Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók ★★★★

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók
3394 Egerszalók, Egerszalók, Forrás utca 4.

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók a térképen

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók értékelése:

2. helyezett az 59 egerszalóki szállás közül

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók bemutatkozása

A 2010-ben nyílt négy csillag superior, 204 szobás Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalókon, a Laskó patak völgyében található, hat kilométer távolságra Eger városától. Egerszalók igazi nevezetessége a föld mélyéből feltörő termálforrás és a lefolyó víz által létrehozott mészkődomb, mely az évek során só-domb néven vált ismerté.

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók képei

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók vélemények

2014. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. január 15. - 8 látogató hasznosnak vélte
Megérkezéskor kaotikus a parkoló (külső), mert, hogy nincs, megalhatnál a ki é bepakolásra a hotel előtt, de egy SUV parkolt két napig persze rokkant kártyával a személyzet nem csinált semmit. Kicsi és kényelmetlen szoba plusz wc szag van, az ablakon kinézve kiéget kopár növény és cigaretta csikkek szanaszét.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 2. - 6 látogató hasznosnak vélte
Két éjszakát (2013. 07. 25-27) töltöttünk a szállodában. Házassági évfordulónkat menetünk megünnepelni. Nem volt éppen felhőtlen az ott tartózkodásunk. Velünk még ilyen soha nem történt és remélem is fog. Már a fogadtatás is egy kicsit hideg és közönyös volt. A kolléganő nem volt a mosolygós kedvében, de van ez így, nem probléma. A szoba, szerintem borzasztó.
2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. július 28. - 6 látogató hasznosnak vélte
Igyekszem időrendi sorrendben összeszedni a történteket. Érkezés/parkolás: ha foglalsz parkolót akkor azt gondolom illene dix helyet kapnod (ha napközben kiállsz és később vissza akarsz menni a foglalt parkolódba, nem biztos hogy sikerül). Szobák: családi szobát kaptunk (egyikkel minden rendben volt, de a másik halmoszottan fogyatékos).

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 13.
Már többször voltunk itt,idén áprilisban ismét megyünk.Imádjuk a sok medencét,a látványt este.Nem olcsó hely,de az egyik legjobb az országban.Egy kellemetlenség ért minket az első alkalommal:ki akartak fizettetni velünk olyan italokat,amit nem is fogyasztottunk.Kissé kellemetlen volt,hogy nekünk kellett bizonygatni,hogy az ott nem a mi aláírásunk.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 8.
Csupán egy éjszakát töltöttünk a szállodában, de nagyon jó élményekkel távoztunk. Közvetlen átjárás a fürdőbe, remek ételek reggelire és vacsorára. Az egyetlen probléma az volt, hogy a fitnesterem nyitvatartási ideje mindenhol másképp volt kiírva, így a kora reggeli órákban nem lehetett használni (a fürdőből lehet megközelíteni, így csak a fürdő nyitvatartási idejében használható)!

2019. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. november 24.
Konferencián vettünk részt. Nagyon jó a konferenciaterem. A lift kevésnek bizonyult. Kipróbáltuk a wellnesst is, nagyon kellemes. A szomszéd szobából nagy volt az áthallás, de kérésünkre azonnal megoldották. Furcsa volt, hogy a garázs az ötödiken volt, mi pedig az első emeleten. Innen nyoma se volt a híres kilátásnak.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 10.
A szálloda visszatérő vendégei vagyunk, többször jártunk már a szállodában. Mindennel maximálisan meg vagyunk elégedve, csodás kilátás, extra wellness , rengeteg medence, kedves személyzet, tiszta szobák. A víz gyógyító ereje érezhető, igazi felüdülés a testnek és a léleknek. Ami hiányosság, hogy nincs lehetőség inni, csap csak a mosdóban van, vagy az étteremben.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 8.
Szép helyen szép szálloda, a személyzet extra kedves és segítőkész. Sajnos hangyák voltak a szobánkban az egyik bútor alatt, mert ott ételmaradékok voltak. Sajnosnott csak a bútor szétszerelésével lehet rendesen kitakarítani. A vacsoránál a választék roppant szegényes volt. Kisfiam tejfehérje érzékenység miatt talált magának valót de készítettek volna ha kérünk szinte bármit.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 14.
A szálloda visszatérő vendégei vagyunk, mindennel maximálisan meg vagyunk elégedve, csodás kilátás, extra wellness , rengeteg medence, kedves személyzet, tiszta szobák.
Ami hiányosság, hogy az éttermi kínálat nagyon megromlott! Langyos , ízetlen ételek , kevés választék... egy 4* szállodához ez méltatlan.

2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 31.
Volt szerencsém ezen a szép helyen többször is megszállni már. A kilátás nagyon szép, a szobák tágasak és kényelmesek. A gyógyvíz nagyon kellemes. Az pedig,hogy vacsora után is még le lehet menni fürdeni ki a friss levegőre, háttérben a kivilágított Sódombra, az nagyon szuper szerintem. Az ételek minőségével és mennyiségével meg voltam elégedve minden alkalommal.

Harmony Vendégház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Thermál Park Hotel
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 20.800 - 28.050,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, játszótér és játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.25-ig
D&A Apartmanház
Egerszalók
6 nap/5 éj 10.500,-Ft/fő/éj: reggelivel, fürdőbelépővel, Barlanglakás belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel
Egerszalók
Akár 1 éjszaka 19.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hunguest Hotel Flóra
Silver Club Hotel
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 7.100 - 8.200,- Ft/fő/éj között: privát wellness használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, játszótér, trambulin és mini golf használattal, szabadtéri sütési lehetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.12.15-ig
Barrico Thermal Hotel
Demjén
2 nap/1 éjszaka 10.455 - 17.455,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.09.28-ig
Old House
Bogács
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Jázmin Vendégház
5 nap/4 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.13-ig
Napraforgó Vendégház
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 8.250 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, internet elérhetőséggel
4 Évszak Hegyihotel
Mátraháza
2 nap/1 éjszaka 9.199 - 15.522,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, kuponokkal, szaunahasználattal, ingyenes szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.08.31-ig
Invest Apartmanok
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.

Szállodák Egerszalók környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Hotel Villa Völgy Eger
Aurora Hotel Miskolctapolca
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Kedvezményes hétköznapok (min. 2 éj)
Aurora tavaszi napok (min. 2 éj)

EgerszalókX