Kék Laguna Wellness Apartmanok Egerszalók
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Mesés Shiraz Hotel Egerszalók vélemények

Kiváló 2014. október 30.a párjával járt itt
Meglepetésként kaptam a családomtól az 50-edik szülinapomra. Ilyen gyönyörű helyen még nem voltam. Ezen a helyen tényleg minden a vendégről szól. A személyzet rendkívül udavarias,segítőkész. A wellnes meg valami csodálatos. A hangulat fény miatt mindenki elaludt,ahogy lefeküdt azokra a csodálatos ágyra. A tisztaságről már nem is beszélek.
Mesés Shiraz Hotel Egerszalók - WellnessMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Medence/kertMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Belső
Kiváló 2014. október 5.a párjával járt itt
Gyönyörű szeptemberi napfényben újra itt vagyunk,de már a várvavárt átalakitás után. Kiváncsian vártuk mi változott 2 évvel ezelőtthőz képest. Az akkori ékszerdobózból mi lett? A standard szoba helyett,mint visszatérő vendégek,gyönyörű erkélyes szobát kaptunk,várt bennünket egy Shiraz bor üdvözlőkártyával és maga az átváltozás.
Kiváló 2014. szeptember 30.a párjával járt itt
Párommal 2 éjszakát töltöttünk itt immár harmadik alkalommal. A személyzet kedves, segitőkész. A szobánk az eddigi szobák közül a legjobb volt. Csak a világítás hagyott némi kivánnivalót (nem igen tudtam olvasni) inkább hangulat jellege volt. De gondolom ez is volt a cél. A svédasztalos reggeli és vacsora bőséges volt nekem tökéletes volt.
Kiváló 2014. szeptember 3.a párjával járt itt
Nagyon kelleme hangulatú hotel. A recepciónál nagyon készségesek voltak mindenben, és ami nagyon tetszett, mindig mosolygós volt a személyzet. A szoba tiszta, rendezett, és stílusos volt. A takarítás diszkréten folyt, a vendégek zavarása nélkül. Az étterem szépen díszített, kényelmes, az ételek kiváló minőségűek, és a modern, egészséges étrendhez igazodnak.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már
2014. augusztus 27.a párjával járt itt
Harmadik alkalommal jártam a Mesés Shiraz Hotelben. Ez már jelzi, hogy szeretem ezt a helyszínt, hiszen kitűnő a konyhája, a szobái és a wellness részlege egyaránt. Idén különösen kíváncsi voltam az átalakításokra. Nos, a szálloda nagyot változott, hiszen majdnem kétszeresére nőtt. A szobák száma mellett a wellness is bővült.
Kiváló 2014. augusztus 24.a párjával járt itt
Az egész egy szépséges arab hangulatú hely. A személyzet nagyon kedves és rendkívül segítőkész. A szobák kényelmesek és stílusosan berendezettek. A wellnes rész csodálatos és hangulatos. Az udvari medencék és a jacuzzi, valamint a bár még élvezetesebbé teszi a pihenést. A szaunák sokszínűek és egyediek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márLelkes fotózó - 104 feltöltött kép
2014. augusztus 20.a párjával járt itt
A szálloda egy kis ékszerdoboz a településen, kellemes keleti hangulatot ébresztett bennünk, a jellegéből adódóan kissé labirintusos, de azért nem tévedtünk el. Kellemes, tágas volt a superior szobánk, viszont a fürdőszobában a kád és a mosdó közötti, a víz fröcskölését gátló plexi nem megoldás.
2014. augusztus 15.a párjával járt itt
Egy hétvégét töltöttünk a szállodába a férjemmel. Nagyon hangulatos és családias volt a szauna-világ,a Hammam gőzkamrában a tradicionális szeánsz -a szaunamesternek is köszönhetően-szédületesen jól sikerült. Ami viszont meglepett,hogy az ott használt szauna-kesztyűért fizetni kellett. Ezt előre nem közölték! ! !
Átlagos 2014. július 19.a párjával járt itt
Kellemetlenségek: - Megszűnt a Bambara Hotel látogatásának lehetősége,pedig a csomag leírásában szerepel. Meglepetésünkre a kijelentkezéskor tájékoztattak,hogy a "teve matrica" már csak 50000. - Ft-ként jár. Ez nem ösztönző hanem visszafogó marketing fogás. A fürdőszoba berendezéseinek elhelyezése nem volt praktikus,ennek köszönhetően pl.
Mesés Shiraz Hotel Egerszalók - Külső képMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Külső képMesés Shiraz Hotel Egerszalók - WellnessMesés Shiraz Hotel Egerszalók - WellnessMesés Shiraz Hotel Egerszalók - SzobákMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Szobák
Kiváló 2014. június 20.gyerekekkel járt itt
Tavaly volt olyan szerencsénk,hogy a Shiráz Hotelben tudtunk nyaralni pár napot. A belső világa igazán keleti hangulatot áraszt, a személyzet pedig a legkedvesebb,legfigyelmesebb akikkel csak találkoztunk. A szolgáltatások messzemenőleg kielégítenek minden igényt. A medencék, a szauna, a hammam igazi kikapcsolódást, pihenést nyújt mindenkinek.