Hunguest Saliris Egerszalók ★★★★

Hunguest Saliris Egerszalók
Hunguest Saliris EgerszalókHunguest Saliris Egerszalók
Hunguest Saliris EgerszalókHunguest Saliris Egerszalók

A Hunguest Saliris legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár (1 éjtől)
Napi ár (1 éjtől)
Hunguest Saliris Egerszalók - Sómágia ajánlat (min. 2 éj)
Sómágia ajánlat
Hunguest Saliris Egerszalók - Szerelmes szívek (min. 2 éj)
Szerelmes szívek
Hunguest Saliris Egerszalók - Húsvét (min. 3 éj)
Húsvét
Senior ajánlat
Hotel Freya Zalakaros

Hunguest Saliris Egerszalók vélemények

Kiváló 2023. október 27.a párjával járt itt
Három éjszakát töltöttem a Saliris hotelben. Mindennel nagyon meg voltunk elégedve , tisztaság volt ,nagyon finom ételek bőséges választék. A személyzet kedves volt és figyelmes a fürdő kitűnő . A sok negatív komment ellenére csak jót tudok írni. Mindenkinek ajánlani tudom, aki pihenésre vágyik egy kellemes helyen és nem a fényűzést keresi.
Kiváló 2023. szeptember 20.a párjával járt itt
Egy apró kellemetlenség ért bennünket. 14:00órára volt egy 50 perces masszírozásom foglalva. 13:50-kor érkeztem, sehol senki a recepción. 14:00-kor 2 hölgy kijött akik maszíroztak, közölték nem tudnak még bevinni, mert nem tudják hol van a hölgy aki felvezeti a szobaszámot. . 14:20-kor a hölgy végül bevitt, mert már neki is kellemetlen volt.
2023. szeptember 12.a párjával járt itt
Általánosságban tetszett a szálloda, ami főleg a természeti adottságoknak tudható be. Meglepődtem, amiért személyenként plusz költséget számítottak fel a szaunavilág használata esetén. Szerintem ilyen magas árak mellett, bele kellett volna férnie a szállás költségébe, ráadásul nem működött a gőzfürdő.
Kiváló 2023. szeptember 2.barátokkal járt itt
Szivesen vissza mennék havonta legalább .amikor én voltam a wellness használatért kűlön kellett fizetni de kipróbáltuk. Szuper hely. kiválló az elllátás. a tisztasság segitö készek .Nem kocsival voltunk lekisértek a rövidebb uton.
Kiváló 2023. augusztus 29.a párjával járt itt
Nekünk egyetlen dolog volt, ami nem tetszett. A liftekre rengeteget kellett várni. Nem volt a recepció emeletén kivűl kijelző sem, amin láttuk volna, hogy hol járnak a liftek. Ezért mindenki össze vissza nyomogatta a gombokat. Majd végül megunták a várakozást a 4 liftre, és inkább gyalog mentek, nem kevés emeletet.
Kiváló 2023. augusztus 28.a párjával járt itt
Idős házaspár vagyunk, az idei utazásaink közül ez volt a legjobb választásunk. Szinte tökéletes volt: az időjárás, a szálloda és a nyújtott szolgáltatások (fecskefészekkel) - remek kikapcsolódás volt. Nekünk fontos volt, hogy ha lehet mindent lifttel tudjunk megközelíteni (7 szint volt).
Kiváló 2023. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
Észrevehetetlen takarítószemélyzet, de mindig TISZTASÁG volt, mindenhol !!!!! A liftek működése "akadozott". A szobai kilátásnál az ember elképzelne mást is a pár, ritka szárazságtűrő növény és csepegtető öntözőrendszer helyett. Étteremben kedves, segítőkész személyzet, csakúgy, mint a recepciónál.
Kiváló 2023. augusztus 25.a párjával járt itt
A személyzet nagyon kedves és figyelmes volt. Szép, tiszta volt a szoba, a fürdőrészleg, naponta cserélték a textíliákat, ha kértük. Az ételek bőségesek, választékosak voltak. A thai tradicionális masszázs is nagyon jó, a masszőr hölgy is nagyon kedves volt. Tetszett a gyermekbarát környezet is.
Mindenkinek jószívvel tudom ajánlani.
Kiváló 2023. augusztus 24.a párjával járt itt
A szálloda régi ismerősünk. Most pozitívan tudok nyilatkozni róla, de ez nem volt mindig így. Kedvesek voltak a recepción, jó volt a félpanzió, tetszik, hogy végre eljutottak a felújításig, nagyon ráfért már.
Egyetlen számomra kevésbé konfortos dolog volt, az pedig a fitnesz terem reggeli nyivtatartása. Jobb lett volna ha 7-től használatba lehet venni.

Köszönöm
Kiváló 2023. augusztus 17.a párjával járt itt
Nagyszerű élmèny! Egy csodálatos hely, gyönyörű kilátással, fantasztikus környezettel, ebbe bele èrtem a kifogásolhatatlan szállodát ès a környéket! Az ètelek....arra nincsenek szavak! Ízmámor! A szemèlyzet kedves, aranyos, segítőkèsz! Egyszóval Fantasztikus volt Minden!!!
Hunguest Saliris Egerszalók a térképen
3394 EgerszalókForrás utca 6.
• szauna • Fitnessz center • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • gyógymedence • csúszda • bioszauna • aromakabin • napozóterasz • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás a közelben, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Garázs, kamerával felügyelt: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár