Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók ★★★★

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók
3394 Egerszalók, Egerszalók, Forrás utca 4.

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók a térképen

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók értékelése:

1. helyezett az 58 egerszalóki szállás közül

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók - vélemények, kritkikák

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók vélemények

2018. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. június 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos környezetben, varázslatos hétvégét töltöttünk. Köszönet a szálloda minden dolgozójának, hogy minden apró részlet is a helyén volt. Életemben már sok helyen megfordultam, de úgy érzem, ez a hely minden értékelésemben az első helyet érdemli! Szeretném újra igénybe venni a szálloda szolgáltatásait. Bevallom, nem sikerült mindent kiélvezni.

Mufti TOP fotófeltöltő
2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda épülete nagyon impozáns, domboldalon áll (lehet, hogy a természetet egy kicsit elcsúfítja) pazar kilátással a sódombokra. Legalábbis a superior plus szobákból. Egyszerű a szobák berendezése, de praktikus, tágas, nagy terasz, sok hely van a pakolásra.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 19.
A szállás viszonylag jó volt, kivéve azt, hogy a fürdőszoba nem volt leválasztva a lakószobától. Ha a fürdőszoba bejáratára tennének egy ajtót akkor nem lenne "légrés" a wc és a zuhanyzó ajtaja mellett. A fotel is cserére érett, mivel az ülő felületén a műbőr repedezett volt. A szobából a kilátás a wellnes tetejére szólt. A wellnes része és az étterem nagyon kellemes volt.

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 20.
Rendkívül szép környezetben fekvő, kényelmes és minden igényt kielégítő hotel. A wellness részleg nagyon változatos, sok benti és kinti medencével, Kneipp kúrával. Gyerekekkel is nyugodt szívvel látogatható, mert sok programot szerveznek nekik is, és a játszószobában is órákat lehet tölteni. Este a fürdőzés rendkívül hangulatos a kivilágított sódomb alatt.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Alapvetően elégedett vagyok a hellyel, összességében tetszett. Kaja jó volt, szerencsére volt választék, személyzet udvarias volt, a wellness este kifejezetten hangulatos, a medence megfelelő hőmérsékletű, és nem voltak rejtett költségek. 1-2 apróság, ami azért levon az értékéből: az átlátszó wc ajtó (nálam ez botrány kategória), látszik, hogy régen volt nagyobb felújítás, a szellőző rendszer ventilátora brutál hangos (karbantartás?

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már harmadszor kerestük fel a sódomb szomszédságában lévő szállodát. Most is, mint az előző két alkalommal, nagyon jól éreztük magunkat. Nagy a wellness részleg és különösen jó a sok kinti medence. Időjárástól függetlenül jól el lehet tölteni a napot. A szálloda személyzete barátságos, a szobák kényelmesek és az ellátásra sem lehet panasz.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 31.
Az igényesen berendezett szálloda elhelyezkedése, a környező gyönyörű tájba illeszkedik,
szép a kilátással. Ebből adódóan nagyszerű kirándulásokra van lehetőség, akár a hegyekben, akár Egerbe. A szoba tágas, tiszta, kényelmes, a személyzet felkészült emberbarát, segítőkész, profi. A reggeli és a vacsora választéka sokoldalú, bőséges, figyelve az étkezési szokásokra.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 30.
Másodszor megyünk a Saliris Hotelbe pihenni.Maximálisan megadnak mindent,hogy teljesen felfrissülve,kipihenve térjen haza a vendég.Hatalmas fűrdő komplexum,szép kirándulási lehetőségek,az ellátás és a kiszolgálás osztályon felüli.Egyet sajnálunk,hogy a kiskutyánkat nem vihetjük magunkkal,pedig először megengedték.

2018. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. január 25. - 3 látogató hasznosnak vélte
Már harmadszor jártunk a szállodában. A hotel nagyon kellemes környezetben, szépen kialakított fürdővel rendelkezik. A látvány gyönyörű a zenei aláfestésről a kecskebékák gondoskodnak. A medencék hőmérséklete kiváló. Az ételek finomak és választékosak. A szálloda területe és a szobák tiszták. A Hotelben lévő illat nagyon kellemes.

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. október 23.
A szálloda visszatérő vendégének vallom magam. Évente legalább kétszer két éjszakát eltöltök itt, 2013 óta. A színvonal változatlan, az árak némileg emelkedtek az évek során. Első itt létem óta pozitívum: takarítottabb, freewifi. Minden másba továbbra is verhetetlenek számomra. A wellness részleget imádom, a szaunapark megunhatatlan.

Harmony Vendégház
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Thermál Park Hotel
Egerszalók
4 nap/3 éjszaka 30.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
D&A Apartmanház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 9998,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.15-ig
Sweet-Life Wellnes Apartman
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 7.247,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőital bekészítéssel, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Borostyán Vendégház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Toszkána Apartmanház
Bogács
4 nap/3 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2019.12.20. - 2020.01.03.
Bükk Panzió
Szilvásvárad
Hotel Eger Ködmön
3 nap/2 éjszaka 12.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Katka Vendégház
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
2 nap/1 éjszaka 19.450 - 19.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.12-ig
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, napi egy kancsó lúgosított vízzel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Várlak Vendégház
Salgóbánya
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Egerszalók környékén
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Őszelő kedvezmény előfoglalási árakon (min. 2 éj)

EgerszalókX