Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók ★★★★

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók
3394 Egerszalók, Egerszalók, Forrás utca 4.

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók a térképen

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók értékelése:

1. helyezett az 58 egerszalóki szállás közül

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók - vélemények, kritkikák

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók vélemények

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem érdemes kihagyni ezt a szállodát!Szuper jól felszerelt és tiszta szobák,rendkívül kedves személyzet.A fürdő rész az egyik legjobb amit valaha is láttunk és kipróbáltunk.A reggeli,vacsora nagyon finom,bőséges választék.Rengetegen vannak,de ezen nem is csodálkozok.Mi biztosan visszatérünk még,remélem nemsokára.Szuper minden!Csak így tovább!

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ismerős ajánlásával választottuk ezt a szállodát.Gyönyörű szép hely,gyönyörű kilátással.Az ételek kiválóak voltak,rengeteg választékkal.A kiszolgáló személyzet nagyon kedves.A legjobb wellness hotel ahol valaha is jártam.Szobák nagyon szépek.A medencék tiszták,hatalmas választékkal.Mi biztosan visszatérünk még valamikor több napra is!

expert TOP szállásértékelő
2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy családtag említette korábban a helyet, milyen jól érezték magukat itt, így az egyik nyári célpontunk ez lett. A honlap alapján elsőre meg is tetszett, minden jónak tűnt. A hegyen felfelé az első benyomásom nem volt jó, mert a gyönyőrű zöld környezetben úgy szürkéllett az épület, mint valami félbemaradt építkezés, de minden ezutáni élmény ezt felülírta.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 15.
Páratlan adottságánál fogva maga a hotel is, már távolról is látványos. A hotelnek remek a megközelíthetősége, el sem lehet téveszteni. A személyzet -főleg a recepcióban- kifogástalanul intelligens. Ilyen jó wellnessel még nem találkoztam! A vize remek, sok és sokféle medence, a gyógy és az élmény kellemesen elválasztva, tisztaság, és fürdő programok, kiváló!

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 6.
Már régi vágyunk volt eltölteni pár napot itt,sikerült feleségemet meglepni házassági évfordulónk alkalmával,a kislányunk is velünk tartott. Érkezésünkkor szigorúan 15,órától lehetett a szállást elfoglalni . A tv nem üzemelt ugyanis az elem kifogyott ,de ezt hamar orvosolták, nem gond nem ezért mentünk.

stupek TOP szállásértékelő
stupek TOP étteremértékelő
stupek TOP egyébhely értékelő
stupek TOP fotófeltöltő
2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 2. - 4 látogató hasznosnak vélte
Egy fordított szálloda jó memóriáju vendégeknek. A recepció a 7. emeleten, az étterem a 6-on, a „mélygarázs” az 5. -en, a wellnes az 1. -n, de nincs 0. szint a lifttel, azt már gyalog kell megtenni. Megszámlálhatatlan medence, amik egymásba is épültek, rejtett zugok, egyre melegebb medencék. Az étterem óriási, állandóan van hely, pincérek sürögnek-forognak.

2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 1.
Nagyon szép a szálloda nagyon tetszett mindenkinek. A kaja isteni, a fürdő is szép hatalmas belső térrel és nagyon sok medencével. Szép helyen helyezkedik el a szálloda, előtte akár be lehet térni megnézni Eger városát. Mindenkinek csak ajánlani tudom, sajnos kicsit drága de egyszer mindenképpen megéri! Jók a masszázsok is és tényleg nagyon szép az egész szálloda kedves a személyzet is.

Flótás TOP szállásértékelő
2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 10. - 4 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű környezetben kényelmes szálloda, igen komoly wellness szolgáltatásokkal. A konyha kínálata bőséges, az ellátás kiváló. A wellness-büfé kínálata kissé szegényes az épület egyetlen ajándék üzletében a napi sajtó nem hozzáférhető, ill. kevés! Nagyon jó az esti fürdőzési lehetőség a kivilágított sódomb szomszédságában!

assy24 TOP fotófeltöltő
2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 8.
Egy igazi és fantasztikus komplexus, csak vannak olyan részei amit nem fejeztek be (látszik a ronda betonos rész és több helyen lefestve sincs)! Kellemes hely mindenkinek csak ajánlani tudom, mi biztosan elmegyünk még néhányszor oda! Egyetlen negatívum talán az amit tapasztaltam, hogy a játékszoba zárva volt pedig mi szerettünk volna egyet biliárdozni, ez viszont jelentéktelen probléma, nem is jeleztük igényünket a portán sem!

Csilla TOP szállásértékelő
Csilla TOP egyébhely értékelő
2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egerszalókot már jól ismerjük,vendégeskedtünk már máskor is ott. Mindig arról álmodoztunk,hogy egyszer megszállunk ebben a csodálatos fekvésű komplexumban. Az álom valóra vált egy egészen jó árú utalvány megkaparintásával. A hotel fantasztikus,ráadásul belefutottunk egy országos szaunabajnokságba amit amúgy is imádunk. A csalódás sajnos a vacsoránál következett be.

Harmony Vendégház
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Thermál Park Hotel
Egerszalók
4 nap/3 éjszaka 30.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
D&A Apartmanház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 9998,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.15-ig
Sweet-Life Wellnes Apartman
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 7.247,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőital bekészítéssel, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Borostyán Vendégház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Erika Vendégház
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
2 nap/1 éjszaka 19.450 - 19.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.12-ig
Hunguest Grand Hotel Galya
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 9.920,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Siesta Vendégház
4 nap/3 éjszaka 3.667,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2019.12.23-ig
Imola Udvarház
2 nap/1 éjszaka 12.075,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.03.11-ig
Sirocave Barlang Apartmanok
Sirok
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Egerszalók környékén
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Őszelő kedvezmény előfoglalási árakon (min. 2 éj)

EgerszalókX