Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók ★★★★

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók
3394 Egerszalók, Egerszalók, Forrás utca 4.

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók a térképen

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók értékelése:

2. helyezett az 59 egerszalóki szállás közül

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók - vélemények, kritkikák

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók vélemények

2018. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. január 25. - 3 látogató hasznosnak vélte
Már harmadszor jártunk a szállodában. A hotel nagyon kellemes környezetben, szépen kialakított fürdővel rendelkezik. A látvány gyönyörű a zenei aláfestésről a kecskebékák gondoskodnak. A medencék hőmérséklete kiváló. Az ételek finomak és választékosak. A szálloda területe és a szobák tiszták. A Hotelben lévő illat nagyon kellemes.

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. október 23.
A szálloda visszatérő vendégének vallom magam. Évente legalább kétszer két éjszakát eltöltök itt, 2013 óta. A színvonal változatlan, az árak némileg emelkedtek az évek során. Első itt létem óta pozitívum: takarítottabb, freewifi. Minden másba továbbra is verhetetlenek számomra. A wellness részleget imádom, a szaunapark megunhatatlan.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem érdemes kihagyni ezt a szállodát!Szuper jól felszerelt és tiszta szobák,rendkívül kedves személyzet.A fürdő rész az egyik legjobb amit valaha is láttunk és kipróbáltunk.A reggeli,vacsora nagyon finom,bőséges választék.Rengetegen vannak,de ezen nem is csodálkozok.Mi biztosan visszatérünk még,remélem nemsokára.Szuper minden!Csak így tovább!

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ismerős ajánlásával választottuk ezt a szállodát.Gyönyörű szép hely,gyönyörű kilátással.Az ételek kiválóak voltak,rengeteg választékkal.A kiszolgáló személyzet nagyon kedves.A legjobb wellness hotel ahol valaha is jártam.Szobák nagyon szépek.A medencék tiszták,hatalmas választékkal.Mi biztosan visszatérünk még valamikor több napra is!

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy családtag említette korábban a helyet, milyen jól érezték magukat itt, így az egyik nyári célpontunk ez lett. A honlap alapján elsőre meg is tetszett, minden jónak tűnt. A hegyen felfelé az első benyomásom nem volt jó, mert a gyönyőrű zöld környezetben úgy szürkéllett az épület, mint valami félbemaradt építkezés, de minden ezutáni élmény ezt felülírta.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 15.
Páratlan adottságánál fogva maga a hotel is, már távolról is látványos. A hotelnek remek a megközelíthetősége, el sem lehet téveszteni. A személyzet -főleg a recepcióban- kifogástalanul intelligens. Ilyen jó wellnessel még nem találkoztam! A vize remek, sok és sokféle medence, a gyógy és az élmény kellemesen elválasztva, tisztaság, és fürdő programok, kiváló!

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 6.
Már régi vágyunk volt eltölteni pár napot itt,sikerült feleségemet meglepni házassági évfordulónk alkalmával,a kislányunk is velünk tartott. Érkezésünkkor szigorúan 15,órától lehetett a szállást elfoglalni . A tv nem üzemelt ugyanis az elem kifogyott ,de ezt hamar orvosolták, nem gond nem ezért mentünk.

stupek TOP szállásértékelő
stupek TOP étteremértékelő
stupek TOP egyébhely értékelő
stupek TOP fotófeltöltő
2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 2. - 4 látogató hasznosnak vélte
Egy fordított szálloda jó memóriáju vendégeknek. A recepció a 7. emeleten, az étterem a 6-on, a „mélygarázs” az 5. -en, a wellnes az 1. -n, de nincs 0. szint a lifttel, azt már gyalog kell megtenni. Megszámlálhatatlan medence, amik egymásba is épültek, rejtett zugok, egyre melegebb medencék. Az étterem óriási, állandóan van hely, pincérek sürögnek-forognak.

2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 1.
Nagyon szép a szálloda nagyon tetszett mindenkinek. A kaja isteni, a fürdő is szép hatalmas belső térrel és nagyon sok medencével. Szép helyen helyezkedik el a szálloda, előtte akár be lehet térni megnézni Eger városát. Mindenkinek csak ajánlani tudom, sajnos kicsit drága de egyszer mindenképpen megéri! Jók a masszázsok is és tényleg nagyon szép az egész szálloda kedves a személyzet is.

Flótás TOP szállásértékelő
2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 10. - 4 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű környezetben kényelmes szálloda, igen komoly wellness szolgáltatásokkal. A konyha kínálata bőséges, az ellátás kiváló. A wellness-büfé kínálata kissé szegényes az épület egyetlen ajándék üzletében a napi sajtó nem hozzáférhető, ill. kevés! Nagyon jó az esti fürdőzési lehetőség a kivilágított sódomb szomszédságában!

Harmony Vendégház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Thermál Park Hotel
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 20.800 - 28.050,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, játszótér és játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.25-ig
D&A Apartmanház
Egerszalók
6 nap/5 éj 10.500,-Ft/fő/éj: reggelivel, fürdőbelépővel, Barlanglakás belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel
Egerszalók
Akár 1 éjszaka 19.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 6.950 - 8.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hotel Eger Ködmön
2 nap/1 éjszaka 12.588 - 15.106,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Szabolcs Apartmanok
Demjén
3 nap/2 éjszaka 5.495,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 6.800 - 9.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.11.26-ig
Bükk Panzió
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ajándék pezsgővel, sétakocsikázással, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
HR Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 8.500 - 20.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.03-ig
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 15.210 - 48.420,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.10-ig
Tóbik Vendégház
Sirok
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Egerszalók környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Hotel Villa Völgy Eger
Aurora Hotel Miskolctapolca
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Kedvezményes hétköznapok (min. 2 éj)
Aurora tavaszi napok (min. 2 éj)

EgerszalókX